Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Základní parametry, aby to mělo šanci fungovat:

- Xbox: aktuální flash (nyní LT+ v3.0)

- Xbox: aktualní dashboard

- hru (ISO) projet přes program abgx360 na level 3 (AutoFix)

- vypalovat programem ImgBurn se zaškrtnutou volbou "Přes zápisem provést OPC"

- vypalovat rychlostí max. 4×

- vypalovat mechanikou iHAS rev. B s aplikovaným fw iXtreme Burner Max

- vypalovat na média Verbatim DVD+R DL (made in Singapore)

- vypálená média kontrolovat programem KProbe (PI Max do 100, PIF Max do 4)

- samozřejmě používat všechny programy v aktuálních verzích

Zasunout do Xboxu a hrát. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ted jsem vypálil další dvd bez ihas vypalovačky a maká assassin creed 3

Takové příspěvky bych okamžitě mazal, protože pak přichází všechna snaha vniveč a dotazy "proč to nejede" se neustále opakují - úplně zbytečné někomu radit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dobrý den, koupil jsem si lite on ihas od draka tady z fóra a hry mi po vypálení nejedou :( Vypálenou hru spustím, ale při načítání se sekne a musím vypnout celý xbox :( Vypaluji na verbatim, rychlostí 2x, projel jsem hry v abgx360 a také jsem zaškrtnul OPC v nastavení img burnu... Ale prostě pořád hry nerozjedu... Moc Vás prosím o radu :( už mi to hlava nebere, zničil jsem přes 10 dvd :( Děkuji za každou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, koupil jsem si lite on ihas od draka tady z fóra a hry mi po vypálení nejedou :( Vypálenou hru spustím, ale při načítání se sekne a musím vypnout celý xbox :( Vypaluji na verbatim, rychlostí 2x, projel jsem hry v abgx360 a také jsem zaškrtnul OPC v nastavení img burnu... Ale prostě pořád hry nerozjedu... Moc Vás prosím o radu :( už mi to hlava nebere, zničil jsem přes 10 dvd :( Děkuji za každou radu...

Dotaz bych smeroval na prodejce, zbytecne se zaplnuje forum. Urcite ti rad poradi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
A byl na té ihasce předinstalovaný iXtreme Burner? Pokud ne, musíš jej doinstalovat manuálně, tady na fóru je na to kupa návodů.

Na iHAS ode mě samozřejmě Burner MAX FW byl, s dotyčným už jsme si vyměnili několik PM's.

Novinkou od autora Burner MAX firmwaru je BurnerMAX Payload Tool, díky kterému můžete jakoukoliv mechaniku s Mediatek (MTK) čipsetem přimět vytvářet korektní XDG3 zálohy. Tento čipset má drtivá většina dnes běžně dostupných mechanik v obchodech, které lze pořídit za pár babek :-)

Více info viz. http://team-xecuter.com/c4es-burnermax-payload-tool-v0-15/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spenat, never tomu, zase tak extra jak to na prvni pohled vypada to neni a zatim je stale nejlepsi metoda na iHAS s iXBM ;-) Odzkouseno X mechanik a nic, hra se sice napali, ale v xboxu proste nejede, jen to odstrani hlasku trunclate a napali 100%, pri testu ovsem 1 chyba atp...

PS: bacha na kupu oddelanych DVD.

Upraveno uživatelem Consolero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
ahoj.

prosím vás asi není žádná jiná možnost jak vypalovat xgd3 hry na normální mechanice v NTB a ne na te IHas nebo jak se to jmenuje? :/ a ještě bych se chtel zeptat kolik tak stojí taková mechanika díky moc

Tady máš aktualizovaný seznam mechanik, které byly mnoha uživateli celého světa ohlášeny jako odzkoušené a funkční. Seznam se denně rozrůstá o další modely, spoustu z nich seženeš v kdejakém obchodě za pár set korun (~400 - 500 Kč).

Najdeš tam i nové Liteon iHAS rev. "D", jsou osvědčené a jsou kompatibilní :-)

REPORTED WORKING (BurnerMAX IS enabled!)

ASUS DRW-20B1LT

ASUS DRW-24B1 ST/LT

ASUS DRW-24B3 ST/LT

ASUS DRW-24B5 ST/LT

DELL DH-16ABS

HP DVD1260i

HP DVD1270i

HP PLDSDL8ATL

LITE-ON iHAS/iHAP 122-04C

LITE-ON iHAP 122-04W

LITE-ON iHAS 322

LITE-ON iHAS x24 (A)/B/C/DU

LITE-ON DH-16ABSH11B

Optiarc AD-7580S

Optiarc AD-7640A

Optiarc AD-7740H

Optiarc BC-5500S

PIONEER DVR-110D

PIONEER DVR-111D

PIONEER DVR-118L

PIONEER DVR-216D

PIONEER DVR-218

PIONEER DVR-219

PIONEER DVR-220

PIONEER DVR-A18L

PIONEER DVR-TD10RS

PIONEER S18LBK

Plextor PX-880SA

Plextor PX-L890SA

Slimtype DS8A3S

Slimtype DS8A5SH

Slimtype DS8A8SH

TEAC DV-W524GSB

TSSTcorp SE-S084B

TSSTcorp SH-S202

TSSTcorp SH-S202N

TSSTcorp SH-S203D

TSSTcorp SH-222AB

TSSTcorp SH-223F

TSSTcorp SH-224BB

TSSTcorp SN-208AB

TSSTcorp SN-208BB

TSSTcorp SH-243N

TSSTcorp TS-L633B

TSSTcorp TS-T633C

TSSTcorp TS-L633J

TSSTcorp TS-L633R

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drakego - Vypis krasny, praxe bohuzel jina ;-) A co ctu zahranicni fora, tak opet loterie, nekomu jde ale vetsine ne a vsechny kusy ktere mame, jsou v seznamu a zadny pozitivni vysledek. Zkus si to sam a uvidis :-)

EDIT: Ted mi psal mod ze zahranicniho fora, ze na techto mechanikach ne vsechny hry funguji. Napriklad Fifa 13 ne atp. Uz zde vidim zahlcene vlakna a proc to nejde, jak to mam udelat aby toslo, jde to nekomu ? atp.

Upraveno uživatelem Consolero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu