Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators
drak3go gratuluji k US CE Batmana, ja mam jenom EU verzi, ale kdyz vidim jak mas obe, tak si pripadam nejak menecene :)

BTW rozbalis tu US, nebo to posilas dal?

Jednu edici si nechám pro sebe, byl bych blázen se jí teď zbavovat. Ale rozbalená ztrácí na hodnotě, tak nevím :roll: Ale asi je rozbalím ať vidím co je uvnitř a můžu se pochlubit :)

Jak jsem slíbil dávám další foto nových přírůstků do sbírky, tentokrát:

AC4 Black Flag Limited Edition (US)

post-28363-14687169544269_thumb.jpg

Beyond Two Souls PRESS KIT

Musím říct, že artbook je velice kvalitního zpracování a nádherně ilustrovaný. Mám radost :) Kinofilm má unikátní motiv v každé Press Edici no a jako obvykle, každá edice má svoje uníkátní pořadové číslo, kterých je u této Press Edice jen 2.900 ks na světě.

post-28363-14687169563458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hmm, zrovna AC4 jsem do rezervy nebral, takže mám jen jednu. Nevím na kolik by tě přišla kdybys ji objednával z US, ale já ji teď rozbalovat stejně nebudu a klidně si přivezu jinou. Napiš mi PM kolik bys byl ochoten za ní dát a já to zvážím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak se to vezme... pro někoho má cenu figurka i rozbalená. Pro hardcore sběratele kterých u nás moc není to cenu samozřejmě moc nemá. Pokud si ale člověk nechá všechno původní balení a výstelku a výplň krabice tak se to pak dá opět prodat za velmi slušnou cenu. proto mám sklep plný pouze krabic od prázdných sběratelek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

figurka v krabici je mensi a to z duvodu,ze se podstavec musi pridelat na nohu a pak ma tech puvodnich 46 cm. Jinak obsah AC4 je oproti freedom nebo codex edici fakt o nicem. Zachranuje to jen figurka

to gore: za nerozbalenu si zase muzes rici o premrstenu cenu, lidi jsou blazni a penize maji. Ja jsem popravde rad,ze tento rok mi uz jen prijde Splinter Cell 5th freedom silver collector´s edition a specialni edice BD predatora 2D+3D s loveckou trofeji. Uz tento rok jsem vycerpal dost penez. Na pristi rok v planu jen vsechny edice Dark Souls 2 (jpn,eu,usa) a Castlevania 2

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

figurka v krabici je mensi a to z duvodu,ze se podstavec musi pridelat na nohu a pak ma tech puvodnich 46 cm. Jinak obsah AC4 je oproti freedom nebo codex edici fakt o nicem. Zachranuje to jen figurka

to gore: za nerozbalenu si zase muzes rici o premrstenu cenu, lidi jsou blazni a penize maji. Ja jsem popravde rad,ze tento rok mi uz jen prijde Splinter Cell 5th freedom silver collector´s edition a specialni edice BD predatora 2D+3D s loveckou trofeji. Uz tento rok jsem vycerpal dost penez. Na pristi rok v planu jen vsechny edice Dark Souls 2 (jpn,eu,usa) a Castlevania 2

Můžu se zeptat, kde pak prodáváš nakoupené zboží? Já se sbíráním začínám ale náš Český trh my na to příjde poněkud prťavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Těžko k tomu sběratelství zaujmout nějaký racionální postoj. Že má věc dvojnásobnou hodnotu když je nová a nerozbalená jsem se přesvědčil už mnohokrát. Jenže k čemu ja pak taková věc? Snažil jsem se jednu dobu najet na režim pořizovat ty edice 2x. Jednu pro vlastní potřebu na hraní a vystavení a druhou prostě pro vášeň sběratelství. Jenže to leze nehorázně do peněz nehledě na fakt, že kolem sebe slyšíte jen "Průša je úchyl". Takže zbývalo se rozhodnout buď pro spotřebu, anebo sbírku. Většinu z toho co mám jsem dosud nerozbalil přestože bych se rád přesvědčil, že uvnitř je alepoň to co tam má být. Když zalovím v paměti, tak mezi nejstarší kousky patří určitě celá Trilogie Uncharted a nebo krásná limitovaná edice Heavy Rain, které stále zdobí původní netknuté balení. Až tohle jednou budu prodávat (protože nepředppokládám, že zrovna tohle by chtěl po mě někdo zdědit), tak to určitě nějakému nadšenci udělá nesmírnou radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sklep nebudu mit,ale hernu,kde si to vystavim za mesic. Prodavat se ziskem muzes maximalne, kdyz sezenes neco levne a draze prodas (moc casto se to nestava) a nebo mas nekoho znameho v distribuci ci v hernim magazinech a ziskat tzv. press kity a promo veci. Tam se toci nejvetsi penize. Popravde je patrim spise do skupiny syslu,co si to sysli doma a jsou spokojeni. Popravde mam nejvetsi radost,kdyz nekdo koupim neco levne, nebo kdyz se mi podari koupit limitovany ks a pak nasledne obdrzeni zasilky. Pak se clovek podiva na unbox videa,aby videl co tam vlastne ma. Momentalne jsem ve fazi,kdy se na to podivam na vlastni oci, figurku necham netknutou a vytahnu pouze hru a krabici vratim do puvodni stavu. Zkousel jsem unboxing usa verze batmana a dost jsem si na tom vylamal zuby. Jen 10 minut jsem resil,jak se tam sakra dostat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nesmíte mít sklep do kterého teče nebo je pod zemí, respektivě pod hlínou :D Ve sklepě nemusím vlhko řešit vůbec, máme to tam vytápěné a nemá tam vlhko proniknout odkud a i kdyby se stala nějaká ta nehoda. Všechno je stejně zabalené v tvrdé kartonové krabici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi taky budu patřit mezi ty sysle...ale zase nemám problém koupit a nerozbalit...nejsem moc na vystavování atd..hru pak klidně koupim obyč, zahraju a prodám..a sběratelku nechám na později na prodej. Jinak co sem tak projížděl nabídky tak mě zaujala jen ta AC4 Black chest edition, a možná COD: Ghost Prestige edition ale ta je nastřelená jako blázen..o tý nejsem rozhodnutej..ještě sem četl, že by tyhle COD edice měli bejt pouze k pre-orderům takže by zde byla šance na exkluzivní kup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně štěstí s Black Chest edition. Všeude sold out, jen headhot si usyslil dva kousky pokud vím, ne?

jsem tu psal asi 50-60 odkazu nize,ze ubisoft mi zrusil objednavku a to z duvodu,ze jsem to koupil na norskou ip a chtel to zaslat do cech, coz neproslo a order byla zrusena a pak jsem resil,jak je to s vracenim na paypal. Takze headhot nema zadnou, protoze jsem se akorat nasral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu