Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sovel : tak já to dával jako příklad.... výkon na ty hry je myslím že by to ani programování/ předělání hry na wiiu nebylo moc těžké... a výdělej by byl taky čím víc her tím víc prodaných konzolí.

Osobně ještě wiiu ani nemám teda, šetřím....=) Osobně mě těžce mrzí jak WiiU všichni i obchody odepsaly a sabotují, jako by to bylo podplacené...byl z ovladače vyrvané baterie a když už to vše je tak je vypnutá TV nebo neni připojena. Jen v Datartu jsem našel wiiU zapnuté ale nikde nebyla hra nahraná na vyzkoušení=) Strašně mě naštvaly a když jsem žadonil ať mi to zapnou v jednom obchodě tak to teda zapnuli neochotně a najednou tam bylo děcek a lidí co si to chtěli zkusit=).... no moc jsem se rozepsal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem Wii U Zelda edici koupil minulej tejden a jsem z konzole odvařenej. Naprostá spokojenost (i s množstvím vydanejch her). Mario bundle vyjde za pár dní a řekl bych, že se dost vyplatí, protože bude obsahovat diskovou (!) verzi Mario U a Luighi U - to jsou hry za 2k dohromady, takže super :-) Až pořídíte, tak sem hodtě friend kódy nebo nicky, přidam si vás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, popravdě, i já Wii U sleduju, ale zatím pro mě moc smysl nemá. Žádný "must have" titul, kvůli kterému bych si byl ochotný konzoli koupit. Nicméně, to pro 3DS platí zatím také, i když tam už se chystá: SMT IV.

Tohle jsem napsal asi před rokem, a koukám, že se toho moc nezměnilo. A to včetně 3DS části, SMT IV pořád nevyšla v Evropě. No, uvidíme, co bude za další rok, hlavně by to chtělo pořádný nášup RPG, zatím tedy nic moc. Ale co, konzole neuteče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nad tím někdo uvažoval..nebo jsem tu jediný ale proč nintendo není schopno vydat nějakou speciální aplikaci (třeba i palcenou) pro 3DS na krokoměr kvůli Wii Fit U. Proč bych si měl zase kupovat zase další krokoměr, když 3DS má zabudované v sobě ty samé parametry (3 axis akceleometr). Nechápu jak to Nintendo uvažuje, ale kdyby to tak udělalo rozhodně bych se pak nepřiapdal jako blbec, tahat sebou pak tři krokoměry (3DS, smartphone a Wii Fit meter)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurnik mě tak strašně mrzí u wiiu že tam nejsou všechny Asassin creed hry.... myslím že by nintendo a výrobci her udělaly dobře kdyby herní trháky ps3 a x360 vydaly i na tuto konzolu lidi by šílely nad sadou AC 1-4 třeba... nebo jiných hrách a prodej by šel ke stropu. =)

AC3 a AC4 jsou a budou na wiiu

Já jsem Wii U Zelda edici koupil minulej tejden a jsem z konzole odvařenej. Naprostá spokojenost (i s množstvím vydanejch her). Mario bundle vyjde za pár dní a řekl bych, že se dost vyplatí, protože bude obsahovat diskovou (!) verzi Mario U a Luighi U - to jsou hry za 2k dohromady, takže super :-) Až pořídíte, tak sem hodtě friend kódy nebo nicky, přidam si vás ;)

nj ale luigi U je jen upravený mario U na eshopu je za 17 gbp(bez maria nefunguje). Já osobně koupil wiiu 32GB s pro controler za 4500 + 900 maria bohužel ale s roční zárukou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC1-ACR ti nikdo na wiiu nevidá kdo by to prosímtě kupoval ta hra má prodeje na ps3/x360 po několika milionech ubi není tak ♥♥♥♥♥ní jak EA která si myslela že když vydá NFSMW, ME3 tak se lidi za tím zabijí a přiznám se ti, že jsem si nekupoval wiiu na hraní multiplatforem ikdyž neříkam, že si tam žádné nezahraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele vono N se nesnaží být nejlepší, jde si prostě svojí cestou. Kde jinde jejich exkluzivitky najít? RPG, hopsajdy a různé další čupr hry. Jsem za to rád :) a hlavně hadaj se jen malí děcka co poměřujou pinďoury to ještě počkej co se spustí až budou venku next geny od konkurence :-D nejde přeci o to mít nejnašlapanější stroj ale zahrát si supr hry co ti sedí :)

Osobně ale jsem spíše pro kombinaci platforem za mě asi PS

ps. 3D mario se blíží a už šílím, hlavně pak musím zase sehnat Galaxy 1 a 2, doufám ve slušnou cenu + kdyby byl novej Mario do líťa(což asi nebude) tak to by byl masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už

[h=2]Wii U eShop Retail Download Temporary Discounts[/h]Trine 2: Director's Cut (Frozenbyte, €6.79 / £5.49 until 14th November, normally €16.99 / £13.99)

[h=2]Wii U eShop Retail Temporary Discounts[/h]Assassin's Creed III (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €69.99 / £54.99)

Marvel Avengers: Battle for Earth (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

ZombiU (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

Resident Evil Revelations (Capcom, €29.99 / £23.99 until 14th November, normally €49.99 / £39.99)

Rabbids Land (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

Sports Connection (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

Your Shape: Fitness Evolved 2013 (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu