Jump to content

Firefox se neustále seká.

jura555
 Share

Recommended Posts

Zdravím. Mám nejnovější Firefox, a od tuším FF 4.0 se mi co chvíli sekne, a musím ukončit přes správce úloh "Plugin container for Firefox". Kliknu na nějakoui stránku, a FF se rozhodne, že prostě nebude spolupracovat, a sekne se mi to, nemůžu nic dělat. Jen přes ctrl alt delete ukončit ten proces. Pak dám refresh a je to zase v pohodě. Dělá to aj po reinstall Win7 Ultimate... FF 3.x.x jel úplně v pohodě, a s podobným problémem jsem se tam nikdy nesetkal. Toto je velice otravné, vzhledem k tomu, že je to jediný prohlížeč, který mi vyhovuje... Dělá někomu stejný problém? Popř, jak to řešit....

• Moderators

Stejná zkušenost, od verze 5 (včetně), přes 6 až po 7 to stejné. Nevypozoroval jsem, co způsobuje to tuhnutí, je to nepravidelné. Když poté restartuju Firefox, tak mi třeba vůbec nefungují žádné stránky (stále jakoby načítá, ale nenačte), takže zavřít a znovu otevřít, někdy i 3-5x za sebou. Je to vážně otravné a to ještě volím slušná slova. Pokud tohle soudruzi v Mozille nevychytají, tak vážně přejdu na jiný prohlížeč, přesto že jsem v tomhle ohledu dost konzervativní. Nevím, co je vedlo ke změně číslování ve verzích, že už namísto revizí mají rovnou nové verze, ale stojí to tak akorát za starou bačkoru.

Od včerejěka mám nainstalovanou v8, ta mi to zatím neudělala. Tak uvidím.