Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

popravde, jeste mate to pro to sberatelstvi nejake nadseni. Ja jsem vsechno zavrel tento vikend  do fakt obrovske skrine a detsky pokoj je takovy fresh a prazdny. Nejak mi chybi,kdy to vsechno bylo takove vzacne. Tedka kdejaka blbost ma LE a CE.

Je to skoda,bylo to super. Hlavne kdyz vidim jak ta guillotine edice se rozpada, vetsina papirovych edich nevydrzi cca 5 let a to ma byt nejaka investice. Hruza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
V 8. 10. 2016 at 21:21, Tomas007 napsal:

Chlapci nevíte kde by se dal ještě sehnat tento fešák krom EBAY ? Koupi jsem prokoučoval, Microsoft už žadné nemá a JRC nevěřím protože těhle ovladačů je vážně málo.

Já jsem ho na CZ Storu prokaučoval taky a na poslední chvíli jsem ho sehnal na US Storu. (stále nechápu ten rozdíl cen na CZ a US Storu, ale to je na jinou debatu). Teď koukám, že už je vyprodaný i tam. Nečekal bych tak nebývalý zájem a překupníci na eBayi se opět nezapřeli. Přeji ti, aby ti to na tom JRC vyšlo, protože vím, že jsi velký GoW fanda (soudě podle toho, že jsi měl i X360 edici GoW pokud se dobře pamatuju).

před 3 hodinami, headhot napsal:

jen pripominam,ze na konci mesice vyjde world of final fantasy limited edition. Preorder na tuto limitku se uzavira dnes,takze nezapomente predobjednat.

Mně se s vypětím všech sil podařilo protlačit na pořadník FINAL FANTASY XV Ultimate Collector's Edition přímo ze SQUARE ENIX Storu a měl jsem to štěstí, že se mi podařilo jeden kus získat. Tohle co píšeš je ještě něco úplně jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tuhle,bohuzel,kdyz jsem zadal na collectors,tak skocila vzdycky ze ma nazev limited. Maji v tom nejaky bordel. No je to jenom kniha,ale hry v knihach vypadaji vzdycky super.

Jinak ta ultimate byla nekdy ve sleve v japonsku v prepoctu na nase 2000 tisice +poplatky,takze to vyslo na 4200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 11 minutami, headhot napsal:

uz zacina na heurece skakat bazar od JRC. Jinak ten prechod na nove stranky, fakt aby se v tom prase vyznalo.

Bylo fajn,kdyz se tam dalo najit na ktere prodejne je zbozi fyzicky

Designem se sjednocují s GAME, když se podíváš na engine obou webů, tak je to CTRL+C a CTRL+V.

Jinak na JRC ta možnost zobrazení dostupnosti zboží na prodejnách zůstala, teď koukám na jednu hru a mají to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ten slibovaný steelbook skyrimu zatím prodávat nebudu, dneska mi měl přijít nový, ale na bublinkové obálce byla znatelná stopa (šlápota), obálka byla potrhaná až přes bublinky a uvnitř zásilky to kovově rachotilo. Zásilku jsem z důvodu poškození odmítl převzít a sepsal jsem reklamační protokol.

A ještě jeden menší dotaz, neví někdo jestli ofiko namco bandai store posílá i do čr? V těch jejich podmínkách sa cosi neorientuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 3 hodinami, headhot napsal:

tak game.co.uk uz to ma nejaky patek, to vim. Jen u jrc jsem mel specialni system vyhledavani,ktery uz je naprd.

Kde se da zobrazit ta dostupnost zbozi na prodejne?

To jsem blázen, hned jak jsem četl tvůj příspěvek jsem to zkusil, klikl na banner Mafia III a u hry nad tlačítkem "Koupit" bylo ještě link "Toto zboží je dostupné také na prodejnách". To když jsem dal, vyjel seznam prodejen. Teď to tam zase nevidím. Že by to ladili za provozu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 10. 2016 at 20:24, drak3go napsal:

Já jsem ho na CZ Storu prokaučoval taky a na poslední chvíli jsem ho sehnal na US Storu. (stále nechápu ten rozdíl cen na CZ a US Storu, ale to je na jinou debatu). Teď koukám, že už je vyprodaný i tam. Nečekal bych tak nebývalý zájem a překupníci na eBayi se opět nezapřeli. Přeji ti, aby ti to na tom JRC vyšlo, protože vím, že jsi velký GoW fanda (soudě podle toho, že jsi měl i X360 edici GoW pokud se dobře pamatuju).

JJ jsem fanda Gears. Právě hraju Gears of War 4 a moc si to užívám. Na CZ Microsoft Store asi ještě dostali pár Elite kusů tak jsem objednal a zaplatil. Psal jsem si na chatu s operátorem a říkal že nebude problém, tak snad do týdne dorazí a přidám ho do party :-D

 

004.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl by někdo (samozřejmě nepoužitý) slevový kupon ve výši 20euro z ofic namco - bandai shopu?  Směnil bych za rozumný peníz nebo nějakou sběratelskou pejčovinu, zkuste nabídnout.

Co jsem chtěl mi už vyprodali a o zbytek nestojím, oblečení nemají ve velikosti pro normální živnostníky před babitchovým útokem :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu