Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

to by melo stacit, jaky jsi zkousel ty PSX hry?

Final fantasy VIII a crash banditoo 2 (nebo jak se to pise) oboje tady z fora a final fantasy VII z torrentu

ma to teda bejt do game nebo do game150 ?

v rec menu mam 1.50 kernel a plugins nemam nic

kdyz dam 3.03 kernel a vyndam umd tak me to taky hazi chybu ze nefunguji umd filmy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chci se zeptat, jak se stahuje z těch "torentů" ?? Stáhne se nějaký soubor a potom co??? Díky za odpověď!!

Musíš mít program BitComet a přes ten to stahuješ.

Jinak, co znamená tvůj avatar?? NO U2?? tím myslíš jako tu skupinu??

Miluju U2 už třináct let a jsem věrný posluchač... :D

Protože hraju na bubny, mám přezdívku Larry, jako Larry Mullen j.r. - jejich bubeník - trošku reklamy pro ně 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna otázka - potřeboval bych nějaký návod jak rozchodit hry přes wi-fi con.?? Jdou hrát iso hry přes net???
musis mit doma wifi sit a hru, ktera podporuje infrastructure multiplayer

napr. tady je seznam, ale nevim kdy byl ten list naposled aktualizovany

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4281&start=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, jak se stahuje z těch "torentů" ?? Stáhne se nějaký soubor a potom co??? Díky za odpověď!!

Musíš mít program BitComet a přes ten to stahuješ.

Jinak, co znamená tvůj avatar?? NO U2?? tím myslíš jako tu skupinu??

Miluju U2 už třináct let a jsem věrný posluchač... :D

Protože hraju na bubny, mám přezdívku Larry, jako Larry Mullen j.r. - jejich bubeník - trošku reklamy pro ně 8)

jj, U2 je proste best a vo tom žádná!! :twisted:

Písníčky typu Were The Streets have no name, nebo I still haven't found what I¨m looking for.... nebo Sunday bloody sunday... ty můžu slyšet miloinkrát a stejně mě neomrzí!!

U2 ruLLLlllLLeeeZzz :twisted: :twisted: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem, jenže nevím kde, že se musíš někde zaregistrovat, abys mohl hrát po síti. Wi-fi doma mám a internet na psp funguje bez problémů. Znamená to, že už nemusím nic registrovat? Prostě mít iso hru, která to podporuje a je vymalováno...?

Ak ti funguje internet na PSP, tak takmer naisto ti bude fungovat aj infrastructure multiplayer...

A je viacero typov registracii, ja som sa zatial zaregistroval len v hre MedalOfHonor:Heroes, registruje sa tam priamo v hre, ziaden problem, len si pre istotu zapis niekam na papier nick a heslo, aby si ich nezabudol, pretoze potom uz ich nebudes zadavat, a pojde to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem, jenže nevím kde, že se musíš někde zaregistrovat, abys mohl hrát po síti. Wi-fi doma mám a internet na psp funguje bez problémů. Znamená to, že už nemusím nic registrovat? Prostě mít iso hru, která to podporuje a je vymalováno...?

Ak ti funguje internet na PSP, tak takmer naisto ti bude fungovat aj infrastructure multiplayer...

A je viacero typov registracii, ja som sa zatial zaregistroval len v hre MedalOfHonor:Heroes, registruje sa tam priamo v hre, ziaden problem, len si pre istotu zapis niekam na papier nick a heslo, aby si ich nezabudol, pretoze potom uz ich nebudes zadavat, a pojde to...

Přesně tak, navíc jestli máš u EA už vytvořený online účet např. z PC her, můžeš ten samý použít na PSP (pochopitelně jen pro hry od EA, např. MoH, NFS).

Jediné, kde budeš muset registraci dělat na PC a následně potvrdit je snad jen u her od SONY, ale to nevím, zatím jsem od nich žádnou onlinovku nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi nemyslite ze jste ve spatnem topicu? Kdyz tak si vemte na sebe ICQ nebo si piste na PM..

Sorry, nechal jsem se unést :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Když jde o U2, tak se člověk prostě nekontroluje :P . Poslední OT : mně se nejvíc líbí "All I Want is you" z Rattle and Hum - podle mého názoru nejlepší jůtovka vůbec!

Ale zpět k psp - žádný účet jsem nevytvářel - ani z pc ani z psp. Koupil jsem psp a net už prostě fungoval. U NDS je to velmi jednoduché, tak to snad půjde i u psp... Co doporučujete pro multi. p. na začátek?? Píšete MOH, takže začnu asi tím :wink: .

Dík kluci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu