Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limbo


shtrbi

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Dobře, ta nabídka zůstává "otevřená", takže máte o čem přemýšlet. Případně, jiná pětice lidí, pokud by byl zájem :-)

Mám zdá se všechny potřebné informace k principu funkčnosti těch účtů, BiG thanks všem co se podíleli na vysvětlení. Už se nějak vyrovnávám s tím, že počet účtů v PS3 poroste, takže mi teď dejte nějaké desítky minut čas, jdu s tím zabojovat, založit, zaplatit a stáhnout. Jakmile to bude, vrátím se zpět a napíšu.

th0ca je pro mě známý uživatel, iTrader uživatele shtrbi a JohnnyX360 jsou pro mě zárukou spolehlivosti a za spoocka se zaručil JohnnyX360, takže údaje dostanete všichni hned spolu s údaji o mém č. účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Update: Po zdlouhavém procesu vyplňování údajů pro nového uživatele, jsem došel až na konec nákupu, kde končím na chybové hlášce:

"Funds could not be added to your wallet" a následně "ERROR 80023102"

Může to být z důvodu probíhající maintenance, ale taky ne.

Návrh řešení: Počkat a zkusit později anebo zkusit koupit na CZ store.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kreditka je moje a tudíž je na moji adresu. US kreditku pochopitelně nemám, to asi málokdo tady.

Platil jsem s ní v historii na tom mém prvním US účtu a to šlo, ale to bylo dlouho před tím, než vůbec hackeři začali napadat sítě Sony.

Když zakládám uživatele v PS3, chce to mimo jiné i adresu. Ta (předpokládám) musí být US. Pak, když to po mě chce údaje o kreditce, tak už mi to zemi US nedovolí změnit a je tam automaticky nastavená, takže i kdybych třeba na krásně chtěl zadat adresu CZ ke které kreditka patří, nejde to, alespoň ne země. Tím pádem jméno, ulice ani město nemá smysl myslím měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hmm, tak pokud nejde použít CZ kreditka na US shopu, tak to musí být něco nového, protože dřív to šlo.

Každopádně, škoda, že tuto informaci jsem nedostal předem, ale až teď. Nepředpokládali jste snad kluci, že mám US kreditku, že ne? Kreditní kartu cizí země vám banka nevystaví, pokud se neprokážete platným bankovním účtem dané banky v dané zemi a ten vám nezřídí, pokud tam nemáte bydliště.

Tak by mě zajímalo, jak tady někdo může nabízet nákupy na jiných obchodech, než CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skupina 2

Peníze (70Kč) pošlete Rowanovi, pokud jste tak již neučinili. Potvrzení o platbě (třeba screenshot) pošlete mě a já vám hned zašlu údaje ke stažení hry.

Já to teď du zkusit jaká je to pecka když to všichni tak vychvalujou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu