Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdarec klucí, hele meljsem verci ta-082 udelal jsem downgrade na fw1.5 a pak upgrade na 3.03 OE-C. Stahnul jsem si ISO hru a kdyz ji dam do psp tak mi to v psp napise ,,CORRUPTED DATA'' prosim poradte mi co s tim mam udelat abych mohl hrat ISO?????

mas tu hru (iso alebo cso subor) nahranu v zlozke X:\ISO ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoja všichni,mam psp 14 dní a opravdu si nevim rady.souhrně co všechno sem pochopil o pspéčku.mp3,hry,fota,net,klipy...mam v system info,že mam verzy 2.82...studoval sem krabici kůli fw a mam tam Háčko,takže asi to bude 2.50.jedna z mejch 100x otázek.neba mě furt kupovat nový a nový hry.můžete mi to trošku vysvětlit co musim mít,co dělat atd?pokud mono tak jako kdyby ste to psali negramotovy.moc vám zatim děkuju!!!! :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus mam PSP!!!! v system info mi to pise 2.71 na krabici mam H (takze podle krabice 2.50) chci si to pro jistotu upgradovat....(kdyby nahodou jsem fakt mel to 2.50)....na 2.71 ale kdyz vytvorim v x:/PSP/GAME slozku UPDATE tak to pise jako corrupted data....nevite co s tim????diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jestli sem tomu trošku porozuměl,tak potřebuju sehnat gétéáčko,lib.....origošku,a na ní je ten downgrad?jak hledám a čtu,tak nemužu zaboha pochopit jak se má dowgradovat....

....jo chpes to spravne....musis mmit nepatchovany gta:lcs aby tam byla aktualizace fw na v2.00......tady mas jinak odkaz s navodem na downgrade...http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7928&start=0....myslim ze je to tam napsany docela hezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Tentokrát bych se chtěl zeptat, jestli je problém upgradovat firmware z verze 2.50 na verzi, na které by se daly hrát ISO hry, a co by bylo kromě USB kabelu zapotřebí. Sám se v tom dvakrát moc neorientuji.:-)

Předem děkuji za odpověď.

Udělej upgrade na 2.71 a podle tohohle návodu je spustíš.

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5736

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak PSP už mám doma, chystám se downgradovat a následně upgradovat na a upgradni na 3.10oe-a. Jenom bych měl poslední otázečku (jen pro sichr): Neliší se náhodou nějak postup uvedený zde na fóru, když je PSP zakoupeno v zahraničí (jmenovitě je z Velké Británie)? Pochybuji, ale raději se ptám.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Tentokrát bych se chtěl zeptat, jestli je problém upgradovat firmware z verze 2.50 na verzi, na které by se daly hrát ISO hry, a co by bylo kromě USB kabelu zapotřebí. Sám se v tom dvakrát moc neorientuji.:-)

Předem děkuji za odpověď.

Udělej upgrade na 2.71 a podle tohohle návodu je spustíš.

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5736

nebo muzes jeste z 2.71 jit na1.5 a pak na 3.03OE-c nebo 3.10OE-A tam to pretahnes jen pres kabel do slozky na karte do slozky iso a pak v menu se ti v polozce game ta hra v isu objev das X a paris je to asi nejjednodusi spusob pousteni ISA A CSO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za OT...ale neda se jinak...spousta topicu se po otevreni vubec NENACTE!!! a to paradoxne ani topic o problemech s nacitanim :D docela prusvih...chtelo by s tim co nejdriv neco udelat,jinak cele forum ztraci smysl...kdyz chci otevrit topic,ktery nutne potrebuju videt a mam smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, potřebuju poradit. Jsem naprostá lama co se týče PSP. Brouzdám po těchto stránkách už asi 2 týdny hledajíc odpovědi, ale nemůžu se ničeho kloudného dobrat. Mám PSP v. 2.01 a chci hrát ISO hry. Někde tady jsem se dočetl že je třeba upgrade na v. 2.71, zkoušel jsem teda ten fw stáhnout a hodit do složky .../UPDATE.V PSP se mi zobrazilo něco jako "instalovat verzi X.YZ" Když to spustím PSP se vypne a nic. Nevím co dál. Prosím poraďte. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za OT...ale neda se jinak...spousta topicu se po otevreni vubec NENACTE!!! a to paradoxne ani topic o problemech s nacitanim :D docela prusvih...chtelo by s tim co nejdriv neco udelat,jinak cele forum ztraci smysl...kdyz chci otevrit topic,ktery nutne potrebuju videt a mam smulu

Kua sem tam me tento problem taky potka :( Adresa psp-b je pro me pomalejsi.

1000 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za OT...ale neda se jinak...spousta topicu se po otevreni vubec NENACTE!!! a to paradoxne ani topic o problemech s nacitanim :D docela prusvih...chtelo by s tim co nejdriv neco udelat,jinak cele forum ztraci smysl...kdyz chci otevrit topic,ktery nutne potrebuju videt a mam smulu

Kua sem tam me tento problem taky potka :( Adresa psp-b je pro me pomalejsi.

1000 :P

me se topicy za posledni 2 dny vubec neoteviraly , ale nevim jestli to ma neco s tim spolecneho, ale vymazal jsem cookies a najednou se mi to nacita, nvm :D

Jsem rad, ze se tento topic ujal, slavime pres 50 000 zobrazeni a topic jiz ma pres 1000 prispevku. Pro zacatecniky budu urcite dal aktualizovat, a zkusim prekopat nekolik textu a pridat par dalsich odstavcu k novym navodum..Dale planuji zkusebni predelani Pro zacatecniku do flashe, cimz by se mel obsah zprehlednit a zvetsit mnozstvi informaci, takze z toho bude takova bichle, no uvidime jak to vyjde. Diky vsem za vas zajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu