Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Povidani o PS3 pro ty co uvazuji o koupi


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Zdravím :D,

1) nevěděl jsem kam moje rozhodování shrnout protože obecný thread pro rozhodování tady není jde to už konkrétně ke konzolím..

2) můj problém se týká (jak už sem psal) rozhodování mezi PS3 nebo X360. Už mě nebavilo každoročně upragdovat Hw na počítači a rozhodl sem se s s tím skončit a tak sem tedy s pc v konfiguraci core i7 2.66@3,7Ghz, GTx 295 1,8gb , 2x2gb DDR3 ram, 1 Tb ozvučení panasonic a 24 full hd monitorem nechal jít do důchodu..

3) zatím sem posbíral zkušenosti:

PS3- zdarma online hraní, zatím neprolomená ochrana, malá poruchovost, vyšší cena, horší uprava chlazení kvůli špatné přístupové cestě, nemá AA (?)

X360-placené online hraní, Vysoká poruchovost, možný ban za kopírování,ochrana prolomena, nižší cena, vypadá líp (osobní názor-k tomuto nevezt diskuze),

A potomto zhodnocení sem byl víceméně rozhodnutý k PS3 jenže pak sem sem se díval na Youtube na herní videa, a z kvality se mě udělalo téměř na blití, tam víceméně vedl Xbox..

Hlavním a nejduležitějším faktorem je pro mě kvalita obrazu!;)

Propojena bude konzole s televizí Samsung FullHD 32" (větší se nevejde :( )

Co by ste mě doporučili vy? Xko nebo Pleják?=)

Asi bych se nerozhodoval podle online hraní zdarma. Mám registraci u gmax.cz, kde za 249Kč mám měsíc hraní jakoukoliv hru z jejich nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak časem si určitě koupím pořádnou TV, ale chvíly budu hrát na starší. A co je to NTSC a jak to poznám (myslím ještě před koupí).

Hry NTSC jsou ty z USA - mají kód BLUS - U - jako US. Evropské mají BLES - E - jako Evropa :)

Označení se mění, ale to E nebo U tam je vždy (někdy je i BCUS apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobrý den,

chci se v rychlosti zeptat na pár otázek týkající se PS3. Chceme si ji koupit s přítelkyní hlavně kvůli pohybovým hrám ale když jsem si tak rychle proletěl diskuze na jiných servrech tak to vypadá, že by teoreticky dokázala vynahradit i xtreamer,je to tak ?

Moje otázky jsou:

1 - Dokáže PS3 přehrát věci (filmy,mp3)z nasdíleného síťového disku

2 - Dokáže PS3 přehrát věci z USB disku připojeného k PS3 ?

3 - Funguje PS3 s připojeným diskem i jako NAS server (tzn. kdykoliv můžu mít k disku připojenému k PS3 přístup ?) a stahovat na něj ?

4 - Přehraje mkv a vůbec nejčastěji používáne videoformáty ?

5 - Opravdu má v sobě internetový prohlížeč, díky kterého můžu např. sledovat i věci z video archívu (iprima,nova,čt)? Je to vůbec použitelné v kombinaci s TV respektive jestli je text pořádně čitelný a prohlížeč přívětivý k práci a video se nezasekává a přehrává se plynule ?

6 - jak se teď dívám na youtube, tak se nedá ten prohlížeč dát přes celou obrazovku,je tomu vážně tak ?Půjde třeba sledovat online TV přes celou obrazovku ?

7 - jde tedy připojit k PS3 bezdrátová klávesnice a myš právě pro ovládání prohlížeče ?

8 - Podle Vás, je lepší PS3 nebo Xbox 360 ? Má možnost internetového prohlížeče ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1-ANO

2-ANO

3-NE přístup je jednosměrný můžeš přistupovat jen z PS3 na jiný sdílený prostředek v síti

4-částečně ty co nejdou můžeš prohnat přes PS3mediaserver v PC

5-nejedná se o plnohodnotný prohlížeč

6-online TV jen některé podle kodeku, nicméně prohlížeč se roztáhnout přes celou obrazovku dá, sledoval jsem tak online serialy

7-ano kterakoliv klavesnice podporujici UpNp

8-kazda konzole ma sve klady a zapory, ne v boxu prohlizec neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

nejdříve chci poděkovat uživateli huhla za odpověď. Chtěl bych prosím ještě upřesnit, zda jste tedy zkoušel archívy našich TV,jestli nebyl problém ?

Jinak bych Vás ctěl ještě požádat jestli by byl někdo tak moc hodný a trochu mě do světa PS3 zasvětil.

Měl jsem kdysi dávno PS1 a tam bylo jednoduché hrát zálohované hry defakto kromě hraní her na ní nešlo nic jiného dělat... Co se týče PS3, tak vím,že někdy od srpna už jdou hrát zálohy i v PS3 ale vyskytuje se tu pro mě strašně hodně neznámých výrazů:

Jailbreaking,teensy,hermes,ylod apod...Potom v těch vláknech plno příspěvků jak si co vyrobit, odkazy na zahraniční fóra (bohužel umím jen česky a trochu německy) a potom, že se dají takové zařízení sehnat za pár korun na čínských online obchodech ale je tam ještě zapotřebí něco nahrát apod...

Potom, že se dá konzole zabanovat, nejdou hrát už nové hry a strašně hodně dalších informací...Na některých typech nejdou PS2 hry,na některých jde dokonce nainstalovat Linux, či nějaké jiné emulátory konzolí...

Chci se zeptat je tu někde nějaký jednoduchý topic pro člověka co si chce koupit PS3, je v tomto opravdu začátečník, začíná se o to teprve teď zajímat..Popravdě se v tom návalu informací strašně ztrácím a nechci koupit nějakou verzi abych o nějakou výhou přišel....

Chtěl bych se zeptat jakou koupit konzoli abych mohl hrát zálohy her (jen s FW 3,41 ?)..

Co mám dělat abych nebyl zabanován ?

Jakou koupit tu flešku pro rozjetí a postup jak mám hry rozběhnout ?

Jaká PS3 abych mohl do budoucna hrát i hry z jiných konzolí (třeba i z PS2).

Kolik stojí hry přes ty online služby ?

Paměťová karta už asi není potřeba ?

Jak zjistím FW konzole v prodejně ?

Nevím jestli mám koupit 320 Gb verzi, která je teď nejčastěji v nabídkách obchodů a nebo teď sem viděl ve výprodeji PS3 v tescu ale jen s 80 Gb HDD (ale za 5600),jestli to stačí či ne..

prostě vš co by měl začátečník a zájemce o PS3 vědět...

za ochotu (třeba i přes PM) nabízím poslání SMS (třeba na czshare apod v hodnotě do 99 kč)v případě, že by jste mi se vším poradili

Děkuji moc všem co mi budou chtít pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

1.podle mě žádný nový ps3 v obchodech teď už nemaj fw 3.41

2.BAN je zatím diskutovaný ale jednoduchý řešení pokud BAN bude je nechodit na PSN

3.Koupit PSjailbreak (originalita nadevše)

4.Jestli chceš novou konzoli tak to jsou modely slim ktery PS2 hry nepodporují!

5.Hrani online je zdarma a hry ktery si chces stahnout z PSN store jsou za pár kaček od 215-1200 snad (cca)

6.hdd nejmensi u slimů je 120gb na co ti je flash disk/pamětová karta max s 32 GB? (předpokládám že nikdo nemá takovej)

7.Nezjistíš museli by PS3 pustit a najet do nastaveni informace o konzoli a to pochybuji

8.80gb hdd je sice FAT ale mas moznost fw 3.41 a na fatkach jde LINUX!

Jestli ti tu něco chybí napiě mi na icq 242205815 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, mám v plánu koupit PS3 s GT5(a s volantem), Red Dead Redemption a později LBP 2.Uvažuju, jestli to mám vůbec kupovat.Vyjde v roce 2011 ještě nějaká ONLY PS3 pecka co by mě přesvědčila o koupi?(Na všechny ostatní hry mám PC)

Z příspěvků v tomto tématu jsem pochopil, že na novou PS3 už nemůžu použít Jailbreak, je tak?

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím lidi .. už jsem dá se říct byl rozhodnutej pro koupi http://interlink.tsbohemia.cz/sony-playstation-3-console-320gb-gran-turismo-5_d114719.html ale chci se vás zeptat pročetl jsem snad celej net o YLODu a jak je to ted s tema slim verzema ? o tech jsem nic nenašel ? prej to dělalo u FAT, že YLOD pravidelně po 2 3 rokach naskočil a člověk nic nenadělal .. jak je to u těch slimu ? je to už řešeny tak, že už se to nemůže stát ? popř. jak se proti tomu chránit ? nerad bych koupil konzoli aby měsíc po zaruce odšela a 9k v ...... díky moc všem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Zdravím lidi .. už jsem dá se říct byl rozhodnutej pro koupi http://interlink.tsbohemia.cz/sony-playstation-3-console-320gb-gran-turismo-5_d114719.html ale chci se vás zeptat pročetl jsem snad celej net o YLODu a jak je to ted s tema slim verzema ? o tech jsem nic nenašel ? prej to dělalo u FAT, že YLOD pravidelně po 2 3 rokach naskočil a člověk nic nenadělal .. jak je to u těch slimu ? je to už řešeny tak, že už se to nemůže stát ? popř. jak se proti tomu chránit ? nerad bych koupil konzoli aby měsíc po zaruce odšela a 9k v ...... díky moc všem ..

stačí se kouknout na youtube a zjistíš ze i SLIM muže dostat YLOD ale nemělo by to byt tak chaotické jako u 60 - 40 - 80 GB verzí FATKA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

pokud chces FW 3,55 a níž(na ty nainstaluješ CFW) a koupit novou, tak bych vybíral v obchodech kde mají zásoby na X měsíců dopředu a zboží se jim nemění každý týden. A bral bych PS3 samotnou, ne s nějakou hrou protože tam je šance, že kvůli ní udělaj update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám PS3 koupenou 17. 4. (2011 samozřejmě), 320GB Slim s Killzone 3 a měl jsem tam FW 3.50 - koupeno v datartu. Podle mě ty kamenný obchody, jako je datart, možná i JRC budou mít starší konzole. Možná by stálo zato zeptat se, jestli by ti nemohl tu konkrétní konzoli vybalit a ukázat, přičemž by jsi se mohl kouknout, jaký FW tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj všichni ;)

Už nějakou tu chvíli přemýšlím o koupi konzole. Už jsem si byl skoro jistý, že si koupím xbox 360 (vím, že asi nepatříte mezi fanoušky xka, ale pochopte.. těžký rozhodnutí :D ). Koukal jsem samozřejmě i na PS3 a teď jsem zase už změnil názor a říkal jsem si, že půjdu do ps3 (hlavně kvůli hrám jako uncharted a little big planet 2), ale nejvíce mě stejně baví Fifa a NHL a když jsem na youtube koukal na srovnávací videa a gameplay (i na xbox360 i ps3), tak se mi zdá, že na xboxu jedou hry s vyšším počtem snímků za sekundu a hra je o dost plynulejší. Tak jsem se chtěl zeptat vás, jak je na tom PS3? Jede fifa nebo nhl opravdu plynule? Jinak se mi víc líbí právě PS3 kvůli přehlednějšímu "menu", bluray, neplacený psn, ale stejně bych si tu konzoli koupil hlavně na hraní. Asi je to blbá otázka, ale jak říkám... ještě jsem konzoli neměl tak se obracím na Vás. Díky moc předem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu