Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Zpět z dovolené a mám tu tedy hlavně pro fandy Grand Turismo něco zajímavého (respektive se domnívám, že by Vás to mohlo zajímat). Před dovolenou jsem koupil takový "tajemný" balík ps2 konzole s mixem her..jediná fotka na které ale bylo vidět pro ps1 Final Fantasy 7 a 8, Crash Bash a pro ps2 Dark cloud. Aukci jsem tedy po nabídce 1500,- vyhrál...domů dorazili poměrně zajímavé věci...FF7 kompletní anglická verze ale bohužel bez manuálu..8 díl taky AJ ale chybí 4 disk a manuál. Crash Bash naopak kompletní ve špičkovém stavu. Dark Cloud přišel pouze obal a ještě neoriginální a přebal kopírovaný..

Ale teď k tomu zajímavějšímu...v paklíku jsem narazil na ps2 disk s názvem:

GT4 BMW 1 Series Virtual Drive..moc jsem po tom nepátral, prakticky jen mrknul na ebay a pak projel pár příspěvků a mělo by se jednat o "vzácnější" disk který byl vydán před launchem GT4 jako promo na BMW vozidla?

Pokud o tomto disku někdo víte víc rád si poslechnu.

Nakonec jeětě bylo v balení překvapení v podobě dvou Swap Magic 3 plus verze 3.6 disků, které také nejsou úplně k zahození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu