Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jan nakopírovat pry přes FTP (RGH)


Recommended Posts

Zdravím... Mám nově RGH.

Zatím nějak vůbec nechápu, jak nakopírovat kry do konzole.Vím že mám v konzoli xexmenu.Vím, že bych měl použít Xbox image browser - ale to nevím jak?Mám 7 partů hry.Ty si rozbalím a potom nějak vložím do XIB a ten mi vyplivne nějaký soubor, který přes FTP nakopíruju do Xboxu a pomocí XEXMENU spustím?Nebo to je uplně jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím... Mám nově RGH.

Zatím nějak vůbec nechápu, jak nakopírovat kry do konzole.Vím že mám v konzoli xexmenu.Vím, že bych měl použít Xbox image browser - ale to nevím jak?Mám 7 partů hry.Ty si rozbalím a potom nějak vložím do XIB a ten mi vyplivne nějaký soubor, který přes FTP nakopíruju do Xboxu a pomocí XEXMENU spustím?Nebo to je uplně jinak?

Musíš mít nejdříve ISO od hry, to potom převedeš buď do GODu přes ISO2GOD, nebo ho celé rozbalíš přes Xbox Image Browser.To co vznikne pak nakopíruješ třeba přes to FTP na konzoli,pak to můžeš klidně spustit z Xexmenu přes default.xex.Abys to mohl nakopírovat na konzoli přes FTP, musí běžet Xexmenu (nebo freestyledash), protože ty v sobě obsahují právě FTP server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super.Děkuju moc... Mám RGH od Kanalizatora, takže xexmenu mám už v xboxu.Teď už stačí jen zjistit IP adresu (V xexmenu, nebo v systemovych informaci?) a připojit se :) A nakopírovat tu rozbalenou hru (z Xbox Image Browseru musím do nějaké určité složky?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super.Děkuju moc... Mám RGH od Kanalizatora, takže xexmenu mám už v xboxu.Teď už stačí jen zjistit IP adresu (V xexmenu, nebo v systemovych informaci?) a připojit se :) A nakopírovat tu rozbalenou hru (z Xbox Image Browseru musím do nějaké určité složky?)

Kdyby jsi si napřed něco o RGH přečetl,tak se nemusíš ptát na všechno . tady v návodech to máš : http://console-forum.net/tema/134275-kopirovani-her-do-xboxu-a-jejich-spusteni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu