Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

prosím o radu rgh


Recommended Posts

jojo v poho. tak az to prevedes tak to tam nakopiruj a uvidis[/Q

jestli to chápu dobře, tak jako vždycky budu kopírovat až jakože ten název hry 45410950 do content 16 0 ten adresář conntent ty nuly tam atd atd ty ne že, to je jako kdyby nápověda kam?? chápu to dobře?

Vím je to se mnou těžký :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do slozky content/16x0 budes kopirovat primo ty slozky napr:4D53084D.... atd. a do slozky games budes davat slozky s nazvem hry: napr battlefield 3, Rage atd..

ok chápu, už jsem to tam měl a vše jelo a vybaflo to na mě že tam mám vložit disk s už nevím čím. ale rozchodil jsem to iso2god přeinstalováním, tak ještě zkusím tohle, ale obávám se že to ten disk bude chtít taky. stalo se ti to někdy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to hlásilo "could not locate default.xex or default.xbe" tak sem s tim laboroval a nic. Dnes ráno mne napadlo, že to asi k *.xbe nemůže kvůli antiviru :-) Vypnul sem AVG a všechno jede jak má :-D

Jsem amatér, teprve začínám, převedl jsem zatím 3 hry a vše bylo ok. Ale zničeho nic mi to psalo taky tuhle chybičku, lámal jsem si s tím hlavu a pak mi tu někdo napsal ať to zkusím přeinstalovat a ejhle. Vše už zase šlape jak má :-)

o pár hodin později...

Takže nic, převedl jsem obě dvd battlefielda v iso2god ale do jednoho adresáře 45410950, natáhl do xka hdd conntent 16nul jak všechny jiný hry a nic. Není tam jinej postup když je to na dvou dvd... Podařilo se mi to spustit když najedu přes file manager přímo do tý hry nějakým souborem a hra jela. Má někdo radu jak by to jelo jako ostatní hry a spuštěl bych to normálně v dsb. Díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to hlásilo "could not locate default.xex or default.xbe" tak sem s tim laboroval a nic. Dnes ráno mne napadlo, že to asi k *.xbe nemůže kvůli antiviru :-) Vypnul sem AVG a všechno jede jak má :-D

Přitom s tím antivirem je to nelogické, protože .xbe je "xbox executable" tudiž něco, co na PC vůbec spustit nejde (na pc je to samé pojmenované exe) tak proč to blokujou mi nějak nedochází.Ale dobrý tip pro ostatní, ideálně přidat .xbe do vyjímek v antiviru pokud nějaký používáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím lidi, jak odemknu DLC ?? Stáhl jsem si do fify 12 DLC uefa euro + tu6 abych ho mohl zpustit. Ano šlape to ale to DLC se chová jako demo. Mám tam na výběr jen španělsko nebo německo. Vím že jsem to kdysi na foru viděl že se to nějak odemyká ale nevím kde to hledat. Díky za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ale u tohoto DLC je to trochu problém protože musis mit online profil.. ja online profil mam ikdyz mam RGH takze jsem jen nakopiroval a hral, ale psalo mi dost borcu ze jim to neslo ikdyz si to odemceli pres xm360.. tak snad budes mit stesti

zde to máš kdyby ti to nešlo.. original navod z jineho fora

Requirements to get this DLC working

- You need a Online Profile (Use Modio or Horizon to change your profile)

- You have to edit the launch.ini from dashlaunch looking like this

liveblock = false

livestrong = false

fakelive = false

Otherwise this DLC will show up as Trial Version

TU needed!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to vypadá tak, že musíš mít opravdu online profil, ale zde by to mělo být snad odemčené .. http://www.xbox360iso.com/jf-fifa-euro-t584306.html

To je to stejny.. jeste to tam mas napsany ze to potrebuje online profil jinak se to bude tvarit jako trial.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak podle navodu zde na foru jak na avatary a dlc delat to krok po kroku a kontrolovat ja udelal 2krat chybu a vysledek zmrsenej profil takze zaloha profilu pred provedenim jasna vec vysledkem je live profile do kteryho muzes pridavat obleceni na avatary atd v jediny hre mi dela bordel a to je novej tiger woods takze na nej mam jinej oflajnovej to samy pritelkyne potrebujete horizon modio a hex editor vse v navodu http://console-forum.net/tema/135225-jak-na-avatary-dlc na kopirovani dlc veci pro avatary pouzivam yaris swap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu