Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Škoda, to už asi nebude :/ Ale nova za 2k celkem pohoda, na ebay je dražší.

Sent from my P350 Cyanogenmod 7 using Tapatalk

o te cene vi a doufam,ze jeste stoupne,protoze jsem ji ani nerozdelal. Vlastne CE edici se pokousim nerozdelavat a kdyz uz to udelam,tak necham figurky v origo obalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 2 weeks later...
To je ta s tím jakoby svítícím mečem - hodinami?

Já stále uvažuju, jestli jít do Songbird edice nového Bioshocku. Snad pak zase nespadne rychle s cenou jako třeba Rapture edice B2.

to je vzacnejsi s figurkou, otvirat ji nebudu uz ma hodnotu 240 liber, ja ji sehnal za 75 liber a to byla 3x zrusena objednavka,ale ja nezmacknul to kouzelne tlacitko,takze mi prisla zprava, ze mi to doveze DHL

songbird uz je vyprodana nebo tedy ta figurka co se prodavala zvlast,mela limit 2000 ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je vzacnejsi s figurkou, otvirat ji nebudu uz ma hodnotu 240 liber, ja ji sehnal za 75 liber a to byla 3x zrusena objednavka,ale ja nezmacknul to kouzelne tlacitko,takze mi prisla zprava, ze mi to doveze DHL

songbird uz je vyprodana nebo tedy ta figurka co se prodavala zvlast,mela limit 2000 ks

Myslím celou edici, i se hrou, artbookem, soškou a s těmi zbývajícími serepetičkami ;) Asi do ní půjdu, ta soška vypadá skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se sehnat za 100 liber, nebo to je ještě jiná EDICE?

jo to je ona, urcena pro Uk. Ja ji chci prodat na ebay amikum,kteri maji s tou lampu, borec uz tam 2 prodal za 4 tisice. Cena by mela jest rust. (u mne uz je rozdil 25liber + jsem neplatil postu)

(no uvidime jestli se ji nakonec vzdam)

mandaz: vypada pekne,ale je fakt dost draha, ja si pockam jestli pak bude nekde ve sleve. Casto se mi to vyplatilo Explorer,Survival,Nano editon + max payne special

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mandaz: vypada pekne,ale je fakt dost draha, ja si pockam jestli pak bude nekde ve sleve. Casto se mi to vyplatilo Explorer,Survival,Nano editon + max payne special

Takhle čekám na sběratelku k Borderlands2 a doufám, že se dočkám. Když si vzpomenu, že za N7 edici Mass Effect 3 chtěli skoro 2.000,- a teď se jí válí všude kopy za cenu okolo čtyř stovek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Tu 5th Freedom si asi pořídím, až zlevní. Na launch kupuju jenom krabici.

ja to spis vidim na nakup figurky zvlast, uvidim jak bude vypadat na tube az bude unboxing

ale asi mozna utratim penize za toto

http://www.amazon.co.uk/Dead-Island-Riptide-Zombie-Edition/dp/B00B1O0JJQ/ref=pd_sim_vg_h__4

epic must have

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil v xzone Borderlands ultimate vault edici a bednicka je doma za 1999, uz jsem proste nevydrzel cekat,ze to bude nekdy levnejsi.Jistota je jistota. Jinak best of best edice

Ahoj, mohl by ses mi pls mrknout jak je zhruba (vím, že své edice neotevíráš ;) ) velká ta loot truhla? Popřípadě celé balení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu