Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - chyba Failed to Authorize Disc


MichalV65

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aha :) Myslel jsem si že bude chyba někde v patchování protože mechanika čte v pohodě.Jen při hraní z HDD to pořád vypadává.Na vypalování používám Samsung SE-W164.Nevíte alespoň zda-li se chystá nějaký patch který by tento problém obešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha :) Myslel jsem si že bude chyba někde v patchování protože mechanika čte v pohodě.Jen při hraní z HDD to pořád vypadává.Na vypalování používám Samsung SE-W164.Nevíte alespoň zda-li se chystá nějaký patch který by tento problém obešel.

Nechystá - naopak jediná podporovaná metoda je vypálení pomocí Liteon ihas, protože jedině tak je kopie kompletní a topo data fungují jak mají - truncate metoda kterou používáš protože pálíš na jiné vypalovačce je nepodporovaná a nikdo z vývojových týmu se tím zabývat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechal jsem si udělat nový flesh LT+ 3.0 a chci se zeptat, jak mám vypalovat hry. Jestli stačí si udělat ISO z již vypálených her před tichým updatem, kdy není hra kompletně vypálená (chybí ochrana AP) a pak ji opatchovat na novou topologii disku nebo je musím opět stáhnout a ty pak taky opatchovat na novou topologii disku. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechal jsem si udělat nový flesh LT+ 3.0 a chci se zeptat, jak mám vypalovat hry. Jestli stačí si udělat ISO z již vypálených her před tichým updatem, kdy není hra kompletně vypálená (chybí ochrana AP) a pak ji opatchovat na novou topologii disku nebo je musím opět stáhnout a ty pak taky opatchovat na novou topologii disku. Děkuji.

Jestli si pálil Liteonem iHAS jak je doporučeno, tj máš kopii komplet a ne oříznutou tak stačí ISO z placky znovu vytvořit, doplnit topo data a vypálit.Jestli si pálil nekompletní mrzáky tak vyhodit, stáhnou znova, opatchovat a vypálit Liteonem iHas nebo budeš mít zase mrzáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Děkuji za odpověď, ale nechce se mi věřit, že iHAS dokáže nacpat celou neosekanou hru, která má větší kapacitu dat na nosič s menší kapacitou. Je to skutečně tak?

Ano, je to skutečně tak. To je důvod, proč vznikl FW iXtreme Burner MAX od samotného autora CFW LT+

Doporučuji přečíst závěr tohoto topicu, vysvětlující rozdíl v zápisu s a bez této mechaniky - http://console-forum.net/tema/131848

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravíčko,mohl by sem někdo hodit návod na tu Liteon ihas mechaniku?

To je normální mechanika do pc přes kterou se musí pálit?Také mám problém,vypálil jsem třeba zaklínače 2 a taky mi to hazí chybu,mám ale problém,vlastním pouze notebook,existuje tato vypalovačka externí?

Edit:Může mi někdo prosím hodit odkaz na tu vypalovačku kde bych ji mohl koupit?našel jsem na to adaptém zkrze který to jde nejspíš propojit s notebookem http://www.czc.cz/premiumcord-konvertor-usb2-0-ide-sata/62214/produkt

neměl také prosím někdo návod jak pak hru vypálit?normálně pře imgbunr jako vždy?nejsem flasher,flash jsem si nechal dělat od Rendise,tedy LT+ 3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Zdravíčko,mohl by sem někdo hodit návod na tu Liteon ihas mechaniku?

To je normální mechanika do pc přes kterou se musí pálit?Také mám problém,vypálil jsem třeba zaklínače 2 a taky mi to hazí chybu,mám ale problém,vlastním pouze notebook,existuje tato vypalovačka externí?

Jak to myslíš návod? Jestli na to, jak u mechaniky updatovat FW, tak ten najdeš tady - http://console-forum.net/tema/131848

Pokud mechaniku sháníš i s adaptérem pro připojení na notebook (USB), tak je najdeš v mé nabídce tady - http://console-forum.net/tema/126495

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím chtěl bych se zeptat: To že hra vyhodí takovou hlášku má na svědomí XGD3 formát disku, ale na netu jsou už hry předělané i na XGD2, popřípadně se dá najít program který to z XGD3 převede na XGD2, nevíte zda by pak hra měla uzavřenou relaci a šla by normálně hrát z HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím chtěl bych se zeptat: To že hra vyhodí takovou hlášku má na svědomí XGD3 formát disku, ale na netu jsou už hry předělané i na XGD2, popřípadně se dá najít program který to z XGD3 převede na XGD2, nevíte zda by pak hra měla uzavřenou relaci a šla by normálně hrát z HDD?

Um...podle mě ne,rozdíl bude jen v tom,že ti postačí starší flash,tedy LT+2.0,ale hru stejně budeš muset pálit pomocí Ihas mechaniky.

Jí si jí kupoval od uživatele drak3go,bleskově rychle mechanika dorazila a zaklínač už maká jako po másle,rozhodně doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohu mít ještě otázku?

Mám tu nový xbox s iXtrem LT3.0 ale nespustím hry s AP2.5 ochranou - COD MW2,Black Ops,Fable 3 ale dokonce mi nejde ani skyrim což už není ap25, ale XGD3...

Jak je o možné?

Novejší hry jako FIFa 12, UFC 3, Dakrness 2, Prototype 2 spustím , ale ty mají XGD3...

Netušíte v čem je problém a co mám udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mohu mít ještě otázku?

Mám tu nový xbox s iXtrem LT3.0 ale nespustím hry s AP2.5 ochranou - COD MW2,Black Ops,Fable 3 ale dokonce mi nejde ani skyrim což už není ap25, ale XGD3...

Jak je o možné?

Novejší hry jako FIFa 12, UFC 3, Dakrness 2, Prototype 2 spustím , ale ty mají XGD3...

Netušíte v čem je problém a co mám udělat?

Zkontroluj, jestli ty vypálené verze mají správně vložena topologická data. XGD3 hry chápej ve stejné množině jako XGD2/AP25 tj pro všechny platí, že na flashi 3.0 musí mít správně vložena topologická data. Dá se zkontrolovat i ta vypálená placka v ABGX (v input nastavit burned dvd), tam ti to musí napsat, že "Topology data is currently verified". To co píšeš může být tím, že máš některé ty hry ještě upravené na flash 2.0 tj nemají topo data a tudíž nejdou na LTPLus 3 protože ten pro správnou funkčnost těchto her Topo data vyžaduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu