Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted: Golden Abyss PSV


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Fenix to těžko, potenciálu tam je mnohem víc
Ukáže čas ale žádné zázraky od toho nečekej , není výkonejší jak naše HD konzole tudíž ani grafika nebude o poznání lepší :D Všude i na IGN psaly že Unch pro vitu ukazuje plný potencial této konzole , možná myslely ovládací prvky ale třeba i plný potencial grafiky uvidíme ... na paměti musíme mít i to že je to handheld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, plný (výkonový) potenciál Vity neukazuje ani náhodou... Je to prostě jen launchová hra, která nevyužívá Vitu na 100%. Víte snad, co má Vita za HW, ne? Tak si jistě dokážete představit, jak by mohly hry vypadat. Si vemte, že třeba iPad 2 je přesně 2x slabší a navíc má vyšší rozlišení a jak na něm vypadá třeba Infinity Blade 2, nebo Real Racing 2 HD...

S trochou nadsázky by se dalo říct, že by Vita mohla zvládnout hry na úrovni PC her z roku 2006

Btw, těším se na nějaké pořádné RPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, plný (výkonový) potenciál Vity neukazuje ani náhodou... Je to prostě jen launchová hra, která nevyužívá Vitu na 100%. Víte snad, co má Vita za HW, ne? Tak si jistě dokážete představit, jak by mohly hry vypadat. Si vemte, že třeba iPad 2 je přesně 2x slabší a navíc má vyšší rozlišení a jak na něm vypadá třeba Infinity Blade 2, nebo Real Racing 2 HD...

S trochou nadsázky by se dalo říct, že by Vita mohla zvládnout hry na úrovni PC her z roku 2006

To teda ukazuje plný potencial PS vita , nemají důvod nepředvádět to nejlepší u Lauch hry , vývojáři přesně věděli jaký kus HW bude PS vita mít třeba už před rokem a půl ... nez začaly dělat na hře ... A nebo se jim programuje na ps Vita špatně :D jak na ps3 ... Lepší to už prostě a jednoduše nebude (ironie) :D :D :D a flame muže začít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se koukni, jak tomu bylo u PSP. Ty opravdu grafiky skvělé hry začaly vycházet až nějaké 3 a víc let po vydání. Jaká launch hra na PSP se může rovnat třeba: Motorstorm AE, Resistance: Retribution, Monster Hunter 3, MGS Peace Walker, Tekken... Rozhodně věřím, že má Vita na víc, jen to chce čas.

BTW taky pořizuju jako prvního Raymana, ostatní hry nejsou zatím žádný obrovský pecky a vystačím si s demama (zajímavej bude až Tekken, Assassin, GTAčko, Bioshock, COD...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusím se dívat , PSP jsme vlastnil a Resistance Retribution sem hrál ... A upřímně nic mě nenadchlo graficky , spíš prim hrál gameplay... Zubatý to bylo to jo , nic moc to nevypadalo ale v práci se na tom hrálo pěkně při noční na udržbě , když není co dělat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se koukni, jak tomu bylo u PSP. Ty opravdu grafiky skvělé hry začaly vycházet až nějaké 3 a víc let po vydání. Jaká launch hra na PSP se může rovnat třeba: Motorstorm AE, Resistance: Retribution, Monster Hunter 3, MGS Peace Walker, Tekken... Rozhodně věřím, že má Vita na víc, jen to chce čas.

BTW taky pořizuju jako prvního Raymana, ostatní hry nejsou zatím žádný obrovský pecky a vystačím si s demama (zajímavej bude až Tekken, Assassin, GTAčko, Bioshock, COD...)

Po delším hraní lze doporučit i fifu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukáže čas ale žádné zázraky od toho nečekej , není výkonejší jak naše HD konzole tudíž ani grafika nebude o poznání lepší :D Všude i na IGN psaly že Unch pro vitu ukazuje plný potencial této konzole , možná myslely ovládací prvky ale třeba i plný potencial grafiky uvidíme ... na paměti musíme mít i to že je to handheld

IGN je laciný americký bulvár. Ukaž mi jakoukoliv launch hru na jakoukoliv platformu, která by využívala plný potenciál konzole... Možná tak http://www.starehracky.cz/imginzerce/2147486894267648.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusím se dívat , PSP jsme vlastnil a Resistance Retribution sem hrál ... A upřímně nic mě nenadchlo graficky , spíš prim hrál gameplay... Zubatý to bylo to jo , nic moc to nevypadalo ale v práci se na tom hrálo pěkně při noční na udržbě , když není co dělat ...

Omg, samozřejmě, že to bylo zubatý, vždyť PSP mělo rozlišení pouze 480x272 na 4,3" display, tak si to spočítej ;). Jde o to, že po všech ostatních stránkách byla ta hra (na poměry PSP) na špičkové grafické úrovni. Ať už jde o modely, textury, efekty vody... A hrála se taky dobře. Hlavně infrastructure MP byl asi jeden z nejlepších (hned po MOH Heroes, které ale byly plné cheaterů). A upřímě já například nikdy nenadával na PSP, že nemá druhý analog. Rozhlížení jsem měl nastavené na levou páčku a byl jsem v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufám že takhle nedopadnou i hry na nextgen konzole PS 4 ... Aby hry pro ni hned při Lauchy nebyli zubaty a pak po zbytek její životnosti , jako je to ted u PS vita , čekal sem že u nové konzole zvolí takový hw aby uměl alespoň 8x AA bez problému idealně 16x i když u Hendheldu , to bych chtěl asi moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez zubatosti to v pohodě jde, což ukázaly hry typu Ninja Gaiden Sigma Plus, nebo třeba Fifa Football. Já fakt pevně věřím tomu, že v průběhu roku se prostě vývojáři naučí s novým HW pracovat a konečně jako hráči dostaneme takové hry, na jaké nás lákaly reveal trailery apod.

Edit ještě k té zubatosti: Mě třeba fakt sere, že si nevyhráli ani s tím, aby kostrbaté nebyly ty bubliny v menu. To jako beru jako fušeřinu a tak trochu doufám, že by to nějaký update mohl napravit, protože tyhle věci se mi na konzoli za šest tisíc odpouští fakt těžko. To jsem kousnul i to, že foťák nemá ani jeden Mpix, ale tohle je prostě bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fenix, ty jsi flamer... :-) Naopak launch hry bývají většinou grafický průměr konzole. Vsadím se, že už o Vánocích budou hry na Vitu, kt. graficky předčí Uncharted bez problému.
Bohužel nejsem Flamer , jen jsem měl náladu si občas rýpnout , do vánoc říkáš jo , no do vánoc taky budou na trhu telefony které výkonem konzoly PS Vita předčí :D když už jsme u toho LG oznámilo že v polovině tohoto roku vypustí na trh LG optimus 4x který bude mít hw 4jádrový procesor na taktu 1,5ghz 1gb (a není to jediný výrobce který má na letošek vyjít se 4jádrovými procesory u telefonů ) ram a Nvidie Tegra 3 , kde je tedy budoucnost Handheldoveho hraní :D v PS vita a nebo ve Smartphonech , jen tak pro zajímavost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fenix ty si moc :D flamer. Jak ♥♥♥♥♥ můžeš srovnávat telefony nebo tablety s PS vitou... OMG! To prostě nejde, chápeš? Já jsem měl super výkoný Samsung Galaxy S2 a teď mám iPhone 4S, na které jsou opravdu velmi grafiky pokročilé hry (infinity blade 2, real racing HD 2, Dead space, Shadowgun), ale ani jedna z těch se svou grafikou a především kvalitou nedokáže rovnat ani některým hrám na staré PSP, natož PS Vita. To je prostě úplně nesrovnatelné.

Dobře, neřeknu u her jako Angry Birds, Plants vs Zombies, nebo třeba i Asphaltů, ale prostě AAA tituly se na mobily nedělají a i kdyby ano, nepůjdou pořádně ovládat. Navíc HW PS Vita je opravdu hodně výkoný a ani Tegra 3 se na něch nechytá (má slabší grafický čip). A hlavně je PS vita čistě herní zařízení, takže optimalizace her pro HW bude vždy lepší, než na mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nejsem Flamer , jen jsem měl náladu si občas rýpnout , do vánoc říkáš jo , no do vánoc taky budou na trhu telefony které výkonem konzoly PS Vita předčí :D když už jsme u toho LG oznámilo že v polovině tohoto roku vypustí na trh LG optimus 4x který bude mít hw 4jádrový procesor na taktu 1,5ghz 1gb (a není to jediný výrobce který má na letošek vyjít se 4jádrovými procesory u telefonů ) ram a Nvidie Tegra 3 , kde je tedy budoucnost Handheldoveho hraní :D v PS vita a nebo ve Smartphonech , jen tak pro zajímavost

A je jim to prd platné protože na tak heterogenní segment jako jsou telefony s Androidem je pořádná optimalizace prakticky nemožná, i když se vývojáři omezí jen na ty nejvýkonnější modely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu