Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Čaues, těžko říct, někomu jde s Printable verzemi Verbatimek pálit XGD3 hry jako na klasické MKM-00X (001 nebo 003), ale četl jsem i negativní reakce. Řekl bych, že to budeš muset vyzkoušet sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hoj, chci se zeptat, mam ihasku lite on a bez problemu jde vse, ale mam verbatimmkm030 nebo jak to presne je, ale jsou to ty leskly dvd, pokud bych koupil verbatim dvd dl + r, ale ty potisknutelny verze, bude to ok a xgd3 bez problemu jako do ted, nebo mam radsi zustat u polepovani dvd lepici etiketkou ?

Diky :)

Já jsem četl na foru, že právě Verbatim DVD DL+R Printable mají nejkvalitnější zápis. Můžu potvrdit, že z 10 obyčejných jsem jich 5 vyhodil, ale pak jsem koupil Printable ( ty s tím bílým povrchem ) a zatím je skore 15 z 15 vypálených...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Přesně tak, jiné Verbatimky nejsou ty, které se doporučují, pravděpodobně jsi tedy sáhl po špatných typech.

YaCoob: FYI, já osobně jsem nikdy nepokazil žádné klasické Verbatim DL+R, měl jsem stoprocentní úspěšnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spenat: Netvrdím, že na klasické se nedá pálit, těžko říct, čím to bylo, ale ještě jsem nedopálil pack printablů, abych kupoval další obyčejné, takže nepotvrdím sto pro úspěšnost :-)

Josfiala: a jak si ověřím, že jsou Made in Singapore? Na prodejně to budou vědět? Jinak kupuju zásadně z alfacomputer.cz ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud se nepletu, tak jediná možnost, jak to bezpečně zjistit, je až po vložení DVD do mechaniky (v ImgBurn se po pravé straně mimo jiné ukáže i ID, díky kterému to poznáš). Já doteď kupoval přesně tato DVD: http://www.alza.cz/dvd-r-dual-layer-d108453.htm

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V ImgBurn ale můžeš bez problémů poznat, jestli se jedná o Singapur nebo India DVD - Po vložení DVD se po pravé straně stačí podívat na "Disc ID" - pokud je tam něco jako tohle, jedná se o Indická DVD. Pokud je tam MKM-001-000 nebo MKM-003-000, jedná se o kvalitní, Singapurská DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, pokoušel jsem se vypalovat fifu 14, 2krát, ale nikdy jsem to nerozjel. Jednou Disc is not supported, pak Disc is unreadable. Poprvé jsem to omylem neprojížděl přes abgx360, tak chápu proč nefunguje. Podruhé jsem však projížděl (ne vše mi svítí zeleně, nevadí to? Iso je Region free a já nastavil PAL, mám to tak nechat a nebo neurčit?)Příloha 23432

Pak jsem vypaloval podle návodu iHas Extreme Burner fw (použil jsem Imgburn (verze 2.5.7.0.), layer break jsem nastavil na 2133520, verify jsem vypnul, Force hyper tuning, Online hyper tuning atd. vše jsem umožnil, OPC history jsem také vyčistil, perform OPC jsme zaškrtl, enable burn proof zaškrtnuté nemám...) Jen jsem po vypálení nepoužíval Kprobe 2, použil jsem to až po vložení do mechaniky výsledek u 1.:attachment.php?attachmentid=23436&d=1387990299&thumb=1a u 2.:attachment.php?attachmentid=23437&d=1387990559&thumb=1 doufám, že zde není chyba... Hru jsem po vypálení kontroloval v abgx360, pro disk kde je hláška disc is unreadable: Příloha 23433pro disk kde je disc is not supported: Příloha 23434.Hra se načítá a pak vyhodí chybovou hlášku...Dvd používám verbatim 003, pálím rychlostí 4x, flash LT+3.0, vypalovačku iHas 124 B, DB 2.0.16537.0.

. Možná, že jsem udělal někde chybu, fakt nevím, nemáte nějakou radu?

Díky moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravím, mám mechaniku atapi ihas 124 e, imgburn 2.5.7.0, chtěl bych vyčistit OPC history v imgburnu, ale vždy to napíše chybu:

Failed: Reason invalid command operation code.

Kam se vlastně ukládá historie OPC, měla by se mazat jen když mám špatné výsledky vypalování, ale v případě , že jsem přeinstaloval Windows tak tam už žádné informace nejsou, moc tomu nerozumím.

A ještě mám jednu otázku, kupoval jsem balík 10ks mkm 003, vypaloval jsem jednu hru Xgd3, která měla 2dvd, spotřeboval jsem 7dvd, pouze 3 dvd byly funkční ale také neměly dobré výsledky, zkoušel jsem různé nastavení, protože předchozí nastavení se kterým jsem měl dobré výsledky úplně selhalo.

Je možné, že by mohl být celý pakl dvd špatný? Korektně jsem vypálil pouze xgd2,ale tam je to jiná kategorie.

Předtím se mi osvědčily verbatim printable namísto klasických stříbrných mkm 003, které prý v poslední době nemají dobrou kvalitu.

Děkuji za odpověď.

Upraveno uživatelem liborpoulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je problém, vůbec nevím jak to mám vymazat, když to píše chybu, google mi toho moc nenašel, samozřejmě také používám stříbrné mkm003 a vypaluju rychlostí 4x, menší rychlost to nepodporuje.

To, že stříbné ,mkm03 jsou v poslední době méně kvalitní mi řekl Consolero, někde jim leží třeba dlouho ve skladu, na obyčejné vypalování jsou vhodné, ale s plnou zálohou xgd3 můžou mít problém.

Edit: Tak už jsem to našel, revize E vymazání OPC history vůbec nepodporuje ani v eeprom utility.

When I go into advanced settings for my Liteon drive and try to change 'Clear OPC History' to Clear, I get the attached error?

You can't do it on the latest 'E' drives, they don't support it - or at least not via the same command as the old versions and none of the official liteon tools support it (yet?) either.

Upraveno uživatelem liborpoulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

Hra ti s největší pravděpodobností pojede, ale můžeš narazit na problémy. Tato hodnota by nevadila, kdyby se jednalo o XGD2 hru, ale u XGD3 her (kde je hustota souborů na DVD větší) by to mohl být problém. Jednoznačně říci, jak to vyřešit, nejde - může to být médiem, vypalovačkou, programem a spoustou dalších faktorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, nevíte někdo v čem může být chyba? Pálil jsem Fifu 14 WC a když ji dám do Xboxu tak se to nespustí a spustí se poslední hra co jsem hrál... Fakt zajímavé. V PC ukazuje že DVD má jen 50MB. Mám tu upravenou mechaniku na pálení XGD3 + samozřejmě Verbatim made in Singapur.... Nevíte čím to? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Dobrý deň, mám flashnutý XBOX360 LT3.0, napalil som si pár hier-fungovali, no potom som si stiahol aj XDG3 hry z gamestorrents.com a tie mi nejdu ale kamarat ma tiež flashnutý xbox360 a idu mu.

PROSIM vás poradte velmi by mi to pomohlo a za všetky odpovede ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Zdravim, haze mi to porad dokola modrou v typology, je to problem, nebo nevadi. Dik

Checking topology data
Querying the online database to find the appropriate verified data to use ...
[color=#0000ff]Querying the online database
100%  [===================================>]  35[/color]
          Topology information was downloaded successtully

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu