Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox live Update dashboard 13599 ???!!!!


petiiik77

Recommended Posts

  • Moderators
Jo super nemusíš ze mě dělat nějakýho ♥♥♥♥♥♥a co zapnul xbox poprví .Ale samozdřejmě děkuji za info a ještě kdy asi tak budou ta aktualizace AP25.

Važ slova! Ty jsi dobrej suverén. toro je jeden z těch, kteří tu denně pomáhá a radí desítkám takových, jako jsi ty a odvádí velmi slušnou práci. Denně se tu STEJNÝCH dotazů, co jsi položil ty, objeví v řádech desítek. Jak má asi člověk rozlišovat, kdo má jakou úroveň znalostí, hm?

Ještě ho zdrbej, že ti vůbec pomohl. Fakt nakopat do zadnice takovýhle lidi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tvojí tragickou češtinou bych ti doporučoval nikoho tady nenazývat magorem.

V první řadě se uklidni a přestaň tady vymýšlet teorie. Nenapsal jsi, z jaké verze dashboardu jsi updatoval, nenapsal jsi, jakou máš mechaniku a co v ní máš za FW,...... Pochop, že modelových situací při updatu může nastat hned několik a NE VŠICHNI na tom budou stejně.

Nejedná se o žádnou obranu proti flasherům, jedná se o klasický update dashboardu na verzi 13599, která s sesbou mimo jiné přináší některé změny tak, aby se zkomplikovala situace majitelům CFW.

Při KAŽDÉM novém DB se tu POKAŽDÉ objeví někdo nový, kdo příjde POKAŽDÉ se stejnou věcí - "Ježiší, já jsem updatoval, nic mi nefunguje, všechno je v pr***i, co mám dělat, to je konec hraní, kdy bude nový FW???"

Dokola a dokola. To se vážně lidi nikdy nenaučí předem číst? Nebo za volant taky lidi sednou nejdříve a až teprve se nabourají si jdou přečíst pravidla silníčního provozu a začnou chodit do autoškoly? Že ne? Tak proč v tomto případě to dělají jinak? :roll::roll::roll:

buď nejsi čech nebo jsi nevychodil ani základku najdi mi tam nějakou chybu když tvrdíš že moje čeština je tragická

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď nejsi čech nebo jsi nevychodil ani základku najdi mi tam nějakou chybu když tvrdíš že moje čeština je tragická

-----

Prosím ostatní lidi aby nereágovali jako suchac500 ale psali jestli to rozpohibovali na flashnutých xboxech dík všem
zkuzte kdo umí odflashovat nahrát nový dashbord a znovu flashnout jestli to bude fungovat

tady jich par mas... kdybys nevedel :-) tak sup s tebou na ZS :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
buď nejsi čech nebo jsi nevychodil ani základku najdi mi tam nějakou chybu když tvrdíš že moje čeština je tragická

Od někoho jako jsi ty to vážně sedí, dost jsi mě pobavil. Je smutné, že neumíš česky a co víc, ani nejsi schopný sám po sobě najít vlastní chyby. Zvaž prosímtě opakování té základní školy raději ty :-)

Ale dobře, když to tedy musí být, tak počítejme spolu:

my to dojede do třištvrtě a pak napíše update failed.nemůžu se připojit nevite někdo co s tím

To máme 3 nepočítaje, že za větou tázací děláme otazník (?)

je konec hraní s flashem na xbox live neboť díky flashe se to nenainstaluje a ani nepustí na live

Díky flaše? Díky jaké flaše? Té co jsi vypil, když jsi tohle všechno psal?

zkuzte kdo umí odflashovat nahrát nový dashbord a znovu flashnout jestli to bude fungovat

To máme 1 pokud pomineme, že neumíš napsat slovo "Dashboard". Ale to je anglicky, tam jsme se ještě nedostali, že.

hele kamo myslíš že jsem už to nezkusil.

Tal ještě jednou pokud je konzolr flashnuta tak neuděláš nic chci jen po někom aby napsal.Zkusil jsem odflashovat nainstalovat aktualizaci a pak flashnout zpět.Funguje nefunguje to je celé.A nehrát tu chytráka za pomocí flasky.Nikde to neztáhneš když je to na ochranu xbox-live takže jedině přes live.Prosím ostatní lidi aby nereágovali jako suchac500 ale psali jestli to rozpohibovali na flashnutých xboxech dík všem

Uff, tak tohle bude oříšek, tady jsi se trochu rozepsal, ale pojďme na to. To máme 6 nepočítaje opět tu flašku, za jejíž pomocí jsi to zkoušel.

jste magoři nebo už nevím.Není to update dashbortu ale ochrana xbox-live.Je to obrana proti flasherům.

Ne ne ne, to slovo "Dashboard" ti pořád nejde, zkus příště.

Výsledek: 10 chyb v 5ti krátkých příspěvcích

Známkování ZŠ: za pět

Ještě něco?

Teď se jistě začneš jako papírový čertík ohánět tím, že jsi to psal ve spěchu, že na gramatiku nikdo nehledí, že na fórech se to neřeší apod. Nech si to od cesty, já ti jen na tvoji vlasní výzvu ukázal tu tvoji skutečně tragickou češtinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu