Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Aha, no ale tak to běžnej zákazník pravděpodobně nezjistí, když na fotce přímo v e-shopu je ten steelbook na obrázku. Ale jo, trochu to zamrzí, každopádně z figurky mám hodně dobrej pocit, možná trošku lepší než z Assassina z Freedom edice, aleto je možná tím, že LOTR no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no ale tak to běžnej zákazník pravděpodobně nezjistí, když na fotce přímo v e-shopu je ten steelbook na obrázku. Ale jo, trochu to zamrzí, každopádně z figurky mám hodně dobrej pocit, možná trošku lepší než z Assassina z Freedom edice, aleto je možná tím, že LOTR no :D

v hernim svete meli tuto edici za 599,- jinak bych to nevedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já přišel s křížkem po funuse. Na gamestopu byla za 159,99$ a vyprodáno během 3 dnů. Teď to lumpové prodávají na e-bay za 300+$

Co jsem koukal tak ta figurka v nějakým US shopu stojí samotná kolem 150$, to je děs. Soudruzi v Číně by prý měli tyto edice taky mít a otevřít na ně předobjednávky, ale nevím jestli bych to kupoval tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přišel s křížkem po funuse. Na gamestopu byla za 159,99$ a vyprodáno během 3 dnů. Teď to lumpové prodávají na e-bay za 300+$

Co jsem koukal tak ta figurka v nějakým US shopu stojí samotná kolem 150$, to je děs. Soudruzi v Číně by prý měli tyto edice taky mít a otevřít na ně předobjednávky, ale nevím jestli bych to kupoval tam.

puvodne jsem ji chtel koupit a pak prodat na ebay,ale prisla mi to jako velka investice. Stejne vsechny figurky mam v originalnim baleni schovane v krabici.

Jinak si muzes tedka koupit max payne limitku za 1100. ta figurka je fakt asi nejhezci co mam doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kterou myslíte. Já se bavím o tý, kde je "hodná" Wonderwoman a ne ta, kde háže po Batmanovi raketu. Po rozbalení jsem obdivoval ty detaily jejích kalhot a brnění a u Batmana těch míst, kde nemá brnění. Zítra za lepších světelných podmínek natočím zblízka. Teď sem hodím nějaký fotky.

post-12820-14687165152007_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslel přesně tuhle, jako na živo jsem ji též neviděl, odhaduju jen z unboxingu a obecných názorů. Každopádně tady se mi z fotek taky moc nelíbí... Vlasy od Wonder woman vypadají hrozně a ten plastic-feel z toho přímo křičí, ani těch detailů jsem si nějak nevšimnul. Každopádně na živo třeba působí jinak, mně se naopak strašně líbí steelbook a komiks :) Nedávno se doprodávala na alze a... a nevím co byl ten druhej obchod, každopádně jsem rád, že jsem nevzal :D Ale i tak díky za zdokumentování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jí ke konci sehnal ze slovenského eshopu gamescenter.sk .. už když jsem sháněl Angry Birds Trilogy na x360 pro šéfa, tak u nás v čr absolutně nesehnatelný. Obepsal jsem desítky obchodů co jsem našel přes firmy a nikdo to neměl a pak mě zachránil tenhle shop. Tak se stalo i teď, kdy ještě doobjednávali jeden kus. Pokud budete mít problém něco sehnat můžu doporučit všema deseti. Pojištění a doprava přes GLS 10 euro. Komiks je dobrej, hned šel do fólie. Co mně osobně jediný vadí na tý postavičce je to laso. Drátek potaženej zlatou látkou a při obmotávání měla ta látka tendenci sklouzávat z toho drátu. Jinak můžu poslat ještě fotku steelbooku týhle CE a Red Son edice, kdybyste chtěli, ale tak tam nějakej closeup pohled není zapotřebí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu