Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Tak tenhle rok vychází fakt hromada luxusních her, co se sběratelek týče tak se chystám/mam objednané tyto:

- Max Payne 3 Special Edition

- AC III Freedom Edition

- Hitman: Absolution Proffesional Edition

a ještě GR: Future Soldier Signature Edition, ale to moc sběratelka není :D

Mandaz, cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

já nejsem sice sběratel a her se po dohrání zbavuju, ale koupil jsem na aukru použitej Dragon Age 2 Bioware Signature Edition za 155 Kč:cheesygrin: jedinou sběratelskou edici mám ještě shodou okolností zrovna Dragon Age Origins Collector's Edition taky cca za 200 Kč...akorát že jsem nehrál ještě ani jeden díl:?, mám to na "potom".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nejsem sice sběratel a her se po dohrání zbavuju, ale koupil jsem na aukru použitej Dragon Age 2 Bioware Signature Edition za 155 Kč:cheesygrin: jedinou sběratelskou edici mám ještě shodou okolností zrovna Dragon Age Origins Collector's Edition taky cca za 200 Kč...akorát že jsem nehrál ještě ani jeden díl:?, mám to na "potom".

evidentne levny nakup, tak mam tyto hry a nechane na jindy, hry co nevyzaduji online trophy mne nechavaji klidnym a muzu je dodelat kdykoliv. Ja osobne hry prodavam po dosazeni platiny, pak uz mi hra nema co nabidnout.

(vyjimky jsou collector´s edice nebo vyjimecne hry, co proste must have na policce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 5 dnech to tu zase oživím :) Dnes budu kupovat buď Mercenaries 2 : World in flames myslim , nebo Mirrors Edge :)
Mirror's Edge je dobrá a levná hra to bych koupil, ale Mercenaries 2 je upřímně celkem srač*a každej to asi vidí jinak ale měl jsem jí a hned šla pryč.. Radši zaplať o cca. 150 víc a kup si GTA IV

třeba zde : http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-grand-theft-auto-iv-p-5737.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si koupil Brothers in Arms Collectorku [http://www.originalky.cz/Nove-zbozi/Playstation-3/Hry/Brothers-in-Arms-Hell-s-Highway-Limited-edition-PS3.html] ;

Dead Rising2 ZOMBREX Edici [http://www.originalky.cz/Nove-zbozi/Playstation-3/Hry/Dead-Rising-2-Zombrex-edition-PS3.html] a Bratranec mi dal zadarmo Far Cry 2 Collectorku :)) [http://www.originalky.cz/Nove-zbozi/Playstation-3/Hry/Far-Cry-2-Collector-s-Edition-PS3.html?listtype=search&searchparam=far%20cry%202"]] aspoň něco :D , jinak teď plánuju o koupi COD Black Ops : Prestige Edition, nemáte někdo?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirror's Edge je dobrá a levná hra to bych koupil, ale Mercenaries 2 je upřímně celkem srač*a každej to asi vidí jinak ale měl jsem jí a hned šla pryč.. Radši zaplať o cca. 150 víc a kup si GTA IV

třeba zde : http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-grand-theft-auto-iv-p-5737.html

Tak Mirrors Edge neměly za 99,- ale za 200 a to se mi za skákačku dávat nechtělo . Mercenaries neměli vůbec tak mě zaujmulo NHL 09 , jen za 199 ! :) Bral jsem ho hned a hned po příchodu domů jsem zapnul playstika a spokojenost 100% Hlavně sem byl nadšenej z módu brankáře :) Škoda že je na obalu kompletně v CZ ale komentář zápasu je v AJ . Taky jsem si všiml že tréning namluvil Bohdan Tůma :) Takže tu jsou mé sportovní hry :)

NHL 07 ( PS2 )

NHL 08 ( PC )

NHL 09 ( PS3 )

This is Fotbal 2003 ( PS2 )

FIFA 09 ( PS3 )

a pak další , tyhle jsou nejdůležitější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 200,- jsem kupoval NHL 11 s použitym passem... podle mně jsi za to dal zbytečně hodně, v UK ji seženeš za 50,-

prispevky od danfriho musite brat s rezervou, spis nam ukazuje jak se na kupovat nema. Vsechny Fify ci nhl co jsou pod 2010 se lidi zbavuji zadarmo, vetsinou to davaji bonus k nejakym prodeji. Ja tajne doufam,ze nhl 97 a 96 co jsem nasel u rodicu na ps1 budou mit nekdy cenu. Pred par lety jsem je vymenil za 3 piva:) Hospoda dela divy.

Jinak za minuly tyden nakup za 99,- Sly trilogy,Dirt 2, Time Crisis (kolekce 3 in 1) a The Fight.Dale Heavy Rain Collector´s edice s pouzitym kodem a Risen 2 Collector´s edition ta s tim obrovskym soudkem. Cislo mam 130.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Mirrors Edge neměly za 99,- ale za 200 a to se mi za skákačku dávat nechtělo . Mercenaries neměli vůbec tak mě zaujmulo NHL 09 , jen za 199 ! :) Bral jsem ho hned a hned po příchodu domů jsem zapnul playstika a spokojenost 100% Hlavně sem byl nadšenej z módu brankáře :) Škoda že je na obalu kompletně v CZ ale komentář zápasu je v AJ . Taky jsem si všiml že tréning namluvil Bohdan Tůma :) Takže tu jsou mé sportovní hry :)

NHL 07 ( PS2 )

NHL 08 ( PC )

NHL 09 ( PS3 )

This is Fotbal 2003 ( PS2 )

FIFA 09 ( PS3 )

a pak další , tyhle jsou nejdůležitější :)

Mirror's Edge má dejme tomu hodnotu 200Kč, ale NHL 09 tak stovku. Špatnej kauf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu