Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Tak po delší době zase problém...vypálil jsem druhé DVD mass effectu a klasická chyba při verifikaci na 50%,nejde nainstalovat na HDD a nejde ani spustit,stejné je to z druhým DVD rage akorát to jde spustit.

Normálně se to vypálí bez errorů ale pak je tam ta I/O chyba v 50% verifikace.

Přitom dvd 1 mass effectu a dvd 1 a 3 RAGE jdou

Někde jsem se dočetl že to může být ISEM,i přesto že je vše zelené, je to PRAVDA?...

Pro úplnost hry které mi bez problémů jdou

Batman AC

Forza 4(obě dvd)

AC BH

Kingdoms of amalur

a MW 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak po delší době zase problém...vypálil jsem druhé DVD mass effectu a klasická chyba při verifikaci na 50%,nejde nainstalovat na HDD a nejde ani spustit,stejné je to z druhým DVD rage akorát to jde spustit.

Normálně se to vypálí bez errorů ale pak je tam ta I/O chyba v 50% verifikace.

Přitom dvd 1 mass effectu a dvd 1 a 3 RAGE jdou

Někde jsem se dočetl že to může být ISEM,i přesto že je vše zelené, je to PRAVDA?...

Pro úplnost hry které mi bez problémů jdou

Batman AC

Forza 4(obě dvd)

AC BH

Kingdoms of amalur

a MW 2.

Prý je to bug ve vypalovačce nebo firmwaru. Zkus vypálit znovu. Popřípadě prý pomáhá, když vyčistíš OPC historii a power-cycluješ mechaniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý je to bug ve vypalovačce nebo firmwaru. Zkus vypálit znovu. Popřípadě prý pomáhá, když vyčistíš OPC historii a power-cycluješ mechaniku.

Vypálil jsem 3x...dvakrát se stejným nastavením a jednou jen s vyšší rychlostí...

OPC čistím před každým vypalováním(imgburn to tam přímo má u těch hypertuning,overspeed atd nastavení

''power-cycluješ mechaniku''

To jest?:)na pc jsem trošku ''dumb'' tak kdyžtak nějak krok po kroku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi jak rozjedu Mass Effect 3 ?normalnim zpusobem to nejde(update hry z flashky)

Co si přečíst dostupný tutoriály sorry ale tenhle topic je spíš o pomoci okolo vypalování ne vysvětlování základů :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypálil jsem 3x...dvakrát se stejným nastavením a jednou jen s vyšší rychlostí...OPC čistím před každým vypalováním(imgburn to tam přímo má u těch hypertuning,overspeed atd nastavení''power-cycluješ mechaniku''To jest?:)na pc jsem trošku ''dumb'' tak kdyžtak nějak krok po kroku :)
Power-cycle je, když naprosto odpojíš mechaniku od proudu, buď ji můžeš vytáhnout z pc, nebo vypni PC, odpoj od elektřiny a půl minuty počkej, pak zase všechno nahoď. A před tímhle zadej to Clear OPC v ImgBurnu. Zkus, prý to většinou pomůže.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok až se dostanu k DVD(už došli) tak to zkusím..ale snad to není tím nastavením co používám když my 8z10 her jde :/...

A myslíš že to bude tím bugem?..protože dvd 1 jde a dvd2 ne v nich přece není rozdíl...

Mám jen strach že zase zplácám 20dvd. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Dlaha děkuji ti,vyčistil jsem historii přes IMGburn,vytáhl kabel ze zásuvky...(ani sem nevypínal PC :D...ačkoliv bych měl a příště budu)zapnul jsem vypnul jsem i Nod,a vypálil,ani jsem to neverifikoval protože jak mile by to šlo v xboxu tak by to bylo ok,a voilá ono to jde :).dík moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ano, projeto ABGX all zeleny, LT3.0 a paleny na Samsung palirne :-/ Jeste jsem mel GOW3 stejne vysledky KProbe2 a taky nejde, pise Unsupported Disc, chvilku jde hrat a pak pisne...

EDIT: No nic, dal jsem si z5 L|T+2.0 a jedou mi vsechny hry krom forzy a mass 3, co kdyz tak spociatam je pro LT+2.0 porad neskutecna vyhoda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

může mi někdo dát objektivní odpověď na současnou situaci ve smyslu vypalování ? Dlouho jsem na Xku nehrál, mám ještě iXtreme 1.91 a chystám se zase hrát a plánuju tam v následující dny nahodit 3.0. Situaci monitoruju, takže vím je poslední ABGX nepotřebuje žádný extra data pro úpravu topologie disku a že všechny hry s XRD3 musejí být patchnutý právě ABGX. Ale, ještě před 4 měsícema si pomatuju, že sice byla iHAS doporučená vypalovačka ale vypalovat se dá na všem, nicméně pokud jste nenapalily na iHasu, tak hrozil BAN. Jak je to nyní ? Dají se současné hry, tzn. všechny hry vypalovat nadále na všech pekárnách s tím, že se nedoporučuje s tím chodit na xlive ? A případně jak postupovat ? Před 4 měsícema tu byl super návod jak postupovat pokud iHASku nemáte a za boha ho nemůžu najít...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahoj, na live jedine s lt3.0, agbx, ihas. Tam je zaruceno ze ban nedostanes. Pokud ti staci offline hrani, tak lt2.0 a klidne palit s tranculate metodou. Neni trba projizdet v agbx.

Nelze nikdy zaručit, že nedostaneš BAN na XBLive s flashnutou konzolí. Team Xecuter ani c4eva sám nikdy nic takového ani netvrdili a netvrdí, dodržením předepsaných postupů (vždy udržovat nejnovější verzi CFW, před updatem DB na novější verzi vždy nejprve vrátit do mechaniky OFW, updatovat DB a následně vrátit do mechaniky CFW, ISO image her před vypálením kontrolovat přes ABGX a až teprve následně vypálit na mechanice iHAS s FW iXtreme Burner MAX) lze maximálně možně snížit riziko odhalení a tím pádem možného zabanování. Takhle zní přesná definice.

P.S. Metoda pálení o které mluvíš se správně nazýva "truncate" a dávno není podporovaná a určitě ti nezaručí funkčnost u všech her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se ještě tady: Takže pokuď chci pálit XGD3 hry, potřebuji iHas mechaniku. A co kdyby jsem si hru zkopíroval z originálního disku na HDD a pak měl v mechanice "špatně" vypálené. Bude hra fungovat normálně, hru si půjčím od kamaráda zkopíruji, vratím a pak budu hrát z vypáleného, a hry XGD2 budu normálně pálit tak jak jsem pálil a budou fungovat normálně. Na live chodit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu