Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firefox se neustále seká.


jura555

Recommended Posts

Zdravím. Mám nejnovější Firefox, a od tuším FF 4.0 se mi co chvíli sekne, a musím ukončit přes správce úloh "Plugin container for Firefox". Kliknu na nějakoui stránku, a FF se rozhodne, že prostě nebude spolupracovat, a sekne se mi to, nemůžu nic dělat. Jen přes ctrl alt delete ukončit ten proces. Pak dám refresh a je to zase v pohodě. Dělá to aj po reinstall Win7 Ultimate... FF 3.x.x jel úplně v pohodě, a s podobným problémem jsem se tam nikdy nesetkal. Toto je velice otravné, vzhledem k tomu, že je to jediný prohlížeč, který mi vyhovuje... Dělá někomu stejný problém? Popř, jak to řešit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Stejná zkušenost, od verze 5 (včetně), přes 6 až po 7 to stejné. Nevypozoroval jsem, co způsobuje to tuhnutí, je to nepravidelné. Když poté restartuju Firefox, tak mi třeba vůbec nefungují žádné stránky (stále jakoby načítá, ale nenačte), takže zavřít a znovu otevřít, někdy i 3-5x za sebou. Je to vážně otravné a to ještě volím slušná slova. Pokud tohle soudruzi v Mozille nevychytají, tak vážně přejdu na jiný prohlížeč, přesto že jsem v tomhle ohledu dost konzervativní. Nevím, co je vedlo ke změně číslování ve verzích, že už namísto revizí mají rovnou nové verze, ale stojí to tak akorát za starou bačkoru.

Od včerejěka mám nainstalovanou v8, ta mi to zatím neudělala. Tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu