Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odkdy máte psp?a kolik jich bylo?:D


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

od 9.11.2005 (na moje narozeniny:D) - Value Pack (Cerny FATko) + GTA: LCS a WipEout Pure (dárek zdarma od ElectroWorldu:D)

to jsem prodal až v xx.07.2008

a ten den si koupil PSP Slim God of War Edici. Mno a to mam do teď

mimochodem, to PSP FAT jsem prodal kámošovi, který se mnou bydlel na intru. Teď na vysoký spolu bydlíme v podnájmu. PSP Fat má stále a mohu říci, že jediné, co se na něm od roku 2005 měnilo byl 1x Joystick. Nic víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první a také jediné PSP mám od 16.7.2007 :-) Tenkrát jsem byl blbej,nic jsem nevěděl,tak jsem ho koupil pěkně draho a k tomu Fifu 06 a F1 Grand Prix...Teď nevím,co tam bylo za fw,páč sem krabicu někde uložil a nenašel:-D Jinak nikdy jsem na něm nic nenechával opravovat,akorát nedávno se mi začala srát mechanika,tak jsem ho nechal flashnout;-) Jinak prodej neplánuju a nový koupit taky nehodlám...Dokud budeme žít,budeme spolu B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První PSP od 28.10.2009 za 3600,-kč (PSP,3xUMD,8GB+4GB karta+2x POUZDRO) 25.11 jsem ho prodal samotné za 2600,-kč + 600,-kč za 2xUMD + 8GB karta za 700kč + 4gb za 400kč takže jsem na tom docela vidělal + ještě 2x pouzdro za 2x 250,-kč a a hned 2.12 jsem si koupil PSP 2004 IS s flashem a s pouzdrama a kabelama za 4000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ja od 24.9.09 FATko za 3300 v perfektni stavu...udelal sem si GENy pak koupil rozbity za 500 a opravil + flash...a ted mam slimko s prasklim displayem (poslepu sem tam dal 5.03+ChickHEN+ zjistil zakladovku a az koupim display tak si ho flashnu)...takze mam 3 PSP ale to cerny odeme kupuje kamos...a za to si udelam bili slimko (my dream :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24.12.07 .. čierne slim , k tomu hra Daxter .. fw neviem , lebo hneď na druhý deň som ho dal flashnout mootoovi :) Tam bol cfw 3.71 M33 ..

Ten som tam mal donedávna , až kým som nepotreboval hrať nejakú novú hru ..

Takže som updatoval na 5.00 M33-6 > 5.50 GEN-D > 5.50 GEN-D2 > 5.50 GEN-D3 ..

Takže celkovo jedno psp .. zatiaľ žiadny problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem měl Fatko asi v roce 2008,které jsem za týden vrátil.Na Vánoce roku 2008 jsem měl dostat PSP 2004(s hrou God of War už v balení) ale nedostal jsem ho protože jsem prý zlobil:D,tak až na Vánoce 2009 jsem dostal konečně PSP 3004 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem měl Fatko asi v roce 2008,které jsem za týden vrátil.Na Vánoce roku 2008 jsem měl dostat PSP 2004(s hrou God of War už v balení) ale nedostal jsem ho protože jsem prý zlobil:D,tak až na Vánoce 2009 jsem dostal konečně PSP 3004 :D

a příští rok dotaneš PSP Go :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu