Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pls help


Skubí Kubi Filipi

Otázka

nejde mi spustit hry na dvd ale když tam dám film nebo muziku tak to načte ,, v x-boxu mám novou dvdromku a bylá cracklá a do tý doby něž jsem stáhl aktualizace tak to běhalo tak jak má

díky za odpovědi ,fakt by ste mi pomohli lidi :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Pokud jsi měl před aktualizací verzi Dashboardu nižší než 13146, tak se ti právě tou aktualizací flash zrušil a do mechaniky byl nahraný zpět originální FW. Proto ti jdou jen hudební a video DVD, ještě by ti měly jít i originálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Byl do nové mechaniky nahrán firmware se správným DVD Key?

Vyměnit pouze mechaniku nelze, je potřeba z původní mechaniky vyčíst DVD Key a ten pak nahrát do mechaniky nové. Pokud v mechanice není správný DVD Key, nefunguje pak spouštění her (spustí se např. jako film).

Byl zachován původní typ mechaniky?

Je potřeba zachovat také původní typ mechaniky kvůli kompatibilitě. V minulosti docházelo k záměně typu, což v dnešní době (a již nějakou dobu) není možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Postup je stejný jako když se provádí flash mechaniky.

Pokud máš původní mechaniku tak není problém dát vše dohromady.

Pokud ji nemáš tak je možnost pomocí Reset Glitch Hack (RGH) DVD Key získat, je to ovšem mnohem více práce. Pro tuto možnost je potřeba mít Dashboard nižší než 2.0.15574.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu