Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Nejsem (zatím :)) sběratel collector’s edicí, ale The Last of Us mě uchvátila natolik, že jsem tu figurku prostě musel mít. Soutěží bylo hodně, ale na figurku to nestačilo, vyhrál jsem mikinu - je to velikost L, ale je velká skoro jako XL. Figurku jsem tedy koupil. Byla dost drahá, ale stojí to za to. Je hodně velká, na žádném videu ani fotce tolik nevynikne jako ve skutečnosti. Je perfektní.

[ATTACH=CONFIG]22166[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22167[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22168[/ATTACH]

tak to uz ti akorat chybi ksiltovka last of us:) Mne chybi jen ta bottle co byla pro italii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak tohle je dosud nejnovější přírůstek do mé sbírky: Dead Island Riptide - Zombie Bait Edition.

Musím říct, že ta socha je bitelná, těžká a velmi precizně zpracovaná (aby ne, malby na těle mají být ruční práce!). Každý detail je až hrůzu nahánějcí a možná by nebylo špatné postavit ji na noční stolek drahých poloviček jako odstrašující případ :)

Pro dokreslení velikost celého balení přikládám fotku společně s TLOU: Post Pandemic Edition.

post-28363-14687168171442_thumb.jpg

The Last of Us Real Fan (Freak) :)

post-28363-14687168173145_thumb.jpg

To maké v sáčku je odznáček (Gamestop Exclusive). Na cestě už mám hliníkovou lahev a sbírku chci ještě rozšířit o edice Joel & Ellie, tak kdyby měl někdo na prodej, tak napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jo, ale jedna putuje za kámošem. Musel jsem to ale předtím ještě vyfotit, protože mít doma 2 edice kterých existuje jen 2505 ks na celém světě je prostě něco vyjímečného :)

Tu zombie bait jsem chtěl na PS3, dokonce ji i vydali, ale jedná se o velmi limitovanou sérii pro Francii. Ve výsledku to znamená to, že na krabici a v manuálu je francouzština a holandština a ty bikiny jsou malované do francouzské vlajky. Do jisté míry jistě rarita to ano, dokonce jich existuje jen tuším 5000 kopíí, ale stojí to trojnásobek i více ceny verze X360 a to jsem se nakonec rozhodl za to opravdu nedat.

Jinak tuhle jsem sledoval dlouho a za 40 GBP už jsem neodolal.

K té Ellie edici - no, abych řekl pravdu tak nic než CZ/ENG by se mi asi moc nelíbilo. Pro jaký trh máš verzi, co tam je za jazyky? Předpokládám, že tentýž jazyk co je na krabici bude i v manuálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem sem chtěl postnout fotky Killer is Dead Fan edice, ale bohužel mám smolíka. Objednával jsem ji u supergamer.cz, ale dneska mi místo Fan edice přišla edice obyčejná :( Na všech mejlech, fakturách i dokladech mám uvedenu Fan edici a nějaký oslík šikula ze skladu mi strčí obyč verzi. A samozřejmě zaplatil jsem dobírku s cenou u Fan edice. Takže reklamace a snad se jim příště podaří dodat správnou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak predposledni kousek v me skladance dark souls, ktery mi chybel do sbirky. Je to steelbook zavvi edice a kupodivu to nikde neuvadi,ale obsahuje i disk se hrou. Soundtrack jsem cekal digitalni,ale je na disku,takze k dnesnimu dni mam 4 stejne soundtracky:)[ATTACH=CONFIG]22255[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22256[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22257[/ATTACH]

Nechces nahodit foto kompletu dark souls? :) a co ti jeste chybi?

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az budu mit vsechno, tedka mam na celnici Dark Souls Artorias of the Abyss Edition (jpn verze) Domlouvam se na castce ohledne Dark Souls Artorias of the Abyss Edition First Limited Box a cekam jestli dopadne trade za Dark Souls Press Kit. Jediny co nemam je xbox verze dark souls,ale to by bylo vyhazovani penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu