Jump to content
Anonymous_

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

Recommended Posts

Prosím ještě otázka k tomu externímu HDD. Můžou na něm být nahrány i další věci (fotky, záloho PC atd.) nebo musí být čistý?

dík

Nemusi byt cisty. Normalne zformatovany na FAT32, do toho se pouze vytvori (sama) slozka WBFS a jinak na nem muzes mit cokoliv jineho :)

Anonyme prosimte koukal jsi na to Wii Sports Resort?:)

Prave jdu stahnout. Sorry celej tejden jsem byl v praci a absolutne nestiham. Nicmene je tu jeden problem - muj HDD k Wiicku ma kamos, takze tu mam leda 2GB flashku a Wii sports resort ma 4GB+... takze jeste nevim jak to poresim.

Kazdopadne mne napadla jeste jedna vec - v nastaveni CFG USB Loaderu lze zapnout 002 fix - zkus to. Nerikam, ze to bude fungovat, ale za pokus to stoji :)

+ tady jsem jeste nasel nejake reseni http://forums.afterdawn.com/t.cfm/f-154/cfg_usb_wii_sports_resort-826437/ ... ale abych se priznal, ted z hlavy nevim, co je alt.dol

nebo tady http://tehparadox.com/forum/f41/getting-your-wii-sports-resort-iso-run-442488/

a urcite stahni nejnovejsi CFG USB Loader pro vsechny pripady http://filetrip.net/file.php?id=25611

nejede mi CoD 3 warfare.. tu http://console-forum.net/tema/135201-call-of-duty-modern-warfare-3 to vyřešil,že si nainstaloval nový wad soubory...ale když já přes homebrew cannal chci spusit bootmii (launch bootmi) tak mi zčerná obrazovka a začne modře blikat mechanika). Přitom když sem postupoval podle tohoto návodu,tak sem v bootmii byl, a dělal zálohu na kartu .. poradte prosím

Musis si bootmii nakopirovat opet na kartu :)

Ale myslim, ze zadny cIOS updatovat nemusis. Updatuj CFG Loader na nejnovejsi v70, pripadne nainstaluj GX Loader a proste v nich jen vyber spravnou verzi IOSu (v tomhle navodu se jich instaluje vice, staci si vybrat ten spravny pred spustenim hry)

no dobre,ale z kama ten bootmii dostanu?postupoval sem podle tohoto návodu, je dobrej,ale pro me jako začátečníka(1.den s tím,je nalinko nepřehlednej...) jinak ted sem upgradoval CFG Loader na v70 a nic, GX Loader sem nezkoušl protože na homepage měli něco o tom, že nedoporují auktualizaci na v. 4.3E což mám,tak se bojím, aby se s tím nic nestalo!

aha ten bootmii sem našel, je v ModPack-PAL-E ...takže to mám zkusit s tím jiným loaderem nebo tam nahrát ty wad ?

Kdyztak napis co je konkretne neprehledne a ja to upravim. Mne osobne se to zda naopak az moc podrobne a user-friendly napsane. Ale mozna to je diky tomu, ze vim co a jak. Proto apeluji na vsechny, co jeli dle tohoto navodu:

Prislo vam tam neco neprehledne? Pokud ano, tak co? Rad to opravim a zlepsim, diky.

GX Loader klidne zkus. S timto navodem se downgraduje na 4.1 E, takze GX Loader jede (sam jsem to jel presne dle tohoto navodu a jede mi)...

Jinak Bootmii najdes bud u sve zalohy nand (konkretne slozka bootmii, kterou je treba nakopirovat zpet na pametovku) nebo v mod packu v kroku 3

Zkus nejdriv GX Loader a vyzkouset spustit pres vsechny mozne dostupne ©IOS a pokud to opravdu pres zadny nepojede, tak muzes zkusit nainstalovat ty WADy - ale za to nijak nerucim...

to je v pytli, tomu rozumíš dost a já ne.. možná sem jen neporozumněl návodu,protože je toho najedou moc.. ted hlavně nevím,jak nainstalovat ten GX Loader - stáhl sem si "USB Loader GX-UNEO_Forwarder_4_0_AHBPROT.wad" a jak ted dál to nevím

tak jinak, GX Loader jede už..ale nevím jak tam mám prozkušet ty ©IOSy ....

EDIT: tak i toto vyřešeno. dík za poradu a omlouvám se za menší spamování :) vše se dalo najít na webu, COD 3 se hraje s IOS 224..

Ahoj, to je divne. Asi se spatne zformatoval, jelikoz FAT32 v pohode zvlada i 250GB (a vice) a snad ani Windows s tim nema problem.

Doporucim ti asi stahnout http://www.partition-tool.com/personal.htm zkontrolovat rozdeleni disku, pripadne ho opravit na jednu 250GB partisnu a rovnou ho v easeusu zformatovat na FAT32 ;)

Kouknul jsem se na ten problém s Wii Sports a Wii Sports Resort. Většina lidí píše, že na CFG loaderu nefunguje Sports Resort a přikládají návod na instalaci GX loaderu, ale to je omyl, protože mě se ho podařilo spustit i na CFG loaderu. Tenhle postup bude sloužit pro Sports Resort, protože Sports mi funguje normálně. Podle tohoto návodu by jste měli spustit Sports Resort na Wii, které je hacknuté způsobem uvedeným v prvním postu bez nějakých dalších úprav nebo updatů.

Nic z toho by nemělo být nijak nebezpečné pro vaše Wii, ale jako vždy vše děláte na vlastní riziko.

1) Spusťte CFG loader, najeďte na Sports Resort a stiskněte A.

2) Stiskněte 1, najeďte na Alt dol a potvrďte šipkou vpravo.

3) Najeďte na player.dol a potvrďte tlačítkem A.

4) Stiskněte 2 a spusťte hru tlačítkem A.

5) Uvidíte úvodní Wii Motion Plus video, které necháte doběhnout do konce a potom (až vás to vyzve ke stisku A) po stisknutí A hra spadne do Wii menu.

6) Opakujte kroky 1) a 2).

7) Najeďte na off a potvrďte A.

8) Stiskněte 2 a potom A pro spuštění hry.

červeně - tlačítka na wii ovladači

modře - názvy položek v nabídce

Tento postup stačí udělat jednou a při dalším hraní Wii Sports Resort normálně spustíte hru.

Hru jsem zkoušel 3x spustit a hrál asi 30 min a vypadá to, že funguje bez problému.

edit: funkční na CFG loader v65.