Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ten problém je v tom ,že po stažení toho Dashe se MUSÍ J-runner "restartovat" tzn. vypnout a zase spustit a pak už je ta položka "dash" vyplněná správně!! Mluvil jsem s Torem -je třeba to napsat i do návodu na první stránce - to je pro Mody! V ničem jiném problém nehledejte! :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše jsem zapsal a vysvětlil už v 16 hod.29 minut , takže opět zbytečná diskuse Mígle :

3. V kolonce Dash Version zadáme 16537 ( pokud volbu nemáte,tak stáhněte příkazem Add Dash - objeví se vám tabulka kde zaškrtněte 16537 )

4. Když jste spustili poprvé J-Runner a teprve stahovali dash , tak musíte restartovat J - Runner a zadání bodů 1.a2. udělat znova

Je vidět jak špatně čtete návody !!

Znova upozorňuji : napřed si návod pořádně prostudujte - už několikrát jsem musel pomáhat dodatečné s nainstalováním xexmenu,přestože na to bylo v návodu upozorněno !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat dělal sem vše podle návodu ... mam všechno aktualizovaný ale najíždímě to do oficialního menu ... poradtě prosím jak se mam dostat do FSD nebo jak nainstalovat

Přečtěte si pořádně návod - vše tam je vysvětleno . Opravdu je unavující aby Vám pořád někdo vysvětloval kde děláte chybu .

Upraveno uživatelem toro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pekne aktualizoval Dashboard a samozrejme mi nechce xbox najet do FSD, tak si pekne spustim Dashlaunch, ze si to nastavim a hle...nepodporuje..to je super zprava. Tak to jsem vazeni, pekne v prdeli :)

nasmál jsem se :D stáhni novej DL a bude to v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasmál jsem se :D stáhni novej DL a bude to v pohodě

Jo vsak jsem hned letel na net...jenze ve spechu (protoze jsem chtel zkusit novy GTA) jsem stahl nejakej starsi DL a znova mi to napsalo ze to nepodporuje... Ted uz to vali... Byl jsem moc nedockavej no :D

Jen tak nahodou... asi bude potreba i avatar update ze? nejak mi nejde avatar...a s nim i arkada motocros madness..

Upraveno uživatelem Romix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quote_icon.png Původně napsal piskotek viewpost-right.pngahoj, udelal jsem update dle navodu ...

xexmenu jsem si nakopiroval do xboxu (jenze nejak blbe, nejde mi spustit)

poradite mi nekdo co stim ted?

Stáhni si xexmenu ISO verzi a vypal třeba na CD - to ti spustit půjde

dobre a nejaka rada bez mechaniky? nefunguje mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu