Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

mandaz moc zeres tu heureku:D Je zajimave,ze to trva cca 1-2 dny nez se to tam z jrc vubec dostane. Casto je vtipne,ze to clovek koupi a pak se random hra tam objevi obrovska sleva neni skladem.

Tohle je typ edice,ktera je naprd a to hlavne diky hre,ktera propadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak sem hodím k dobru jednu fakt zajímavou zkušenost z nedávným nákupem. Záměrně píši "zajímavou", protože ještě nevím, jestli mám mít radost anebo být nemile překvapen.

Přestože jsem se na začátku zařekl, že Kyrat edici FC4 pro její ošklivý obsah pořizovat nebudu, při neustálém klesání její ceny až téměř na úroveň samotné hry jsem nad ní začal uvažovat. Hru jsem až dosud neměl a chtěl ji pořídit a tak si říkám, že když už se Kyrat objevuje skoro za cenu samotné hry, tak že nad tou ošklivostí přimhouřím oko. Využil jsem tedy akce v jednom nejmenovaném (byť zde všem známém) shopu a objednal verzi pro PS4. Objednal a hned zaplatil.

Po pár dnech nečinnosti koukám na mail z dotčeného shopu a obsah zprávy říká, že s politováním mi oznamují, že verze PS4 už jsou všude vyprodané (jaké to překvapení, když ten den je teprve zařadili do zmíněné akce), ale že pro mě mají fakt výhodnou nabídku. A sice, že mi připraví verzi která mi příjde v krabici PS3, kde je obsah Kyrat edice úplně stejný jako pro verzi PS4 a oni mi k tomu navíc přibalí samotnou verzi hry pro PS4 a k tomu přidají Seasson Pass, který údajně nebyl ani součástí původní edice.

No, čtu mail (pravda s odstupem několik hodin po jeho odeslání), hlavou se mi honí jak na to mám reagovat, jestli je to tak výhodné, jestli chci mít Kyrat edici v krabici od PS3 (nakonec proč ne, vždyť do doby než byla PS4 jsem je s oblibou sbíral), anebo se jim mám poděkovat a nechat si vrátit peníze, až mě z mého rozjímání vyrušil pošťák s tím, že mi doručuje balík a ejhle - problém je vyřešen za mě. Zatímco jsem předpokládal, že když se v oné zprávě hovoří o tom, že mi "připraví" edici v krabici PS3, že budou také požadovat nějakou moji reakci (ať už souhlasnou nebo nesouhlasnou), rozhodně jsem nepředpokládal, že v době psaní té zprávy už vlastně byla zásilka na cestě ke mně.

No jak říkám, zatím nevím co si o tom mám myslet, každopádně krabice mi už leží doma, zatím teda pochopitelně neotevřená :)

Co vy na to? Asi se shodneme, že úplně standardní postup to od nich nebyl, každopádně za cenu PS4 Kyrat mít PS3 Kyrat + hru na PS4 se Seasson Pass asi není zase tak úplně zlý, ne?

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď rád že si v chládku, nic neděláš a ještě za to dostáváš love :cheesygrin:

kancl je zbourany a ceka se na nove zrekonstruovany,takze sedim ve skladu pri peknych 35 stupnech. je to super

drak3go krabici si vzdy muzes koupit za par drobnych na ebay:) A stejne je to sumak, jak je to krabice,stejne mas doma vsechny druhy od ruznych konzoli

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
finančně je to zajímavé...pro mě ovšem nikoliv..mám rád integritu a pokud existují verze pro x360 a xone musím prostě mít tu xone..

Dík, to jsem potřeboval slyšet ;) Hledám ospravedlnění pro to, proč bych nemusel mít za každou cenu PS4 verzi a ty napíšeš tohle ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drakego, já tam byl také, přímo v Playmanu (pokud se bavíme o tom samém). Bral jsem Rogue + FC4 za ještě výhodnější cenu (asi jako distributor ..) . Ležela tam poslední na PS4, tak jsem jí vzal, je dost možné, že tvůj objednaný kus mi teď leží a čeká na výstavu na nové prodejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem hodím k dobru jednu fakt zajímavou zkušenost z nedávným nákupem. Záměrně píši "zajímavou", protože ještě nevím, jestli mám mít radost anebo být nemile překvapen.....

Tak mám úplně stejnou zkušenost jak ty. Objednáno hned, jak se se akce objevila. 3 Dny na to stejná zpráva (PS4 rozebrané, ale nachystáme vám speciální verzi se season passem). Odepisuji, že sbírám sealed verze, když v tom volají z recepce, že mně převzali balík. Bohužel ho i recepční zaplatila a cena? 2 900 CZK. Dnes jsem komunikoval se shopem a bylo mi sděleno, že se stala chyba a edici mně napočítali bez 55% slevy. Peníze pošlou zpět, takže s menším popotahováním jsem na tom jako ty.

Jinak krabice s věcma (figurka, plakát, hra, ....) je pro všechny platformy stejná a není nijak zabalená ve fólii (není níkde ani info zda se jedná o verzi PS3-PS4). Na této krabici je jen přilepen samolepkama kartonový přebal s informací o verzi (PS3). Obchod jen opatrně samolepku oddělal, z krabice vytáhl PS3 disk a přibalil PS4 disk (Complete Edition se season passem).

Určitě souhlasím, že je to divná praxe, ale za tu cenu si myslím, že rozumný kup... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu