Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Zítra jak se vrátím dom ukážu.. ani ten vořech nebyl můj. V krabici díra jak do.. no a s Geraltem si dal teda záležet, Gryf poměrně v pohodě ale to už je jedno, že.. na polici už nikdy stát nebude a je to nejdražší věc z celýho balení, čili edice v ha*zlu TT__TT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators
no u watch dogs 2 asi pockam z nakupem. Ostatni verze pujdou koupit za pakatel a tu uplay no, u te budu vahat. Jedina co se mi libi.

Je zajimave,ze po kritice metalpacku,co ubi daval,tak poslechli kritiku a tedka chybi

Metalpak sice chybí, ale chybí i Steelbook a vlastně jakákoliv "plechová" krabička, tak nevím, jestli zrovna tohle byl posun k lepšímu ;)

Jinak bohužel Metalpaky jsou čím dál častěji v oblibě vydavatelů (v upoutávkách chytře označovány jako "Steel Case") a spousta lidí v tom stále nedělá rozdíl, takže při prodeji klidně uvedou, že součástí hry je Steelbook (viz. např. z poslední doby MadMax, Dark Souls III apod.) Za mě teda je v tom stále obrovský rozdíl v kvalitě a Steelbooku se dosud nic nevyrovnalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Já se jen modlím, aby ve Fifě 17 nebyl napevno nastaven jako výchozí tým nějaký z afriky, to už by mi fakt asi jeblo.

A proč hned tým z Afriky? Stačí se zítra podívat na ceremoniální zápas ME2016 Francie - Rumunsko a schválně, kolik bělochů najdeš v sestavě Francie :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby náhodou někdo chtěl, naházel jsem na aukro od korunky: Diablo III RoS CE, 3DS XL Super Smash Bros Limited Edition, PSP Simpsons edition, Dark Souls 3 ps4 - pouze disk, krom psp všechno ve 100% sběratelským stavu ale nemá smysl aby se mi to tu válelo 2x.

http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=12578600

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu