Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox Flash znova


Filip66

Otázka

Chci se zeptat de ještě flashnout xbox, když jsem včera zkusil zapnout Xbox Live a Dashboard se mi aktualizoval na 2.0.13599.0 a tím pádem se mi smazal flash. A jestli jde tak šly by i hry s ochranou AP 25 ? Mechaniku mam Benq a pokud by to šlo tak bych to potřeboval do pátku v Praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mechanika BenQ jde flashnout bez problémů. Dashboard 2.0.13599.0 obsahuje změnu v DAE tabulce s AP2.5 daty. Musíš vyčkat na aktualizaci patchů v abgx360 a následně hry znovu vypálit. Do té doby na této verzi Dashboard není možné spustit zálohy her s AP2.5.

V Praze jsou tito flasheři:

- Kanalizator

- chipman

- SERVISÁK

- Spaceman

Případně můžeš hledat flashera na seznamu flasherů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mechanika BenQ jde flashnout bez problémů. Dashboard 2.0.13599.0 obsahuje změnu v DAE tabulce s AP2.5 daty. Musíš vyčkat na aktualizaci patchů v abgx360 a následně hry znovu vypálit. Do té doby na této verzi Dashboard není možné spustit zálohy her s AP2.5.

V Praze jsou tito flasheři:

- Kanalizator

- chipman

- SERVISÁK

- Spaceman

Případně můžeš hledat flashera na seznamu flasherů.

Dík moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky bych se chtel zeptat maám stejný problém jen mám mechaniku Lite-on (čily 2 žlutý kablíky)(http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7)byl tam wawe 4 ...takže se ptám zdaly by to škoo? zase rozchodit abych mohl co nejdříve hrát :cry: nechce se mi ho házet ze skály nebo prodávat na díly ...díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky bych se chtel zeptat maám stejný problém jen mám mechaniku Lite-on (čily 2 žlutý kablíky)(http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7)byl tam wawe 4 ...takže se ptám zdaly by to škoo? zase rozchodit abych mohl co nejdříve hrát :cry: nechce se mi ho házet ze skály nebo prodávat na díly ...díky za odpověd

To, co jsem psal výše, platí i pro mechaniku LiteOn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chci se zeptat.. mám flash lt+ 1.9 a dash 1348.. kdyz updatnu na dash na ten posledni tak zustane mi flash? a jaksi nechapu to s tema ap hrama. kdyz bych updatnul tak ty hry musim vypalit uplne znovu? diky za rozsireni obzoru

Jaký že máš ten dash,to číslo 1348 asi bude nějaký překlep ? Pokud máš Flash 1.9 měl bys být na dasboardu 13146. Pokud updatuješ třeba připojením na live na verzi 13599, flash ti zůstane (nepíšeš jakou máš mechaniku, ale navíc ti zamkne lock na 9504/0272, ale to te asi nezajímá), firmware to nepřepisuje, takže ten ti normálně zůstane.Aktualizuje to ovšem AP25 tabulku, takže všechny AP25 hry se musí z principu znovu projet přes ABGX a pak vypálit (z online db si ABGX sosne správnou a akuální AP25 informaci a image opraví aby byla kompatibilní s tímto updatem).Bohužel ABGX se musí nejdřív aktualizovat o tyto aktuální AP25 informace, což zatím neproběhlo, takže ty hry ti do té doby prostě nepůjdou vůbec.Je to furt těch 6 her,takže to asi taková tragédie není, stačí počkat na aktualizaci ABGX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

update dashu z 13146 na 13599 bez flashu na original fw moze pri fatkach zablokovat update a zabanovanie konzoly, ono sa to da potom opravit nahratim naspat OFW ale otazne je ci nebude konzola flagnuta (i ked xval je cisty)

ban nieje totiz uplny ban, je to nejaky error code pri instalacii ktory je na xbox supporte oznacovany ako ban (ale realne zabanovana asi nieje)

taktiez sa to moze stat, ak si nechal preflashovat Xko cez MS DB bez nahodenia OFW .. je aj problem pri spoofnutych mechanikach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu