Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Máte tu někdo Bioshock Songbirdku? Stojí za to? Myslím, že ji tu už někdo ukazoval ale nejsem si právě jistej.

Dával jsem tady fotky, stačí jen pohledat. Ale je to už chvilku zpátky, tehdy ještě stála přes tři litry. Už za ty prachy stála, a za těch pár šupů, co stojí teď je to jasná koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud se ti podari sehnat halo reach levne,tak jdi do nej urcite.

Jinak ja to vidim osobne takto: 1. max payne 2. skyrim 3. SC: Blacklist 4. Batman AC a 5. hitman Na hitmana bych se vykaslal,je to takovy kyc

Max Payne protoze byl vyroben pouze pro region 1,tak je velice kvalitne zpracovany asi na stejne urovni jako je TLOU Pandemic statue

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma Hitmana, Maxe a Batmane z toho co píšeš a nej je Max, Hitman je taková vtipná figurka, Batman pěkný za ty peníze, ale pokud mohu, tak doporučuji Batmana Akrham Origins, tam je figurka naprostý luxus! Můžu když tak nahodit nějaké foto. :) SC má bratr a ten vypadá také slušně, ale na Batmana nemá :bash: Jinak SC za super peníze tady, možná do něj také půjdu, že jsem sem zase lezl :cheesygrin:

http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=917

Upraveno uživatelem 007jarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi došel Songbird.. pěkný, fakt pěkný, jsem teda rád, že jsem vzal. Co by jste ještě doporučili za edice s pěknejma figurkama? Zvažuju ještě Halo Reach, Arkham City, Skyrim, Max Payne 3, SC: Blacklist a Hitmana..

Za sebe rozhodně doporučuju skyrim, soška draka je podle mne spolu se songbirdem jedna z nejpovedenějších. Kdysi dávno jsem sem hodil i fotky, navíc cena určitě nepůjde tak drasticky dolů jako u dalších sběratelek. Během dneška nebo zítřka sem nahodím pár fotek, poslední dobou mne spíš zajímají různé stélbóky bluray filmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu