Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Je to zajimavé.Já pálil oba disky forzy i oba disky battlefield3 na staré LG 2,4x na verbatim a vsechny 4 disky bez problemu nainstalovany na HDD a hra nepada.

Jasne, to nejak fungovat asi mozna i bude, ale paleni na stary LG neni problem novyho fw pro liteony. Na stary LG vypalis dvd jen z 97% a zbytek se orizne, na liteonech se to vypali cely, ale dela to trosku problemy a o to tu ted jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě možná jeden tip pro všechny - verifikaci v imgburnu vyloženě vadí takové ty různé AnyDVD, Deamon Tools a jiné virtuální mechaniky.Doporučuju všechno tohle povypínat.Zkoušel jsem verifikovat už vypálenou placku znova (volba Verify Image v IMGburn) a při spuštěném AnyDVD to vracelo chybu verifikace u placky, která předtím prošla.Takže i v tomhle může být zakopaný pes.

Mám vypáleno Forza 4 (oba disky),Batman,Gow3, vše prošlo verifikací, instalací i Probe2 testem se super výsledkem na iHAs 124, Singapore Verbatim 2,4x OPC vypnuto, mechanika přímo v PC na SATA sběrnici.Není jednoduše vysvětlitelný aby se ta samá kombinace chovala někomu úplně jinak, logicky zbývá tahle úvaha:

- musí to být být nějakým dalším problémem v tom konkrétním PC (třeba je to tím,kde je ta vypalovaná image uložena, třeba je na nějakém pomalém disku, fragmentovaná, .. ?)

- nebo je fakt rozdíl mezi USB a SATA připojením mechaniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem se nedočetl, jestli při změně toho FW mechanika zůstane použitelná i pro běžné vypalování čehokoliv jiného, nebo je to úprava pouze pro vytváření XGD3 a nic jiného na ní pálit nejde ?

 Even with the custom iXtreme Burner MAX fw flashed to the drive, it is  still fully functional as a regular burner, not only for XGD3, but also  XGD2, and all other ISOs and data.

Pro neangličtináře, mechanika po úpravě iXtreme Burner MAX firmwarem je plně funkční pro běžné vypalování a to i hry v XGD2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to OT - jak se vlastne projevuji ty chybejici 3% pri vypaleni klasickym zpusobem?

Ty chybejici tri procenta se s nejvetsi pravdepodobnosti nijak neprojevuji, u vetsiny soucasnych XGD3 her je ta oblast stejne nevyuzita. Pokud jsem spravne pochopil celou situaci, tak jen FM4 ma v tech trech procentech nejaky kontrolni mechanismy. O zadny dalsi hre, ktera by to mela podobne jsem se nedozvedel. Nicmene nejsem neomylny a jestli vi nekdo o necem dalsim, rad se necham poucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, obcas se podivam na neco zahranicniho a vidim podobny vysledky jako tady. Par lidem to funguje presne podle navodu, cast lidi v tom tape a ladi to ke zlepseni vysledku, par lidi je zcela mimo a nekteri jedinci obcas davaj dotazy typu "bude mi ten novej fw pro liteon vypalovacky a dvd verbatim fungovat i na vypalovacce samsung s mediama memorex? " :cheesygrin:

Mam spis pocit, ze v zahranici maji vetsi vyber z pouzitelnejch dvd+r dl kompatibilnich s xboxem, takze maj vetsi uspesnost i kdyz pouzijou zrovna to co maji doma. My jsme odkazany vicemene na singapursky verbatimy (maji nejvetsi uspesnost), s ostatnima dvd+r dl je to trosku sazka do loterie (nekomu to jde, nekomu ne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám zatím 100% úspěšnost :) Dneska jsem měl čas tak jsem byl teprve pro flash 2.0 a potom pro mechaniku iHAS124-19B a Verbatim Singapure (u nás nikde stejně ty z Indie neprodávají). Pálil jsem zatím Batmana, Drivera a Warhammer 40K a bez problému doporučeným způsobem od C4EVA, tedy na Singapure rychostí 4x s OPC a s kontrolou (i když možná ty kontroly dělat nebudu, xbox tu hru vlastně skontroluje sám když ji dokáže nainstalovat tak je OK). Mám Windows 7 64bit a nejnovější IMG BURN a vypalovačka pálí skvěle. PS. Používejte, doporučenou metodu vypalování od C4EVA !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám zatím 100% úspěšnost :) Dneska jsem měl čas tak jsem byl teprve pro flash 2.0 a potom pro mechaniku iHAS124-19B a Verbatim Singapure (u nás nikde stejně ty z Indie neprodávají). Pálil jsem zatím Batmana, Drivera a Warhammer 40K a bez problému doporučeným způsobem od C4EVA, tedy na Singapure rychostí 4x s OPC a s kontrolou (i když možná ty kontroly dělat nebudu, xbox tu hru vlastně skontroluje sám když ji dokáže nainstalovat tak je OK). Mám Windows 7 64bit a nejnovější IMG BURN a vypalovačka pálí skvěle. PS. Používejte, doporučenou metodu vypalování od C4EVA !!

Taky jsem dneska po neuspesnym pokusu (MKM003 2.4x bez OPC) vypalil doporucenym zpusobem 4x s OPC na Singapur a ove DVD Forzy fungujou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu