Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Tak já taky přihodím poznatky s MW na mechanice ASUS DRW-1814BL a DVD Verbatim v imageburner 2x spěšné vypalení, ale po přehrátí prvních 15sekud videa "vložte disk", druhy pokus uprava .dvd souboru, opět vypalení a wow dostal jsem se na 21sekun videa a "vložte disk". Poslední zoufaly pokus v Clone CD... no a ejhle už hraju asi 2 hodiny a dokonce i nakopírována na HDD, před tím vždy na 51% zasek. Ale bohužel nějaké rezumné vysvětlení k tomu nemám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Super návod,dík. Další 3 dvd letijou do koše :angry:

Nevim co se tady rozcilujes , kdyby sis kupoval orignalky tak tohle resit nemusis . Takto si hry vypalujes za par korun .

Autor navodu za to nemuze , protoze kazda vypalovacka vypaluje jinak a kvalitni overburn umi opravdu jen malo ktera .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak moment - overburn nebo to truncate? Když nedám overburn, tak tam musí kousek chybět, ne? V návodu je truncate, ty tu teď píšeš overburn... Ja ted byl teda pro verbatimky a je to stejnej šit, jako dývka ty z teska, taky to nejde... akorát místo 18 kč chtěj za jedno 50 kč židi. Akorát se tam zobrazí play game a obrázek, dám to, 5 vteřin se točí mechanika a pak mě to vyfákne" disc is unreadable ". Takže mám teda na ♥♥♥♥♥ palírnu myslíte? Když sem čuměl při pálení do logu v imgburnu, tak tam na první řádce bylo "set data capacity failed" ale nakonec to napsalo, že disk byl úspěšně vypálen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, mám hacknutou ihas a flash 2.0, přes to mi jdou jen dvě hry: Forza 4 a Gears 3... Pálil jsem i assassins creed relevation + skyrim a obojí nejde... u skyrimu hra normálně naběhne, začne normálně kampaň a jedu na povoze, dojedu do nějakého tábora a povozy jedou stále proti zdi, je tam bug nebo nevím co... u assassina hra ukáže ikonku hry, ale když se hra spustí, je jen nekonečná tma... oboje hry nejdou nahrát na hdd v půlce vyskočí error, že disk je nečitelný... médium v ihas je MKV 0300, používám tedy v imgburnu (nejnovějším) OPC a vypaluji 4x a hry takto nejdou... komentáře u her přitom byly, že hra skvěle funguje atd... dělám snad někde při vypalování chybu ? je rozbité ISO a dá se nějak opravit ??? díky ;-)

post-56434-14687158511295_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to celý na ♥♥♥♥♥. DVD mám verbatim, mám clone cd i img burn. Zkoušel jsem i jinou vypalovačku u kámoše, oba layer breaky a stejně v p í č i. Co je to ten rgh?

http://www.flashxbox.sk/reset-glitch-hack-jtag-exploit-gligli-tiros-xc2c64a-cpld-xilinxs-xecuter-coolrunner-ii-maximus-stinger-x360glitchip/#clanok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

adioflip: mam ten samej problem zkus zmenit ten LayerBreak na 2086912 v *.dvd nebo ten clone a dej vedet jak si dopad ,) me uz dosli dvd...

asi to zkusim, az budu mit dvd... vis on je problem, ze Gears of War 3 mi nešel, když jsem ho pálil bez OPC a rychlostí 2.4x ale když jsem ho vypálil 4x s OPC, tak začal jít... myslel jsem si, že tím se všechno vyřeší, ale žádná potom z her nešla... největší záhadou je Forza 4... nejde nahrát na HDD a přitom normálně fungujou oba disky... já už se z toho fakt zblázním, to mi měl flasher říct, že to není 100% ten flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nebude flashem ,)

to už mi taky došlo, ale na něco jsem přišel, překládat nebudu:

After doing a bit of research/testing, I've found the firmware c4e released for these drives totally wipes out the write strategy in the firmware for MKM-003-00 media (it's renamed to MKM-0a3-00).

As such, MKM-003-00 looks like a totally new and unknown MID/dye to the drive.

All the work Lite-On put into tweaking the firmware for the MID/dye goes out the window and instead you have to rely on the drive's 'SmartWrite' feature which basically enables HyperTuning and Online HyperTuning in an attempt to get a decent burn. Sometimes this works well and sometimes it doesn't.

You can read about SmartWrite here - http://www.liteonit.eu/en/smartwrite/smartwrite.html

You can tell HyperTuning is enabled and running on the drive because the drive LED double blinks during the burn rather than just a steady on/off/on (just enabling OHT doesn't make it do that).

The lack of a proper write strategy for MKM-003-00 also means it'll only read/verify up to 8x rather than the usual 12x.

You can fix that by using MCSE to rename the MKM-0a3-00 back to MKM-003-00... but then you need to manually enable 'Force HyperTuning' and 'Online HyperTuning' in the eeprom settings (Tools -> Drive -> Change Advanced Settings...) to actually get the thing to burn nicely into the 'overburn' area at the outer edge of the disc (I tried a few tests in Discovery mode with the appropriate number of sectors and kept getting verify errors at LBA 2112480 without them on).

Of course once 'FHT' and 'OHT' have been enabled in the eeprom settings, they're on for ALL media (rather than just MKM-003-00) and you may experience worse burns with other media (because it's not using the built-in/default firmware strategies - that's what the 'Force' in FHT means) when just using the drive for normal stuff.

Using Opti Drive Control might not be such a good idea at this point... it seems to crash for me when it gets beyond what would normally be the end of the disc. DVDInfoPro works ok though, as does kprobe (but that doesn't update the graph in realtime!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi a je tady někdo, kdo xdg3 hru normálně vypálil a normálně mu fungovala? Ten rgh zní zajímavě, otázka je, za kolik se to dá pořídit. Navíc v diskusi pod článkem píšou, že se na tom dá zatim spustit jenom linux, ale ne žádný hry... To je pak na hry dost k h o v n u, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem ještě jeden návod. A hlava mi nebere - proč v IMG burnu teda dávat to "calculate optimal,", když to ten program pak změní na LAyer Break 2086912, ale ty hry maj mít LB 2133520?

Navíc teda, mě ten IMG burn žádnou chybu v 97% nehodí, kterou hodit má. Jsem z toho jelen.

Pokyny pro vypalování XGD3 zálohování s ImgBurn

Doporučujeme použít nejnovější verzi ImgBurn (v2.5.5.0 v době psaní, ke stažení na http://www.imgburn.com . Starší verze mohou zvládnout tento proces jinak a / nebo dát jiný soubor

chyby.

Přestože je ve výchozím nastavení v ImgBurn, ujistěte se, že v rámci Tools > Settings > Write, máte nastaveno Layer Break (For DL Media)" set

to "Calculate Optimal".

Jak již bylo zmíněno výše, ImgBurn automaticky změní / limit layerbreak na 2086912 při vypalování na standardní DVD + R DL disky.

Viz přiložený obrázek se screenshoty, postupujte dle zobrazených návodů.

Krok za krokem:

1. Zvolte "write image file to disc" a po načtení. Dvd Soubor, klepněte na tlačítko "Write".

2. ImgBurn vyskočí oznámení říká, že není dostatek prostoru na disku vypálit image, a zeptá, zda chcete Pokračovat. Klikněte na "Ano".

3. Další zpráva optimální layerbreak polohy vyšší než L0 kapacity. Klikněte na "Ano".

4. Následně chyba "Set L0 datových zón Kapacita nevyhovuje". Klepněte na tlačítko" Continue ".

5. DVD se začne vypalovat..

6. Ke konci procesu zápisu, vyskočí chyba Chyba na asi 97% nebo 98% (to je to, co chceme - je to úmyslné!). Klikněte na "Storno".

7. Oznámení s dotazem,zda chcete, aby se ImgBurn pokusit se provést """'Close Track/Session/Disc' functions". Click "Yes".

8. Nechte disk dokončit, a máte hotovo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nenašel by se tu někdo, kdo by mi byl ochoten poslat na dobírku vypálenou nějakou xdg 3 hru, kterou má vyzkoušenou a funguje mu? Chci vyzkoušet, jestli jsem levej na to vypalování a něco dělám blbě, i když teda nevim už co, nebo mám na ♥♥♥♥♥ xbox, nebo mi to prostě někdo blbě flešnul. Nikoho známýho kdo provozuje flešlou xbednu nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také přihodím pár zkušeností. AC: Relevations jsem vypáli dvakrát pomocí imgburn a hra v obou případech jela, ale nešla nainstalovat na HDD (vždy cca v půlce to vyhodilu chybu). Tak jsem to pro sichr stáhl ještě jednou, zkusil vypálit naposledy v cloneCD a k mému překvapení to funguje :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkoušel MW3 a Battlefield 3. Taky jsem si myslel, že může bejt vadnej image, tak proto jsem radši zkoušel dva různý ale všechy způsoby u obou dvou a výsledek - Battlefield úplně nečitelný, warfara se načte ten úvodní obrázek, začne se zpouštět hra a pak hláška disc is unreadable... Tak jsem asi zbytečně vyhodil prachy za 2.01...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu