Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

Hexer: že to vyšlo to jsem zjistil na facebooku, ale vůbec nebyl čas to stáhnout a zkusit. Ale musít to zkusit ...

orion4: tak to je fajne, jenom by to chtělo nějakej co se nemusí instalovat dovnitř, něco jako bylo nakonci u Wii že to šlo jenom upravit nějakým firmwarem.

kendykejnova: víš že to tak může být, já si myslím že kdyby na wii nevyšlo tak brzy modchip tak by se jich určitě neprodalo tolik co se jich prodalo, nakonec to může mít i pozitivní dopad, když člověk porovná že bez modchipu se třeba prodá 3M konzolí a 8M her, a s modchipem se prodá 30M konzolí a 20M her tak je to jasný - tahle nelegální věc má pozitivní dopad na prodeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj hele chci se zeptat: myslíte, že WiiU se ještě rozjede nebo umírá? mám nintendo rád chtěl bych wiiu pořídit ale stále nevím... rád bych kdyby tam nato vyšlo nějaký auta lepší než trapné NFS.. a jinak s ostatním jsem spokojen mám rád rpg a hopsačky a srandovní hry, takže wiiu jak dělané, ale štve mě, že nic moc nevyšlo za tu dobu co to je ... nebo mi to jen přijde?

Taky by mohli vydat hry co už dávo vyšly na X360 a PS3 a bylo by her víc hned=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je tedy oříšek na odpověď, u mě určitě NE!umírá :-) jestli sleduješ, tak po E3/nintendo directu je tu ohlášen nášup novinek. Iwata určitě jen tak nepodlehne. Osudu gamecubu se nepřiblíží. Možná malé škobrtnutí na začátku(podcenění launche) ale dohání, dohání.

Zmínil jsi RPG a hopsačky, tak i kdyby jen kvůli tomuto, tak her bude poměrně dost i kdyby systém příští rok lehl. Tedy vše je o vkusu. Já tedy jsem také ten co je na vážkách ale podzim s máriem to jistí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem po E3 Directu naprosto nastvany..hlavne ze studia Retra a jejich tajemneho projektu..ktery mel na svedomi stehovani firmy do jeste vetsi budovy...nabirani spousty novych zamestnancu a on z toho vyleze jen Donkey Kong...ktery beztak nebude o nic rozsahlejsi nez Wii verze...mohlo to byt klidne cokoliv..hlavne ze Miyamoto si pral udelat FPS strilecku..ne on to bude Donkey Kong

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kurnik mě tak strašně mrzí u wiiu že tam nejsou všechny Asassin creed hry.... myslím že by nintendo a výrobci her udělaly dobře kdyby herní trháky ps3 a x360 vydaly i na tuto konzolu lidi by šílely nad sadou AC 1-4 třeba... nebo jiných hrách a prodej by šel ke stropu. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu