Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

game.co.uk


Vinie

Otázka

Zdravím, chtěl jsem si něco objednat z tohohle e-shopu v UK, ale už třikrát mi přišel e-mail, že byla objednávka zrušena, protože mi to nepřijalo platbu kartou (údaje zadávám správně). Máte s e-shopem nebo přímo s tímto problémem někdo zkušenosti? Navíc dole na stránce píší, že lze platit pomocí paypla, ale když dokončuji obchod nikde možnost takto zaplatit není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Už jsem tam několikrát nakupoval a bez problémů, vše došlo a nikdy žádný problém nebyl. Mám keriditku Visa embossovanou. Zavolej banku a zeptej se, zda más nastavený limit pro internétové zabezpečené platby CV kodem (implicitne je to zablokovane).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už jsem tam několikrát nakupoval a bez problémů, vše došlo a nikdy žádný problém nebyl. Mám keriditku Visa embossovanou. Zavolej banku a zeptej se, zda más nastavený limit pro internétové zabezpečené platby CV kodem (implicitne je to zablokovane).

S tím problém nebude objednávám několikrát ročně pomocí mastercard z USA v řádech tisíců. Chce to po mě jméno z karty. Nepamatuješ si ještě jestli jsi ho tam zadal s diakritikou? A netušíš kde tam najdu ten paypal? Zkusil bych to přes něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zajímavá zpráva proběhla médii o problémech, do kterých se dostal majitel tohoto řetězce, působícího zejména na území Velké Británie.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/169724-majitel-game-czech-alias-jrc-je-v-insolvenci/

Ve zprávě se mluví o tom, že sítě prodejen JRC se to nijak nedotkne. Že by to bylo tím, že ceny pro ČR se drží oproti zahraničí v mnoha případech nepoměrně vysoko a tak díky tržbám z českých kapes dokáží ještě přežívat? Těžko říct ;)

V každém případě ke skupině GAME patří i "dcera" GameStation (www.gamestation.co.uk) a tak bude zajímavé sledovat osud tohoto giganta. Pro konkurenci na tamním trhu by odstoupení tohoto významného hráče na poli PC/konzolových her a příslušenství znamenalo určitě posílení svých pozic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Minulý týden jsem u nich dělal tři objednávky a ani jedna nevyšla, ani si neodečetli peníze z účtu, veliká škoda. Nejspíš se z toho nevyhrabou, ale držim jim palce. Dle mého názoru super obchod s bezva cenami :- )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu