Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators

HOW NEWS:

Pro všechny fanoušky Dark Souls a čekatele na třetí pokračování tak vězte, že vedle klasické verze hry budou k dispozici tři další a sice - Apocalypse Edition, Collector's Edition a Prestige Edition.

117GVLO.jpg

IVVVOf0.jpg

MriKfoL.jpg

Až potud pro mnohé z vás možná nic nového. Ale vězte, že PRESTIGE edice:

- bude obsahovat OBĚ sošky

- bude limitovaná počtem 2000 ks celosvětově

- bude exkluzivně pro UK Amazon!

Co to bude znamenat asi není třeba zdůrazňovat. Bude to boj a to i přesto, že cena PRESTIGE verze bude nejspíš děsivá. Ne ale tolik, jako po okamžitém vyprodání na aukčních serverech. Naši američtí kolegové pláčí a sténají a věřte, že ji moc chtějí. Nabízí to tak prostor pro zajímavé obchody, ale na to si připravte pořádně tučnou kešeňu, pro jistotu už dopředu prodejte vše co máte. Osobně budu dělat maximum, abych PRESTIGE verzi koupil v předprodeji a tak, pokud by se stalo že někdo kápnete na zahájení předprodeje, který by mně unikl, neváhejte a neprodleně mě prosím informujte.

Mezitím už si ti více nedočkaví z vás mohou v klidu předobjednat APOCALYPSE edici na několika oficiálních místech, anebo COLLECTOR's edici ZDE, která ještě nebyla oficiálně spuštěna pro předprodej a po které se zapráší zcela jistě stejně rychle.

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dark Souls III Prestige Edition PS4 XONE

Je to darda, ale za míň to nebude. Na španělském Amazonu stála stejně, tam jsem chvíli váhal, jestli třeba na UK nebo FR nebude cena nižší, až mi ji vyprodali (neohřála se ani den). Tady stojí stejně a nemyslím si, že jakmile ji nahodí UK Amazon, že to bude levnější (navíc při kurzu libry).

Doprava tam vychází 5€ (4-8 dnů), resp. 8€ (2-4 dny).

Já ji tam předobjednal, zrušit se dá vždycky (Amazon strhává platbu až těsně před odesláním).

Lovu zdar :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No já ve Francii nakupuju občas, takže ty výrazy jako "Objednat", "Košík" apod. mám zažité. Ale přesně jak píšeš, ještě že to mají na všech Amazonech stejné a člověk tak nějak kliká po paměti :) Já když to zkoušel na tom španělském, tak jsem nerozuměl pomale ani tomu, kolik ks házím do košíku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Na FR Amazonu Dark Souls III Prestige Edition vyprodán během pár hodin, ještě rychleji než na španělském.

UK Amazon nahodil předobjednávky, jak se zdá tak ale doručují jen na UK adresy (takže nutno mít forwarding službu, anebo kámoše odtamtud). Cenově vychází o něco lépe než ve FR, ale se započtením poplatku za forwarding zásilky to vyjde zhruba na stejno.

PS4 XONE PC

DE Amazon zatím čeká na spuštění, v US zdá se budou mít tentokrát smůlu.

Já objednal i na UK Amazonu, musíme někde zjistit, jestli ta edice z FR nebude mít FR obal atd. (poté se lze v klidu rozhodnout, kterou zrušit a kterou nechat).

Tak, mise splněna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já tou misí myslel nejen to, že jsem to stihl objednat, ale i to, že jsem dal všem zavčas vědět o možnostech předobjednávek. Situaci hlídám od první chvíle a snažím se zveřejňovat v momentě kdy se objeví nová příležitost. Okradl jsem se o dost hodin spánku za poslední dny, skoro mi to přípomíná hon na PS4 20th Anniversary :) Ale vím, že vy byste to udělali taky, takže to dělám rád :)

Jinak kdo může objednávejte, UK Amazon bude za chvíli vyprodán a jak se zdá, po těch edicích bude fakt hlad. Zvlášť jestli se potvrdí, že do US se opravdu nedostane, tak to za ně pak na eBayi budou trhat ruce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amazon.de uz probehl ihned po spanelskem cca 2 hodiny to tam bylo

Jinak ohledne cover,tak by mel byt standartne stejny pro vsechny at uz to je jakakoliv zeme. U techto limitovanych ks se nerozlisuje zeme, protoze dane jazyky uz hra bude obsahovat

u webhallen edice tomu taky tak bylo a to bylo jen 700 pcs

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, ja ti dekuji, sice dal bych info sam ale jsi rychlejsi holt co si budeme povidat mame stejne zdroje ;) ja nez objednal jak vcera tak dnes uz jsi to mel postnute....jinak tedy na fr je to 900€ a uk 584£ premyslim ze to necham do posledni chvile a mozna pokud se povede vezmu vsechny...amici se zblazni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jo udělám to asi stejně, počkám jaký bude kurz EUR a GBP v dubnu 2016 kdy to bude vycházet a podle toho se rozhodnu. Ale nejspíš taky vezmu všechny, protože už teď je jisté, že 2000 ks nepokryje poptávku a US kontinent to odebere :)

@esmo: Zatím stále můžeš objednat na UK Amazonu. Předobjednávky tam spustili jen před pár okamžiky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu