Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

360 slim 250gb- Problém se samovolně otevírající se mechanikou. HELP PLS!


Beny87

Otázka

Dobrý den,

Včera jsem si koupil Xbox Slim 250gb. Po zapnutí nastal problém a to, že mechanika nereaguje na zmáčknutí otevírání a jen zapípá. Tlačítko je citlivé na celou přední čast xka tzn pípá např. i při dotyku nad usb vstupy. Ale hlavne se po čase samovolně otevírá a zavírá a to ikdyž je xbox vypnutý což způsobí jeho zapnutí. Xko vypadá, že bylo několikrát otevírané, samozřejmě, že není nové a majitel se mi nereaguje, takže sem zoufalej a nevim co ted s tim.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Uff, to je blbá situace. Čelní panel je uvnitř propojen s elektronikou tenkým vodivým páskem a toto propojení zajišťuje senzorové zapínání Xboxu a EJECT mechaniky. Při neodborném otevírání Xboxu docházi k poškození tohoto spoje, často zlomením či utržením. Zřejmě se to dotyčnému podařilo, nějak to tam nabastlil zpět a výsledkem je to, co popisuješ. V horším případě ještě vrtal do mechaniky (zmršený flash) a to může způsobovat ten samovolný EJECT.

Moje doporučení - vrátit zpět a ještě pár ran navrch. Adresu předpokládám máš, tak by to nemusel být problém.

Jinak pokud si budeš chtít Xbox nechat a řešit nápravu, bude třeba Xbox rozebrat a podívat se dovnitř, což předpokládám bude úkol pro někoho, kdo se v tom vyzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fůů dík, no adresu bohužel nemám, jen mob. číslo a mail a vim, že je od někuď z berouna... Takže vrácení asi nepujde. Furt čekam, že zavolá.... Myslíš, že by to vyřešilo odpojení mechaniky na ten přední panel, že by se to dělalo dálkově přes ovladač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Hmm, zbytečně si to komplikuješ. Asi by to nějak možná šlo při pohledu na ten flex kabel (nevím, nikdy jsem neřešil), ale byl by to takový zmrut a nepohodlné ovládání, že na to bych se vyprdl.

Pro tvoji představu, toto je ten kabel.

slim_faceplate_flex_boards__85164.jpg

P.S. Neduplikuj tady téma, tím si nepomůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak nic jinýho mě už nenapadá. Protože pokuď mi to neveme zpátky tak nevim co jiného. Ok sem tu prvně tak nevim jak to tu šlape (duplicitní post).

Ten zničený flex kabel se dá normálně vyměnit, já nový na výměnu kupoval na DX tady

http://www.dealextreme.com/p/replacement-power-switch-flex-cable-for-xbox-360-slim-67564

Trvalo to věčnost než dorazily,ale kvalita byla slušná a funguje to stejně jako origoš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu