Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xgd3 Hitachi mechanika-pálení


Roxx12

Recommended Posts

Zdravím všechny,

Chtěl bych Vás poprosit,zda někdo máte zkušenosti z pálení her xgd3 na mechaniku Hitachi ?

Já mám LT+ 2.0 ,prý nejnovější flash na tuto mechaniku.

Pálit jsem zkoušel metodou Truncate,poté jsem zkoušel title update.

Dělal jsem snad všechny možnosti,které byli. Řídil jsem se návody pro ty co nemají iHas mechaniku.

4 různé návody a ani jeden nejde. Hru vložím do X-boxu objevý se jen play game a poté to napíše unrecognized disc.

Zkoušel jsem to projíždět nejnovějšim abgx i bez něj a nic.

Verze mého Dashboardu je 2.0.15574.0..

Pán co mi flashoval x-box,říkal,že xgd3 hry mám pálit Truncate metodou a poté říkal ať zkusím Title Update.

Prosím Vás,máte někdo nějaký funkční návod ?

Kdyby jste potřebovali více informací,stačí říct.

Děkuji mnohokrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně fungují XGD3 hry vypálené na noťasu úplně v pohodě a žádnou iHas mechaniku nemám, flash v Xku LT+2.0. Pouze mi nefunguje hraní z HDD bez audio triku, ale tak to je minimum, teď se už chystám na RGH, protože už mi nebaví vypalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chipomil - neříkám všechny XGD3 hry, ale teď posledních pár titulů, jako Spec Ops The Line, Rage, Prototype 2, The Amazing Spiderman works 100%, jen říkám, když chci hrát z HDD musím použít audio trik, ale stejně si nechám udělat RGH jen nevím zda se mi to ještě na ELITE 120gb jaspera vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli myslíš v XBOXU, takto nevím, jeslti myslíš v NTB tak origo SONY VAIO nějakou machitu nebo co to píše imgburn :D... na stolní asusce mi nejdou akorát pálit poslední hry, jinak třeba MW3 mi to taky vypálilo.

a iso jsem nijak neupravoval jenom zkontroloval přes abgx a překonvertoval na LT+2.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím,mám jen dotaz mám teď nové PES13 a udělal jsem vše stejně jako vždy abgx360 poté prográmkem "xbox backup creator a topology for lt 2.0 a 9 z 10 her funguje z lt3 na lt2,ale teď u té nové mi to v xku píše že to chce update,když jsem to udělal u NHL 12 tak mi to vymazalo flash a musel jsem ho nechat udělat znovu,chci se tedy zeptat zdali můžu dát ten update aniž by mi to zas vymazalo flash,a je lepší vypalovat přes IMG BURN nebo vypaluji CD CLONE a co je prosím TRUNCATE?Předem mockrát díky za Tvůj čas a odpověď,díky8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu