Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Manhunt 2


Chloe

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

návod z PSPISO jak se zbavit "filtru krve"

(díly uživateli andre06, který mi návod poslal ;))

1. Open ISO in UMDGEN

2. Extract PSP_GAME\USRDIR\GLOBAL\LVLSETUP.INI and PSP_GAME\USRDIR\LEVELS\A01_ES\GLVLSET.INI

3. Open this files (with notebook) and find

Code:

# ----------------------------------------------------------------------------

# [GK] execution colour ramp options: flash fadein (sec), flash duration (sec), flash fadeout time (sec)

EXECUTION_COLRAMP_TEXTURE FE_execramps

EXECUTION_COLRAMP_FLASH_TIMES 0.25, 0.6, 0.3

EXECUTION_COLRAMP_FADE_TIME 5.0

delete this strings.

4. Replace original file in PSP_GAME\USRDIR\GLOBAL\LVLSETUP.INI

5. Replace original files in all levels in PSP_GAME\USRDIR\LEVELS\ with GLVLSET.INI

6. Save iso

7. Play

no zkusil sem to ale změna není moc velká :(

(návod snad netřeba překládat :dozey:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

návod z PSPISO jak se zbavit "filtru krve"

(díly uživateli andre06, který mi návod poslal ;))

no zkusil sem to ale změna není moc velká :(

(návod snad netřeba překládat :dozey:)

stoji to za to srani se s tim?? :D jako jestli je to naka hodne velka zmena oproti tomu, kdyz je filtr krve zaplej??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teken: jak jeste odemknout stryta komba :) (udelat z neho vyklestence a pod. :) ) kdo pamatuje kauzu gta? (s prostitutkama...nebo psis nejakej sex mod...pro pc verzi ;) ) tak tohle by mohlo bejt podobny :) a bylo by to super :)... !!!

nj , prave .. jaka z toho byla kauza .. proto si na to mozna daji rockstar pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite pls nekdo co mam udelat v tom uchylackym klubu(myslim 3.kapitola) kdyz dojdu ke dverim tak mi akorat nejakej chlapek rekne ze me tam nepusti nevite co s tim???diky

musíš po schodech nahoru a celý obejít,tam sebrat sekyru a někomu z těch týpků useknout hlavu kterou pak použiješ u těch dveří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozdíl tam je ale nic moc....někdy tam filtr je někdy ne

neupravená

screen15ok7.png

upravená

screen21it4.png

ale jak řikám, ne v každý "scéně" je ten rozdíl stejnej

Tekken... WTF?! Ja mam absolutne cistu obrazovku a vidim vsetko...

k hre: je to uzasne :) to co som od toho ocakaval, naplnilo sa :) extremne nechutne vrazdy, nieco uzasne :) klobuk dole ;)

9/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste mel nekdo problem s tim patchnutim na UNCENSORED verzi, tak tady mate lehkej spousteci softik se kterym je to coby dup. ;) http://www.zshare.net/download/4597457b49fef0/
Super diky moc.. Jinak jeste nemuzu prijit na to jak si za tim popelarskym autem jak zabiju ty dva ghosthuntery nebo jak se jmenujou a tomu poslednim capnu to pacidlo a pak s nim mam ten zamek otevrit, ale absolutne nemuzu prijit na to jak si ho prendam? nevite nekdo pls?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by někdo poradit když jsem v tom klubu v tom vélkém sále pod reflektorama a dál mám jakoby 3 dveře stoho 2 zablokované provázkem kam mám jít dále nebo co mám dělat pokaždé mi tam tak po minutě přijde ten další blbeček kterého zabiju ale pořád nevim jak dále.. dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu