Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Moderators
Aktualizoval jsem přez xell postupem 2) Starším xellem - přejmenovat na nandflash.bin a na flashku umístit ještě ten rawflash (xenon.elf) ,protože jsem měl starý xell. Vyskočila chyba bloku 0070 a xbox nenajede po zalogování je černá obrazovka. Do xellu se dostanu poradte co dělat. Dík

Chyba bloku je OK, pokud je tento blok v NAND vadný i v originál dumpu (toto můžeš ověřit v J-Runneru když do source nahraješ originál dump NAND a podíváš se do záložky "Bad blocks". Pokud zápis freeboot image proběhl b pořádku až do hlášky ať vypneš konzoli, pak je to OK. Odpojil jsi po zápise napájení z konzole? (vytažením konektoru 220V na straně konzole).

Pokud jsi vše dělal správně a stále to nejede, zkus provést update ještě jednou.

Ahojte, aktualizoval som xbox na 16547 a po zapnuty xboxu mi naskoci ze nacitava freestyle a po napisany welcome to f3 mi napise fatal crash intercepted, neviete co s tym dik za pomoc

Aktualizuj si Dashlaunch na nejnovější 3.11. Vždy s novou verzí DB je v souladu s tím vydána nová verze Dashlaunch, který bys měl vždy aktualizovat.

Vsechno mi bezi paradne, ale po aktualizaci mi prestal jit zvuk :D Nevite nekdo co s tim?

Zvuk nemá s aktualizací nic společného, zkus hledat jinde (zapojení kabelu, repro atd.)

Ahoj mám problém nejde mi udělat NAND v J-Runeru vždy mi to hoí chybu viz screen

Z obrázku je patrné, že se snažíš sestavit JTAG image? Máš snad v konzoli JTAG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

tak sem to už dal podle tohoto návodu http://digiex.net/guides-reviews/console-guides/xbox-360-guides/12895-xbox-360-jtag-rgh-hack-easy-update-dashboard-kernel-16547-xebuild-gui.html sice mi to nešlo hned psalo mi to to samý co v J-Runeru ale nakonec to šlo.jen udělat update avataru a je to jinak díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Měl jsi nastavené automatické spouštění F3 po zapnutí konzole? Pokud ano je možné, že to způsobuje stará verze Dashlaunch.

Zkus po zapnutí konzole zmáčknout a držet "RB" na ovladači (jakmile se spáruje), tím by se měl vynutit boot do NXE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomohlo díky držení rb a jsem nxe ,ale co dál pomoz mi to vyřešit do konce dík.

přez PC xbox vidím jen nevím co mám smazat (4. Na pravé straně najdeme starý DL a smažeme ho.Bude na HDD ( někdy v FSD,nebo v OnBoardMu ) ) nic podobného názvu tam nevidím

Upraveno uživatelem renee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky prosím o radu vše dělám podle návodu a u tohoto se mě to nedaří uložit pořád to píše chybu.

KV Info saved to file

---------------------------------------------------------------

xeBuild v1.11.647

---------------------------------------------------------------

base path changed to C:\Users\Petr\Desktop\Update RGH or JTAG kernel\J-Runner v02 Beta (288) Core Pack\xeBuild

---- { Image Build Mode } ----

building glitch2 image

***** ERROR: -2 writing to file C:\Users\Petr\Desktop\Update RGH or JTAG kernel\J-Runner v02 Beta (288) Core Pack\256234610205\updflash.bin

---------------------------------------------------------------

xeBuild Finished. Have a nice day.

---------------------------------------------------------------

Failed

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

V ČEM JE CHYBA? Díky :)

Started Creation of the 16747 xebuild image

KV Info saved to file

---------------------------------------------------------------

xeBuild v1.12.659

---------------------------------------------------------------

base path changed to C:\Users\Petr a Jana\Desktop\J-Runner\xeBuild

---- { Image Build Mode } ----

building glitch2 image

******* ERROR loading 'data\nanddump.bin', file size 0x350000 is not large enough

***** WARNING: cfldv was not set anywhere, setting it to 1

please set it in ini or on command line and rebuild!

**** could not read smc.bin (-1) ****

******* ERROR: critical bootloader files are missing, cannot proceed!

***** FATAL BUILD ERROR: -1 unable to complete NAND image

---------------------------------------------------------------

xeBuild Finished. Have a nice day.

---------------------------------------------------------------

Failed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Najeď do her, měl bys tam mít XexMenu, na flashku si hoď Dashlaunch 3.12, strč ji do Xka, spusť XeXmenu v něm najeď do DashLaunch 3.12 -Installer - default.xex vyhodí ti to asi že ho máš nainstalovat, potvrď , pak vyjeď z DashLaunche a spustí se ti FSD, poté aktualizuj DashLaunch a avatary podle návodu na první straně!

Pokud nemáš XeXMenu koukni na odkaz níže, je tam návod jak ho dát do Xboxu

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16747-programem-j-runner/page13?highlight=aktualizace+xexmenu

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

zdravím ľudia snažím sa na mojom xboxe aktualizovať dashboard 16747 cez j runner ... už mám vytvorené aj flashdmp 1.bin a flashdmp 2.bin ... ked som načítal v programe flashdmp 1.bin a 2.bin tak mi automaticky nahodilo aj CPU KEY tutyyy.jpg ... aj jasper 256MB ( v xboxe som cez storage pozeral A môj interný hdd ma kapacitu 14gb a volné miesto je 3.9GB ) tak čo mám potom vybrať ? mám nechať to 256MB ? dalšia vec je že mám automaticky označené jtag -je to tak dobré alebo mám dať rgh 2 ?.. ak áno podľa čoho zistím ako voľba je správna ?

dsc0413.jpg

túto nerozumiem či mám dať A alebo B : ) ľudia prosím pomôžte mi za odpovede vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To jaký typ úpravy na konzoli máš bys měl především vědět ty od toho, kdo to dělal. Samozřejmě ne vždy tomu tak musí být, např. když kupuješ konzoli od někoho už upravenou.

J-Runner aut. zvolí typ úpravy (RGH/RGH2/JTAG) podle verze CB, kterou přečte v okamžiku kdy do něj otevřeš soubor s image NAND. Z obrázku co dáváš není verze CB vidět, překrývá ti ji okno s "Console Type", tak zkus dát screen ještě bez něj. U JTAG ještě záleží, jestli se dělal metodou Aud_Clamp (je tam na to volba k zaškrtnutí) a nebo zdali jde o novější exploit R-JTAG (opět je tam volba k zaškrtnutí),

Verzi konzole (256/512 MB) poznáš podle toho, že se podívej v NXE dashboardu do "Storage" a dej vlastnosti na interní paměti (ne na HDD). Pokud bude ukazovat celkovou kapacitu vyšší než 256MB, pak jde o Jasper BB 512MB, pokud nižší než 256MB, pak jde o Jasper BB 256MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak verze CB a výchozí verze DB (4532) skutečně napovídají tomu, že na konzoli je udělaný Jtag (případně metodou Aud_clamp).

Z již vytvořené image NAND program nepozná, jestli jde o 256 nebo 512 MB verzi BB Jaspera, proto jsem psal ať se podíváš do Storage na velikost interní paměti. Ve výsledku je to ale jedno, protože rozhodující část NAND (prvních 64MB) se u obou neliší, jediný rozdíl je potom v kapacitě paměti pro ukládání dat.

Volba "B" je dump celé NAND, což se neztratí a ničemu to nevadí, ale je to zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu