Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360 - Hra nejde spustit


Celdon Shooper

Otázka

Čau,

mám problém se spouštěním originálních her na mém novém X360. Kupoval jsem ho včera od jednoho člověka z Ústí, který řikal, že konzole není flashnutá. Zároveň mi dodal několik originálních her. Jenomže když jsem přišel domů a založil disk do mechaniky, konzole přestala reagovat a jediné co svítilo bylo zelené světélko. Musel jsem ji natvrdo vypnout. Bohužel stejný problém se opakoval u všech osmi her. Je možné, že je konzole zabanovaná nebo něják nešťastně flashnutá? Demo stažené z Live fungovalo bez problému.

Záruka je propadlá kvůli prokoplému zadnímu krytu.

Tady ještě dodávám foto konzole, aby bylo vidět, která kontrolka svítí http://i54.tinypic.com/dwvyu0.jpg .

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

@Celdon Shooper:

Jestli tam zkoušíš ty hry, co máš na přiloženém obrázku, tak ty jsou určeny pro PS3 (za předpokladu, že to nejsou jen krabičky od PS3 her s DVD disky pro X360 uvnitř).

Pokud jsi je "koupil" od toho dotyčného s tím Xboxem, doporučuji ho kontaktovat a zeptat se, jestli se nespletl (může mít doma i PS3 a omylem ti mohl dát hry k ní). Pokud to udělal úmyslně, tak se s ním buď domluv na vrácení a pokud bys neuspěl tak nezoufej, PS3 hry se dají celkem snadno prodat či přímo i vyměnit za hry na X360. Jsou tu na fóru tací, kteří i takové výměny požadují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty vole ja malem spadl ze zidle :D , sice sem si nevsiml tech ps3 her na tom obrazku nez na to upozornil spenat xD ale stejne tomu se neda odolat,:D :D :D :D

polovina z tehle prizpevku je tohle :D :D :D a ja podleham davu :D :D :D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak je to nakonec v pohodě. Moc jste mi teda nepomohli, ale co.. Týpkovi jsem poslal konzoli do Ústí, protože psal, že zapoměl něco předělat. V pátek mi Xko přišlo zpátky a všechno funguje suprově, už jdou spustit všechny hry ( jsou to pořád ty samý, hry jsem mu neposílal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu