Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

já ju ( Final Fantasy XV deluxe edition ) mám objednanou i zaplacenou na jrc, tak snad mi ju dodajů

 

Jinak mám pár nových steelbooků, Dishonored 2 a Skyrim special edition, ale když vidím Rowanův sextant tak je sem nemá ani smysl dávat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Osobně mám do konca roku u jrc jak ten ff tak i sběratleku na the last guardian (obé už zaplacené). Na xzone je už neměli, na originalkách zase nejde platit dopředu ještě před vydáním hry převodem, takže jrc to jistí.

 

EDIT:

Xzone znovu nahodilo collectorku se sosku i specialku se steelbookem za 1799

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

last guardian ce na xzone spadl do vyprodejove kose. Zajimave. Socha bude asi z papiru

edit:uz vidim mandaz to komentoval

 

Jinak jde nekdo do honor CE z ubisoftu. za body co mam to vyjde na 119 euro,ale fakt asi pockam az to bude ve vyprodeji nebo se to vyproda,babo rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 11 minutami, headhot napsal:

Jinak jde nekdo do honor CE z ubisoftu. za body co mam to vyjde na 119 liber,ale fakt asi pockam az to bude ve vyprodeji nebo se to vyproda,babo rad

Já tam vidím cenu €139.99, což je dnes cca £120. To tam za ty body moc výhodu nemáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, drak3go napsal:

Já tam vidím cenu €139.99, což je dnes cca £120. To tam za ty body moc výhodu nemáš :)

Pokud mas herni body, tak mas slevu 20%.  100 ubisoft pointu = 20% na kazdou objednavku

takze to vychazi na 111 euro a 8 euro posta,takze 119 euro. Chybu v mene jsem opravil. Cely den nakupuju v librach a pak si to pletu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další Press kit tu máme, a jedná se o nádherný kus ke hře Dark souls III, limitace 1000ks a k nám do ČR ČI SVK se k novinářům nedostal jedinný kus!

193.jpg?ver=0

 

http://rowan-games.rajce.idnes.cz/Dark_Souls_III_press_kit/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

draku, nejakych 400e-600e, jak kdy, nekdo da levne a hned to zmizi a nekdo za draho a zmizi take jen pozdeji

a že Vás mám strašně rád, jestě jednou Vás budu otravovat :)

Press Kit Dark Souls 1, v dnešní době velice exklusivní a těžko sehnatelný kousek, a teda taky pěkná pálka za něho když se někde objeví, co se limitace týče, tam si nejsem jist, nikde není nic napsané, ale občas je někde zmíňka o 300-500ks. Každopadně tím se u mě kruh uzavřel pravděpodobně :)

200.jpg?ver=0

http://rowan-games.rajce.idnes.cz/Dark_Souls_I_Press_Kit/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Proto, zmátlo mě to Deluxe :) Kde se to prodává?

Jinak abych nebyl OT, tak já mám zase na ceste Final Fantasy XV Ultimate Collector's Edition a shodou náhod jsem měl to štěstí a i přes limitaci 1ks na osobu a vyprodání už v předprodeji mi jdou dvě :) Jedna pak bude na prodej anebo výměnu za něco co nemám a chci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu