Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

dark souls 2 nevyjde tento rok,takze s tim tedka nepocitam. Ale na ebay jsem narazil na Dark Souls Limited Collector´s edition o ktere jsem ani nevedel, bohuzel borec posila jen do usa, musim najit alternativu,jak ji ziskat:)

Odkaz?

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

tak us watch dogs se az tak moc nelisi od nasi edice, spis by to asi nemelo cenu ani resit dopravu sem. Myslim,ze teto edice bude dostatek, jako tomu je i u ac4 sberatelky. Jsem rad,ze v kasa.cz byla sleva 30% a hru budu mit 1.1.2013 za 1741 s dopravou na ps3. Jinak stale cekam na vyjadreni od ubisoftu,kdyz jsem si koupil tu cernou bednu za norske koruny a chci to poslat do cech. Zatim to nejak neresi,ale penize si vzali ( proc za norske koruny,protoze na ceskem storu tato nabidka nebyla,ale v praci mam norskou ip,takze to slo koupit.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednaval jsem pc a ps3 verzi,problem muze nastat v tom,ze balik chci zaslat do nepodporovane zeme jako cr. A nakoupeno v zemi mimo EU. V podminkach je jako vzdy,ze to objednavku mohou stornovat.

je mozne koupit figurku zvlast na watch dogs http://www.originalky.cz/Nove-zbozi/PC/Herni-Prislusenstvi/Sberatelska-figurka-Watch-Dogs-Aiden-Pearce.html?listtype=search&searchparam=watch%20dogs

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz se uz u draka nacalo ohledne drahych collector´s tak se pojdte pochlubit,co mate doma nejcennejsi (okolo 150 usd a hlavne tezko sehnatelne). Az zkrachujete at vime,co si mame od vas koupit:D

Fallout 3 Collector´s Edition (sealed)

Castlevania Limited Collector´s Editon

Assassins Creed Limited Codex Edition (vsechno nepouzite,az na karty,skoro otevreny obal,kody nepouzity)

Metal Gear Rising: Revengeance UK Limited Edition (sealed)

Risen 2: Dark Water Limited Kegs edition 300 ks only for Europe (hrde vystaveno, soudek slouzi jako sklad, collector´s cetek)

Max Payne 3 Limited Edition (nevim,jestli sem patri,ale v cr uz mozne koupit jen na originalky cz) + pero ve tvaru nabojnice

Momentalne co si myslim,ze ma nejvetsi hodnotu, pak vlastnim desitky darku ke hram od cenegy,ktere nebyli volne k distribuci,takze nedokazu odhadnout cenu

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clive Barker´s Jericho strasil hodne dlouhou dobu na aukru, myslim,ze tam byl nekolikrat Musel jsem si ho taky koupit a prisel od nejake zastavarny v brne:)

Pokud budes mit cas, mohl by jsi postnout tu tasku z GTA4 jak je velka. Furt premyslim,jestli investice 100 usd ma vyznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano strašil, jenže se dal koupit jen v UK pokud vím,takže spíše ho k nám někdo jen dovezl. Taška není moc kvalitní, je asi tak středně velká, tahám v ni jen oblečení na sportovní aktivity jinak nic těžkého, a už ji stačil upadnout jeden cvoček na poutku. Celkově je to spíše jen taková "textilka".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona má AC:B Codex edice nějakou cenu? Pěkný, já myslel, že když jsem ji za 400,- na ps3 koupil, že se jí všude válely mraky :D Pak mám třeba God of War Ultimate Trilogy Edition zabalenou, mám tu sice tunu dalších ale co jsem se nedávno díval, tak cena na ebayi se pohupuje u většiny kolem dvouch tisíc, takže nic extra. Navíc dnes už sběratelky moc neberu, zabírá to strašně místa a ten bordel okolo už mi takovou radost stejně nedělá, protože je většina těch věcí strašně nekvalitních. Spíš už mám radši vzácnější hry co sami o sobě stojí třeba několik tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzacna je pouze ta codex, staci zadat na ebay Assassins Creed Limited Codex Edition a uvidis ty palky. Jinak ten borec z australie je hrozne prekupnik,vlastni vsechny edice a jeste to prodava za silene penize,dokonce vlastnil 10x Uncharted 2 s tim nozem

rozdily v edicich: http://en.wikipedia.org/wiki/Assassin%27s_Creed:_Brotherhood Platfus ma urcite vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steficz tak mas doma maly poklad, preowned ma sice mensi hodnotu,ale furt by se dala prodat za slusny peniz,ale v cr asi moc ne.

Ja se momentalne zameruji na hry s bonusy mimo cr. Jinak kdyz cena collector´s klesne pod 50% puvodni ceny musim ji mit.Popravde nejlepsi na tom vsem,je proste tu danou vec najit,usetrit a koupit. Pak kdyz je doma, uz se na ni prasi, uz to neni adrenalin to sehnat.

/neprasi,ale zenska nadava,kdo to ma furt uklizet ten prach/:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to uz tam bylo dlouho,ale dam ti echo,je tam jeste Resistance 3 Survivor Edition za 599. Koupil bych ji na prekup,ale nikdy by ji stejne nechtel. Takze jedine,jestli chces do sbirky. Neni to spatne.

to Drak3go ono jich je nekolik,takze tezko urcit jakou ma cenu ten tvuj. Skoda,ze ta P2 CE stala za prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu