Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators

Dnes mi dorazil Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Paladin Multi-Mission Aircraft Edition.

Edice obsahuje kromě samotné hry 88 stránkový ilustrovaný román, dodatečné bonusy v podobě Co-Op mapy Billionaire’s Yacht a Upper Echelon Pack s Dead Coast Co-Op Map a Gold Sonar Goggles & Upper Echelon Suit, poster Sama Fishera no a především 3-kanálový 2-motorový dálkově ovládaný C-147B Paladin Aircraft.

Krabice má rozměry 41 x 30 x 34 cm (Š x V x H).

Foto obsahu dodám až se podívám dovnitř :)

post-28363-14687168328522_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ahoj draku, můžu se zaptat, kolik ta Paladin edice stála? Jinak samozřejmě respekt a malá závist ;)

Se všema nákladama tak, že mi přistála doma ve sbírce mě přišla na $245. Pokud bys měl zájem, jednu edici ti přepustím :)

Pak dej vědět jestli to letadlo je aspoň trochu kvalitní.

Tady je video z testování (ne moje), vypadá to na pěknej šrumec, dokonce je odolné i vůči hard landing :)

Jelikož moje skills s ovládáním dálkově řízených modelů jsou na úrovni 0, budu si tak maximálně jezdit doma po koberci dopředu a dozadu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kdyby si toho vsimli celnici, bylo by to jeste drazsi ;) Rozdil mezi PC a cenou co jsem skutecne zaplatil je jen v doprave z USA.

Bohuzel krabice teto velikosti a vahy se za mene odtamtud dopravit nedaji, viz. TLOU Post Pandemic apod. A to je pritom tou nejlevnejsi cestou pres USPS postu. Kuryr ala UPS/DHL/FeDex byli na urovni okolo $300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Draku díky za info, bohužel tohle by už asi moja nepřežila ;)

Jinak ty slíbené fotky Killer is Dead Fan edice nebudou. Dneska jsem si do supergamer.cz volal a to co mi řekli mne málem odrovnalo, měl jsem co dělat, abych jim sprostě nevynadal. Prý jim cenega sk dodala jen Limited edice a oni je posílali místo Fan edice. A na můj dotaz, proč mne neinformovali a poslali mi levnější LE http://www.supergamer.cz/killer-dead-limited-edition-p-219857.html za cenu FE http://www.supergamer.cz/killer-dead-edition-p-217104.html , čímž mne prakticky okradli o 130kč, se mi kromě koktání nedostalo kloudné odpovědi.

Samozřejmě jsem okamžitě odstoupil od smlouvy z důvodu hrubého porušení smlouvy ze strany dodavatele. Pokud mi peníze od nich nepřijdou do konce příštího týdne, podám podnět na ČOI kvůli klamání spotřebitele.

EDIT: Ještě jsem si vzpomněl, ptal jsem se i za jak dlouho by případně byli schopni sehnat FE. Prý mi neumí říct, jak dlouho by to trvalo, ale prý by to bylo nejmíň v řádu týdnů....

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví o někom, kdo by měl na prodej samostatnou figurku songbirda(popřípadě i další věci z edice) z bioshocku:infinite. Hru jsem si už koupil a chtěl bych i tuhle pěknou figurku, ale nechce se mi dávat další peníze za celou edici. Díky za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tady pár věcí co sem si nahrabal :)

https://pbs.twimg.com/media/BS6y7VlCIAATMfs.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/BTudmABCAAA1H6z.jpg:large

A taky ještě Hitman Absolution Deluxe Proffesional edici na PS3 sealed :)

Upraveno uživatelem Platfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec, nechtěli by jste někdo koupit nebo za něco vyměnit steelbook k SC:Blacklist? Mám dva, každej je úplně jinej, vystačím si s jedním, kdyby měl někdo zájem, hodím fotky, jsou jako nový.

Jinak koupil jsem GTA V limitku, SC: Blacklist 5th freedom edition a limitku Uncharted 2, všechno na ps3.

Upraveno uživatelem StefiCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak dnes dorazila ocekavana dodavka us verze dark souls a demons souls....bohuzel plechova krabicka je ponicena prepravou, nevim jak to resit :( no neda se...tu je zatim sbírka, doufam ze jeste par veci sezenu :)

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu