Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Jsem jedinej komu vadí "mini artbooky" ? Zda se mi to jak podvod kdyz ta krabice je tak velka a das za to tolik penez. Jako vazne nemuzete tam dat plno hodnotny?!

Btw chapu mini artbook pro napr uncharted nathan drake (ale skoda ze to nema vetsi edici :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak osobně jsem rád za každý artbook, sice co je větší to je lepší, ale radši miniartbook než žádný. Btw nejlepší artbook co mám je z collectorky skyrimu, krásné desky z ekokůže, veliký (a4) a taky tlustý s nádhernými ilustracemi :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jelikož to tu zatím od nikoho jiného nevidím, tak toho využiju a přispěju se svojí troškou :)

Po strastiplné cestě dorazily edice MGS V: The Phantom Pain Premium Package Konami Style, určené výhradně pro Japonský trh (jak také jinak). Pro ty kdo nevědí, tak jednou z hlavních předností této edice je to, že uvnitř je model Snakeovi ruky v měřítku 1:1 narozdíl od sběratelských edic určených pro zbytek světa, kde je velikost ve zmenšené podobě. Můžete tak ruku použít jako "držák" pro Dualshock 4, viděl jsem to a funguje to :) Až dorazí MGS edice PS4, tak ten červený stylový DS4 se v té ruce bude teprve vyjímat.

Musím uznat, že velikost balení je skutečně "huge", nakonec i samotní prodejci v JPN byly velikostí zaskočeni, protože si oba bez rozdílu před odesláním řekli o vyšší částku poštovného, za což se také samozřejmě po japonsku předem omluvili. Musím také uznat, že japonské shopy (teda alespoň ty, kde jsem nakupoval já) jsou velmistři v balení. Tak jak jsem byl mile překvapen balením těchto edic už jsem snad nebyl překvapen ani nepamatuju. Ještě oběma prodejcům hodlám ohledně tohoto psát, protože za takový vztah ke zboží, které prodávají, by měli slyšet, že to taky někdo ocení a nedělají to tak jen nadarmo. Obzvlášť to zdůrazňuju z toho důvodu, že nejeden český prodejce na herním trhu by se opravdu mohl ledasco přiučit na tomto způsobu zacházení s edicemi, za které si říkají mnohdy o nemalé peníze. Pak vás skutečně zarazí to, že uvnitř balíku, který k vám putuje sotva pár desítek kilometrů najdete pomlácené/zmačkané/zohýbané balení edic, zatímco z na míle vzdáleného Japonska vám příjde balík, kde přestože na jeho vnějším povrchu je znát necitelné zacházení po cestě, uvnitř najdete balení edice netknuté tak, jako by snad teprve vylezlo z balíren. A to nijak nepřeháním. Na velikost balení jakou tato edice má, na vzhled vnějšího přepravního kartonu a vzhledem ke vzdálenosti, kterou urazil, to už se člověk musí pozastavit, když ji najde bez sebemenšího defektu. Za mě tedy rozhodně palec nahoru pro japonce :thumbup:

Teď už ale dost keců a tady pár fotek tohoto vzácného sběratelského kousku. Edice pro PS4 mi zůstává, edice pro Xone už má svého majitele (už putuje za ním) a tak se třeba dočkáme i nějakého toho unboxing videa :)

post-28363-14687187421007_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po dnesnich upravach pred barakem, jsem si konecne nasel cas, si pridelat policku na zed. Na vitriny jeste cas nebyl, do ikey je cesta nejak rozkopana.

Toto je alfa verze steny a premyslim, co tam dat za figurky. Nejake rady,ktere figurky se vyplati rozdelat a vystavit. Vetsinu CE mam jeste v igelitu a bude tezke se s tim loucit:) (vlastnim snad vetsinu komercnich a rare jsou jeste v puvodni krabici od posty:) )post-39477-14687187461609_thumb.jpg

Momentalne resim hlavu predatora,rozdelat ci ne.

P.S. Tlou figurku uz mam v obyvaku,ta musela jit do sveta jako prvni pri nastehovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Je zajimave,ze celni urad tento balik ignoroval:)

Vážně? Tak to mě celkem překvapuje, protože balíky velikosti a váhy této edice celní pošta zachytí teď už celkem spolehlivě, jak se taky stalo u mě.

Můžeš sem potom hodit foto etikety z balíku, co je tam napsané pro celní deklaraci? No a foto edice pak můžeš samozřejmě přidat taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to probehlo trosku jinak nez u tvych obchodu. Muj kamarad ji nakoupil,kdyz byl v Japonsku na sve bydliste. Pak se vratil do Cr nedavno,ale balik prisel k jeho spolubydlicimu,ktery to poslal na nej do Cr jako veci,co si zapomnel v JPN. Zhlediska,ze na jeho adresu prislo vice balicku s realnym pozadavkem na veci,co si opravdu zapomnel. Tak to probehlo hladce. Balik byl pak nasledne poslan z KV do Modric. Tedka je jen otazka, jestli zbozi uvnitr bude mit seal pecet nebo ne, protoze vsechno z Japonska mi prislo bez puvodniho obalu jako preowned,aby na to neslo pouzit dph a clo. I kdyby edice byla rozdelana nic se nedeje, to jsou veci,co zustanou navzdy, i kdyz to obcas zamrzi.

JInak veci z jpn maji v 99% pribaleny kod na psn+ a kdo si koupil Bloodborne first print edition,tak propadl 25.6.2015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes JRC sdělilo, že budou mít JEDNU..čísly 1 .. Destiny Taken King kolektorku pro XONE a zda o ní mám zájem i když jsem si objednal 2...všude je po ní zameteno koukám a ebay už také pulsuje....vypadá to na zájem jak sviňa...

Jak jste na tom vy kolegové sběratelé..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu