Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators
Tak mám úplně stejnou zkušenost jak ty. Objednáno hned, jak se se akce objevila. 3 Dny na to stejná zpráva (PS4 rozebrané, ale nachystáme vám speciální verzi se season passem). Odepisuji, že sbírám sealed verze, když v tom volají z recepce, že mně převzali balík. Bohužel ho i recepční zaplatila a cena? 2 900 CZK. Dnes jsem komunikoval se shopem a bylo mi sděleno, že se stala chyba a edici mně napočítali bez 55% slevy. Peníze pošlou zpět, takže s menším popotahováním jsem na tom jako ty.

Jinak krabice s věcma (figurka, plakát, hra, ....) je pro všechny platformy stejná a není nijak zabalená ve fólii (není níkde ani info zda se jedná o verzi PS3-PS4). Na této krabici je jen přilepen samolepkama kartonový přebal s informací o verzi (PS3). Obchod jen opatrně samolepku oddělal, z krabice vytáhl PS3 disk a přibalil PS4 disk (Complete Edition se season passem).

Určitě souhlasím, že je to divná praxe, ale za tu cenu si myslím, že rozumný kup... :roll:

Tak to je snad ještě horší, než jsem si myslel. Já měl za to, že příjde nová zabalená verze pro PS3 (pochopitelně i s hrou) a NAVÍC tam bude PS4 placka s hrou a Seasson Pass. No to jsi mi neměl ani říkat :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je snad ještě horší, než jsem si myslel. Já měl za to, že příjde nová zabalená verze pro PS3 (pochopitelně i s hrou) a NAVÍC tam bude PS4 placka s hrou a Seasson Pass. No to jsi mi neměl ani říkat :D :D

Nene to by na tom prodělali gatě poslat nám dvě hry :) ale máš zase Complete Edition, kde jsou všechna DLC, neber to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drag3go: No já koupil Kyratku na aukru v kompletní PS4 verzi a seasson pass tam teda byl taky.. takže nevím no.

Season pass byl pouze u Ultimate Kyrat Edice a ta se dala koupit jen přes uplay shop, v klasické Kyrat edici season pass nebyl. V tomhle případě ale obchod přidal úplně jinou diskovou verzi Far Cry 4 Complete Edition, která obsahuje všechna DLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu Kyrat edici taky nemám, když vypustili ty fotky Pagana, myslel jsem si, že ho v Sapě montovali dětský otroci. Vážně běs a hrůza. Pak jsem ho viděl naživo a děkoval jsem bohu že jsem dokázal odolat. Far cry by si už konečně zasloužila parádní limitku. Insane edice byla strašná a ke dvojce s tou rádoby dřevěno-kartonovou krabičkou se nebudu ani vyjadřovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu