Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Mám možnost objednat pár kousků Fallout 4 Collectors na PS4, doporučená cena je 5499 Kč. U mě by byla sleva tak 100 Kč (minimální, spíše větší při takové částce) a doprava zdarma. Mám se vyjádřit do hodiny, tak prosím PM, co nejrychleji, díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak dnes dorazila sběratelka Witchera 3, je skvělá. Jedna z nej sběratelek, které jsem kdy bral. Soška bohužel byla rozlomená, ale na místě, které by neměl být velký problém slepit tak, aby vše drželo a nešlo nijak výrazně vidět. Kdo chce, může mrknout na unboxing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.amazon.fr/dp/B00ZFUJNZ8/ref=dra_a_rv_ff_fx_it_P2000_1000?tag=dradisplay0c-21&ascsubtag=b85495da155ae67ff7e0e445021869b7_S&dra_hfr=s&dra_ohs=48-72

limited steelbook na MGS, zhlediska,ze Bloodborne steelbook se prodava i za 8 tis,tak to asi bude povinnost objednat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám na prodej collectorku kingdom hearts 2.5 komplet, plyšák hra pin nerozbalené, možný i prodej bez hry, pak sběratelky LOTR war in the north pro x360, bayonetta first print edice (ideálně bez her, ale lze se domluvit i s nimi), figurka vaase (ta z ubi colectibles, nikoliv ta tanečnice ze sběratelky), hitman absolution, dying light collectorka (možno i bez hry) je to xone verze s neponičenou figurkou, nabídky do PM topic kontrolovat nebuudu

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu