Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FLASH x RGH


kromano

Otázka

Zdravím a pozdravuji... ;)

Jelikož jsem Xbox - nováček, rád bych se zeptal zkušenějších...

Přečetl jsem si tady na foru už všechno možné a lecos pochopi, nicméně teď jsem v koncích:

Flasher mi psal, že na můj xbox zatím není flash (mám mechaniku Slim Lite-on nevím co), ale že je zde možnost RGH (MB Trinity - což nevím co je), tak uvažuju o 2 možnostech:

a)počkám si na flash (ale nemám ponětí jak dlouho)

b)zvolím RGH (což se mi zdá jako dobrý nápad)

Takže má otázka zní: "Co by kdo z vás zvolil a proč? V čem je jedno oproti druhému lepší? "(zdá se mi že RGH kvůli možnosti hraní bez DVD, ale musí to mít nějaké mínusy - teda kromě toho že ztratím možnost připojení na Xbox Live a vlastně v obou případech přijdu o záruku...)

předem děkuji za reakce, odpovědi a názory

kromano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No já jsem chtěl taky RGH a mě pro změnu nejde aplikovat RGH :). Ale asi bych osobně šel radši do RGH: přehlednější menu, hraní z HDD, emulátory, homebrew atd. atd. , ale na druhou stranu jsem rád, že si u flashe zase můžu zahrát se starýma známýma z live :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já sem spokojenej jedine s RGH. mel sem i flash ale zrovna v dobe kdyz vychazel novej a novej az me to prestalo bavit. tak sem si nechal aplikovat RGH a nemuzu ani ceknout. sice nemam live ale to mi nevadi.. misto toho muzu spokojene stahovat dlc, arcade hry, modovat hry(at uz cestiny tak i ruzne vychytavky do her) a pro me nejlepsi ze muzu spoustet hry z externiho disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak uz napsali vyse nademnou..mel jsem jak flash tak i ted RGH..

doporucuju RGH..Z duvodu neustale novych ochran je to fakt neskutecny ulehceni..

jinak drag3go, co si poslal, to je dualNand?? ci co to je??

EDIT: jo tak uz jsem to nasel, xecuter demon..akorat jsem nenasel, kdy by mel vyjit..:-/..furt na nem pracuji? nebo uz vysel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
EDIT: jo tak uz jsem to nasel, xecuter demon..akorat jsem nenasel, kdy by mel vyjit..:-/..furt na nem pracuji? nebo uz vysel?

Jakmile bude hotov a doladěn, tak vyjde :)

a chci se zeptat kdyz bych si nechal aplikovat ten dual nand tak pujde to nahradit na to moje RGH?

Jedna z variant TX DemoN bude jako doplněk ke stávajícím TX Coolrunnerům, v případě netknutých konzolí bude možnost instalace samozřejmě také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ať počítám jak počítám, vychází mi jako vítěz RGH... Už jsem to psal flasherovi... Co všechno mám chtít, abych měl vše komplet? (je víc druhů RGH? Jaký dashboard - jakou verzi - tam mám chtít? Xex menu je také ve více verzích, nebo...?) - omlouvám se za možná stupidní dotazy, ale jak jsem psal, jsem úplný nováček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
podle me je to automaticke ze ti tam nahraje vse nejnovejsi.. dashlaunch, freestyle dash v CZ a dash nxe taky nejnovejsi..

Kdyby to byla pravda, nevznikaly by bohužel témata jako je TOHLE

@kromano: Pokud si zvolíš solidního flashera, tak dostaneš automaticky vše nezbytné a ve stavu, kdy budeš moct konzoli rovnou používat. Minimálně zálohy orig. NAND patří nerozlučně ke konzoli, na které máš bez výhrady nárok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

samozrejme pokud je flasher solidni jako drak3go dostanes to co mas a jeste ti pomuze pokud necemu nerozumis

mimo misu: automaticky FSD v cz coze? proc to bych mu moch pomalu i volat at mi prijde utrit prdylku to uz ses nejak moc narocnej clovece na tech par prkotin jeste cestinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
samozrejme pokud je flasher solidni jako drak3go dostanes to co mas a jeste ti pomuze pokud necemu nerozumis

mimo misu: automaticky FSD v cz coze? proc to bych mu moch pomalu i volat at mi prijde utrit prdylku to uz ses nejak moc narocnej clovece na tech par prkotin jeste cestinu

Tak v tomhle bych s tebou nesouhlasil . Když už ta čeština do FSD je tak pro mne vůbec není problém ji tam rovnou také dát . Potom si každý může zvolit , jestli ji bude používat nebo ne . Je to v podstatě o tom , že když už RGH někdo dělá , tak by měl použít vše nejnovější dostupné - nevidím v tom vůbec žádný problém .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejlepsi by asi bylo kdybys napsal, odkud jsi a lidi by ti tu mohli nekoho solidniho doporucit, vetsinou v kazdym meste je jeden nebo vic solidnich flasheru..zaroven bych ti zkusil poradit si vybirat nekoho, kdo pouziva soucastky od team xecuteru (napr coolruner) uz jen z toho duvodu, ze tedka hodne lidi s RGH ceka na dualNand od nich..

btw to, ze tam nekdo hodi vsechno mozne (flasher) jako FSD, xex, atd..je bohuzel jak psal drag omyl..zrovna pred par dny tu kvuli tomu byl topic, kde se o tom lidi debatovali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak v tomhle bych s tebou nesouhlasil . Když už ta čeština do FSD je tak pro mne vůbec není problém ji tam rovnou také dát . Potom si každý může zvolit , jestli ji bude používat nebo ne . Je to v podstatě o tom , že když už RGH někdo dělá , tak by měl použít vše nejnovější dostupné - nevidím v tom vůbec žádný problém .

no asi co clovek to nazor ja to dostal v defaultu s programama a uz dal si upravil podle sebe tak mi to naprosto vyhovuje a tu cestinu uz bych povazoval za nadstandard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky všem za starost, ale (bohužel - jak jsem se dozvěděl) jsem už Xbox jednomu flasherovi, na kterého jsem narazil podle inzerce...údajně jsem nezvolil správně :-(

Každopádně uvidíme, jak to dopadne...zkoušim to ještě zrušit, když se mi to podaří, dám vědět a poprosím o pomoc s výběrem někoho spolehlivého a rychlého (ale nerad bych to řešil poštou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no asi co clovek to nazor ja to dostal v defaultu s programama a uz dal si upravil podle sebe tak mi to naprosto vyhovuje a tu cestinu uz bych povazoval za nadstandard

musis brat v potaz, ze v oblasti konzoli a hlavne i xboxu se pohybuje miliarda mene zdatnych v oblasti pocitacu, kteri nevidi rozdil mezi formatem harddisku a nakopirovani neceho do nejake slozky, natoz pak pripojovani a nastavovani ethernet site ci ja nevim ceho vseho jeste..

Nehlede na to, ze stale je spousta uzivatelu, kteri ani nevi, jak se anglicky rekne dashboard....

Dale take nehlede na to, ze pro flashera by opravdu nemel byt problem zkopirovat o tech par souboru vic..staci si napsat sikovny skript, ktery to za nej udela sam a bude mu to trvat 10s..popripade 20s kdyz to bude u kazdyho xboxu kopirovat zvlast..

@kromano..stale si nenapsal, odkud jsi..a alespon si zvykas na to, ze je lepsi si nejprve veci zjistit a az pak jednat :]..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pokud vím tak zde na foru dělají RGH toro Rendis a drak3go . (Omlouvám se pokud jsem někoho jmenoval špatně)

Pokud si rozklikneš jejich profil a podívaš se na feedback, uvidíš jak jsou ostatní uživatelé s jejich prací spokojení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja osobne ti doporucuju Xmoda, popripade nekoho z vyse jmenovanych, kdo tu jsou jako sponzori..

Toro mnohokrat poradi a je "hodnej":]..

Drak3go se hodne vyzna a taky dokaze poradit:]..

S rendisem se moc nesetkavam (ale urcite ma taky nejake kladne vlastnosti :D)..

Kazdopadne ja nechal xbox u Xmoda a jsem clovek, ktery preci jen malinko oblasti PC rozumi..A kdyz to reknu hodne blbe, s Xmodem mam tu zkusenost, ze vse vysvetluje "blbuvzdorne" a je to super clovek ktery provadi super praci. V jeho topicu na nej muzes videt jen chvalu. Myslim, ze z vyse uvedenych si muzes vybrat kohokoliv budes chtit. Xmod je z Prahy, ostatni kluci nevim odkud jsou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja osobne ti doporucuju Xmoda, popripade nekoho z vyse jmenovanych, kdo tu jsou jako sponzori..

Toro mnohokrat poradi a je "hodnej":]..

Drak3go se hodne vyzna a taky dokaze poradit:]..

S rendisem se moc nesetkavam (ale urcite ma taky nejake kladne vlastnosti :D)..

Kazdopadne ja nechal xbox u Xmoda a jsem clovek, ktery preci jen malinko oblasti PC rozumi..A kdyz to reknu hodne blbe, s Xmodem mam tu zkusenost, ze vse vysvetluje "blbuvzdorne" a je to super clovek ktery provadi super praci. V jeho topicu na nej muzes videt jen chvalu. Myslim, ze z vyse uvedenych si muzes vybrat kohokoliv budes chtit. Xmod je z Prahy, ostatni kluci nevim odkud jsou..

Naprostej souhlas, psal jsem i obou zminovanym, ale nakonec byla volba pro xmoda a to z toho duvodu, ze se zarucil precizni praci (o kterou mi hlavne slo) a kdyz to spoustu lidi potvrdilo volba byla jasna. Navic jak tady piggy pise svym zakaznikum se s maximalni snahou venuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu