Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Ascension


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Promin headhote je to sice tvůj názor ale třepeš tady uplnou máčku.God of War: Ascension je graficky i ovladatelnosní luxusní stejně jako 3 díl.Možná by to chtělo brýle nebo novou telku.V dobrém nezlob se :-)

no asi nejsi zvykly si obcas odskocit na pc a videt jak vypada grafika. GoW3 byl super,ale tohle proste vypada jako nedodelany remake urceny na vitu. A furt oddalovani obrazu,co to sakra. Opravdu mne nebavi se divat na mini kratose. A ta obtiznost, zacnu hrat ihned na hard a mam nutkani to dat na Titan,ale nemuzu. Pritom GOW3 hard byl tak drsny a titan epicky.

A ohledne tv mam sony, absolutni kompatibilita s ps3, a cena uz tedka nehraje roli kolik jsem za ni dal.

Jinak vsechny dily dokonceny na platinu a titan mode. Collection 2 dokoncena za 5 dni na platinu.

btw. sracka = obrovske zklamani oproti ostatnim dilu,abych byl presnejsi

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ze bych uplne souhlasil s headhotem ale gow3 je dle myho jak graficky tak hratelne i vizuelne lepsi nez ascension zatim sem teda hral pouze cca 4 hodky ale musim rict ze me to nak nenadchlo jo sou tam lip udelany graficky takocy ty serepeticky jako ze pri sekani sou lepsi efekty a tak ale celkove zpracovani sveta uz tak dobre nevypada trojka byla proste lepsi a to mam vsechny dily a gow proste miluju ale je to jen muj nazor a k ty poznamce s televizi mam samsung za 30 k takze telkou to u mne nebude :-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co konkretne podle tebe po****... ? já až na dvě místa kde mi to připadalo blbě udělaný .. skočil sem skrz hada, a eště jedno místo sem maximálně spokojenej..

edit: odpoved už sem si přečet vejš.. odbehnul sem od rozepsanyho prispevku a kdyz sem to poslal bylo uz pozde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to moc veliky naskok nebudeme mit kdyz vydaní hry je planovano na 14.6. :-)

no prave:) Urcite bude i ve stejnu dobu mozna na stahnuti pro psn+. Otazkou je, je to demo uz na disku. Ja si myslim,ze ano.

doporucuji precist vsem,kteri maji problem umirat http://www.ps3trophies.org/forum/god-war-ascension/192083-new-generation-gamer-noobs-ruined-gow-series.html

patch 1.02 co snizil obtiznost a pokud chcete hrat bez nej,tak zase nemuzete hrat online. Zacarovany kruh:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v čase 7:03 v tomto videu ..

zkoušim to už půlhodiny.. nejde to kratos se prostě po poslednim dvojskoku nechytne... nějakej bug ? mam updatovano na 1.03..

edit: nevim jestli je to nahoda.. po smazani updatu se to povedlo hned..

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to velmi líbilo, Kratos se vrátil v plné parádě. Studio Santa Monica vydolovala z PS3 co se jen dalo a Kratos mě znovu přesvědčil, že je největší borec. Hra má nejlepší grafiku a navíc ten boss úplně na konci - něco takového jsem ještě neviděl. Klidně bych investoval znovu do dalšího dílu God of War a hlavně s Kratosem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevím chtěl jsem si to jít v pondělí koupit ale nevím jestli mám počkat, to je to tak špatné?

no single je oproti gow3 proste nekde jinde. Srovnal bych to s psp dily. Ale ten multak je fakt epic, a jsou tam velke rozdily ve skillu a ne v levelu. Coz je parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak i lvl 1 si porazí v klidu lvl 30 ikdyž má horší věci ale když se naučí komba a bude mět i kouzlo tak si ho vyndá během pár vteřín..

no single je oproti gow3 proste nekde jinde. Srovnal bych to s psp dily. Ale ten multak je fakt epic, a jsou tam velke rozdily ve skillu a ne v levelu. Coz je parada.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odpoledne jsem nového Kratose dohrál a je mi to skoro stydno napsat, ale jsem z něj zklamaný.

Na střední (tuším normal) obtížnost jsem ho dohrál podle savu za necelých 9 hodin, a to se rozhodně nepočítám mezi nějaké dobré hráče. Žádný velký zásek jsem během hry neměl, a to jsem hrál původní verzi bez update.

Jako výborný nápad hodnotím snad jen hrátky s časem (znovustavení x rozpadání objektů) a celkem povedeného posledního bosse. Bohužel se mi hodně nelíbilo opakování úrovní, kdy se jde třeba do jedné svatyně a pak zase zpět po prakticky stejné trase. Také se mi nelíbilo časté oddalování kamery až kamsi do pr. oblak, takže kolikrát sledujem Kratose velikosti červeného mravence.

Hrál jsem všechny díly (i hd kolekce z ps2 a psp) a Ascension mi nejvíc připomínal díly z psp. Hlavně "délkou" singlu a podle mne zbytečným oddalováním kamery, a to pohříchu i občas během soubojů. Prakticky jediný zapamatovánihodný moment byl souboj s finálním bosem.

Čekal jsem rozhodně něco lepšího a ne jen nastavovanou kaši. Začínám mít obavu, aby se z Kratose nestala podobná pračka na peníze jako třeba COD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohráno cca 15h na hard,všechno bylo pecka až na to že při každem novem rage tam byli pořad ti sami kozlove nebo co to bylo to mě dost sralo a ta kamera na začatku jak se bije do těch prstu aby kratose nesežral tam to bylo tak daleko že sem vubec neviděl kaj sem a těch šašku tam skakalo plno a do toho tam byli ty prsty no začatek a trial archymedes mi dal kapky,jinak pecka jako všechny dily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na hard dokonceno za 11 hodin. Asi nejtezsi byl trial,ale po chvilce uz to bylo easy,kdyz clovek co a jak pouzit. Neopatchovana verze, prvni run. Na platinu zbyva jenom tech 100 slow,kua:D

Kdyz tedka dam new game+ zmizi mi chapters nebo tam stale budou?

jojo, všechno zmizí, což mě dost nasštvalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem to dohral na hard lehce pres 10 hodin a to jsem prolejzal fakt vsechno a i se kochal ale nenasel jsem 2 artefakty :/.. jinak hard no obcas jsem mel pekny nervy :D a jak hodne lidi tu pise ze zklamani tak pro me vubec prave naopak prijde mi to lepsi nez trojka (i kdyz ta mela a porad ma nejepictejsi zacatek :D ) napr. hadanky jsou tady supr oproti 3 kde skoro ani nebyly a kdyz uz tak naprosto tragicky ale 3 mela zas vic boss fightu ale v celkovym souctu mi prijde A lepsi nez 3ka :) ale jen o chlup kazdej GoW je pro me masterpiece :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nejvic ztratil casu na hadance s tim rozbitym retezem a hlavne mne tam srala ta obluda s jedem a vzdy rozbila vejce,aby vypustila toho litajiciho jestera. Jinak tezka trofej byla nespalit se na tam kotouci, co jel pomalu nahoru a ze vsech stran byli ohne a do toho monstra.

Jinak nechapu,ze nekdo povazuje tento dil lepsi nez 3. Trojka mela epicky pribeh pomsty a tahle moc dopredu,ale Asc. nema nic z toho. Tupe se jen zabiji zadna motivace.

Dobra napady jsou ty slow a dark kratos:)

Pokud jsi nenasel dva artefakty,tak to musis projit uplne znova od zacatku,aby jsi mel trophy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s novým dílem spokojen(soubojový systém-luxus, hádanky- zahřejou mozeček, graficky- zlato pro oči/výkon ps3).. Jediné co, tak mě tolik nevzal ten příběh.. Ano a dvojka byla to nejlepší, ted už v HD předělávce.. Hraju to od počátku série a má to moje srdíčko a proto sem poctil poslední díl limitkou (stejně tak sem udělal u Uncharted a assassins creed, které ovšem zradilo a oznámilo další díl :D)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu