Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Bral jsem to z originalky.cz, za 3.199,- Poštovné zdarma. Navíc mi edici perfektně zabalili do dvou krabic a asi pěti metrů bublikáče, takže mi přišla v perfektním stavu.

Jak jsem bral skyrim collectorku z JRC, krabica mi přišla tak ošoupaná, že se ani nedala vystavit do police.

EDIT: První várka fotek

post-35176-14687165219902_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední várka fotek.

Klíčenka ve tvaru lahvičky je z lehkého plastu, ale celkem kvalitní a už ji mám na klíčích od baráku. Figurka Handymana je velká asi jako dvoukoruna, takže si ji raději nechám v té pěkné krabičce. Artbook je rozměr cca ležatá a5, má pěknou vazbu, ale v porovnání s artbookem z Bioshocku 2 je bohužel o třídu níž, hlavně obsahově. Plnohodnotný artbook se prý bude prodávat zvlášť.

Ale zato šoška je výborná a nic ji nehyzdí. Je rozdělená na tři části - trup a každé křídlo zvlášť. Trup je z pevnějšího plastu, ale některé části (drápy, úchopy křídel) jsou z nějakého měkčenějšího a jdou jemně ohýbat. Je tak pěkně udělaná, že trup vypadá jako by na sobě měl oblečený kožený korzet. Křídla jsou z nějaké jakoby pevnější tkaniny, podstavec je skvělý jak zpracováním tak i materiálem.

Rozhodně se edice vyplatí brát kvůli šošce, řadím ji i nad draka ze Skyrimu a nebojím se říct, že je nejlepší z collectorek co jsem viděl (ať už osobně nebo na netu).

post-35176-14687165249456_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT, ale kdyby nekomu z Vas sberatelu chybela sberatelska edice SOUL CALIBUR V (mimochodem docela pekna), tak se ji zbavuju za myslim si docela slusnou cenu, tak kdyztak PM :) (duvodem je zacinajici ylod)

PS: Casem se budu zbavovat i sberatelky Castlevanie s maskou a Mass effect 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat kde se dá ještě dnes rozumně sehnat Signature edice GT5 a na kolik tě vyšla?

koupil jsem ji na aukru za 990 komplet i s postou. Borec to prodaval od 5000 az se za rok dostal na 990,tak jsem to koupil.

jinak obsahuje uplne vsechno, bez znamky pouzivani.Akorat kody pouzil,ale ty mam z collector´s edice,takze to neva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu