Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak pak nevím proč jsou ty hodnoty tak divné, v tom výpisu máš uvedené "Speed: Max". Jinak ta Lite-on nepodporuje 2.4x, takže klidně můžeš nastavit 4x. Víc asi neporadím, už mě nic nenapadá.

no ta rychlost se nastavuje i na KProbe a když jsem nastavil 4x, tak to dopadlo zase jinak

m-aii1im20.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Chtel bych si shrnout nektere poznatky za posledni dny co studuji problematiku vypalovani her, byl bych rad kdyby me to nejaky mistni xbox 360 profik potvrdil/vyvratil/opravil.

1) XGD3 zalohy jdou normalne vypalovat klasickym zpusobem a jsou funkcni pro firmware LT+3.0 i bez pouziti LiteOn iHas ale s tim rizikem, ze je mozne dostat ban na xbox live. (jak je to s tim banem horke v tomto pripade?)

2) LiteOn iHas vypalovacka s firmwarem Burner Max je dobra teda jedine pro to, abychom byli schopni vypalit i data, ktera tam jsou "navic" a jejichz vypaleni nam zajisti presnejsi kopii originalni hry, tudiz je daleko mensi riziko banu.

3) XGD3 hry by se nemeli projizdet programem abgx360 (co je na tom pravdy a proc tomu tak je?)

4) Pokud budu chtit vypalit AP25-active hru, patchnuti by melo zajistit abgx360 automaticky, takze by melo byt bezpecne takto opachovane hry spustit.

Diky za jakekoliv, aspon castecne odpovedi a pripadne diskuzi nad temito "otazkami".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Zálohy při vypálení klasickým způsobem nemusí vůbec fungovat, záleží jaké data obsahuje rozšířená část. Některé hry po vypálení nejdou nainstalovat, nebo v určité fázi hry hodí chybu, popřípadě nejdou vůbec spustit.

2) Viz. bod 1

3) XGD3 je nutné projet v ABGX, protože do nich doplní topologická data, která jsou potřebná ke spuštění hry. (V případě LT+ v2.0 je to naopak nežádoucí a hry se "nesmí" projíždět) Stejná pravidla platí pro XGD2 s AP 2.5 sektorem.

4) Viz. bod 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Ok, takze je to v pripade XGD3 her vypalovanych beznou vypalovackou takovy pokus/omyl. Nikdy nevis kdy a jestli ti to pojede z duvodu neznamych dat na rozsirene casti? Potom by teda bylo logicke kdyby existoval neco jako seznam funkcnich XGD3 her pro bezne paleni. Neexistuje neco takoveho?

3) takze abych si to shrnul, zdali tomu korektne rozumim: v mem pripade, kdyz mam LT+3.0, tak je treba projizdet abgx v podstate pokazde. (tzn v pripade kdyz jde o XGD2 nebo XGD3 hru pripadne s kombinaci s AP 2.5 sektorem, proste pokazde) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam funkčních her neexistuje, protože každá vypalovačka vypálí stejné DVD jinak a někomu to půjde, jinému ne. Proto je jediný ověřený způsob ihas a nic jiného se nedoporučuje. Ohledně kontroly v ABGX, vždy platilo, že je dobré hry pojíždět a v případě AP 2.5 (což jsou téměř všechny XGD3) je to nutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě nemám ani kam iHas připojit (notebook) a ty řešení přez USB mi nejsou sympatický (další kabelsy navíc atd. :D ) RGH se mi líbí i když jsem snad nikde nenašel nějakej pěknej popis co a jak... tak nějak vim o co jde ale detailnější info by bodlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
já právě nemám ani kam iHas připojit (notebook) a ty řešení přez USB mi nejsou sympatický (další kabelsy navíc atd. :D ) RGH se mi líbí i když jsem snad nikde nenašel nějakej pěknej popis co a jak... tak nějak vim o co jde ale detailnější info by bodlo :)

Jaktože nenašel? Máme tu celou sekci o RGH, kde jsou rady, návody, řešené problémy..... Nevím co víc by zde ještě mělo být.

http://console-forum.net/forum/207-jtag-rgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde vypalovat XGD3 s Imgburn 2.5.7.0 ??? na LT+2.0

A mám problém z vypálením T.C. Ghost Recon Future Soldier a Max Payne 3 ale jiné XGD3 hry mi jedou ( [PROTOTYPE2], Darkness II, Need for speed The RUN, CoD Modern Warefare 3, atd....)

Může mi někdo poradit ???

Pls... jsem rád za každou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nemám jinou možnost než si pořídit RGH nebo LT3???

chipomil: Sám uvádíš že máš flash LT+2.0 a jedou ti nové XGD3 hry ???

... a když mi všechny ostatní hry jedou .... není to v něčem jiném ???

Ano nemáš jinou možnost. XGD3 hry mu jedou díky RGH. Co máš za DB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano nemáš jinou možnost. XGD3 hry mu jedou díky RGH. Co máš za DB?

Jiné XGD3 hry mi jedou ( [PROTOTYPE2], Darkness II, Need for speed The RUN, CoD Modern Warefare 3, atd....)

Ale mám problém z vypálením T.C. Ghost Recon Future Soldier a Max Payne 3

Tak to nechápu... je možné že mi to nejde protože mám DVD DL od Maxell za 14Kč a né Verbatin za 53Kč ???

Dash mám 2.0.14719.0 (ten nejnovější ) stažen z T.C. Ghost Recon Future Soldier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak už opravdu nevím jak správně pálit XDG3 na Ihas 124B

Verbatim mkm-003 (made in India)

ImgBurn 2.5.6.0

OPC - yes

write speed - 4x

FHT - yes

OHT - yes

Smart burn - yes

over speed writing - no

Před pálením vždy hru projedu přes AbgX 1.0.6, vyčistím OPC historii a odpojím mechaniku od zdroje.

3x se mi povedlo tímto způsobem hry vypálit, ale nyní žádná, zkoušel sem i s OPC - off a 2,4x a výsledky byly ještě horší.

Tyto výsledky mi to teď ukazuje pořád, jakoby problém při pálení při přechodu z jedné vrstvy na druhou. Nějaké rady ?

post-24281-1468716079726_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už opravdu nevím jak správně pálit XDG3 na Ihas 124B

Verbatim mkm-003 (made in India)

ImgBurn 2.5.6.0

OPC - yes

write speed - 4x

FHT - yes

OHT - yes

Smart burn - yes

over speed writing - no

Před pálením vždy hru projedu přes AbgX 1.0.6, vyčistím OPC historii a odpojím mechaniku od zdroje.

3x se mi povedlo tímto způsobem hry vypálit, ale nyní žádná, zkoušel sem i s OPC - off a 2,4x a výsledky byly ještě horší.

Tyto výsledky mi to teď ukazuje pořád, jakoby problém při pálení při přechodu z jedné vrstvy na druhou. Nějaké rady ?

[ATTACH=CONFIG]17594[/ATTACH]

Zkus si sehnat Verbatim ze Singapore, prý jsou nejlepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu